Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

2. koht mägirattakrossil

1A klassi õpilane Laura Anga saavutas Team Rattapood Cup noorte mägirattasarja maastikukrossi I etapil N8 klassis II koha.

Palju, palju õnne!

Tänu treenerile ja lapsevanematele.

Nutikuu digitalgud Tallinna 21. Koolis

Teeme koos õpikeskkonna mitmekesisemaks! Kindlasti on kõigil olemas internetiavarustest leitud huvitavaid linke, mida õppetöös kasutada ning sõpradega jagada.

Ootame teid kaasa lööma Tallinna 21. Kooli algatatud nutikuu digitalgutel. Ühistööna valmib kõikidele kättesaadav erinevatele vanuseastmetele mõeldud lingikogu.

Eesmärgiks on koondada digikeskkonnad, õppematerjalid, tööjuhised jne, mida huvitegevuses ja õppetöös kasutada. Linke saavad lisada kõik õpetajad, õpilased, lapsevanemad, vilistlased, koostööpartnerid ja teised nutikad sõbrad. Linkide lisamiseks on koostatud tabel, mis asub aadressil bit.ly/digitalgud
Lisainfo: signe@21k.ee

Head nutikuud soovides
Tallinna 21. Kooli koolipere

Toiduraha mais

Toiduraha mais 10.-11. klasside õpilastele 28,14€ (21 päeva x 1,34 koolilõuna hind).
PS! 2. mai on spordipäev.

Tasumine pangaülekandega otse toitlustavale ettevõttele hiljemalt 27. aprilliks 2017.
Saaja: AS Tuleleek
a/a: EE192200221024028355 (Swedbank)
Viitenumber: 12100011
Selgitusse märkida: Tallinna 21. Kool, õpilase nimi, klass

Saavutused soolise võrdõiguslikkuse konkursilt

10. aprillil tähistatakse Eestis võrdse palga päeva, mille raames korraldas Sotsiaalministeerium õpilastele kirjanduskonkursi, et pöörata tähelepanu soolisele palgalõhele, meeste ja naiste võrdsetele õigustele ja kohustustele, võimalustele ning vastutusele.

Žürii valis välja viis parimat tööd, mis on kõik esile toodud võrdsetena.

Parimateks tunnistati 12A klassi õpilased Rasmus Rammo – «Soolised stereotüübid ja nende mõju» ja Marilyn Loomets – «Miks on sooline ebavõrdsus ühiskonnas ikka veel nii visa».

Võidutööde autorid pälvivad 100€ auhinnaraha, lisaks avaldab Delfi Noorte Hääl avaldab käesoleval nädalal iga päev ühe võidutöö.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Ingrid Paggi.

https://www.sm.ee/et/uudised/sotsiaalministeeriumi-korraldatud-vordse-palga-paeva-9-12-klassi-noorte-kirjanduskonkursi

1. koht mälumängus «Uus hõbe 2017»

Kooli võistkond saavutas 9. aprillil toimunud üleriigilises gümnaasiumidevahelises Hardi Tiiduse nimelises mälumängus “Uus hõbe 2017” I koha.

Auhinnaks on 4-päevane reis Rooma ja Vatikani.

Võistkonna koosseis:

  • Otto-Kristjan Vanajuur 12A
  • Kristin Hint 12C
  • Helen Laane 11A
  • Daniel Koch 11A

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Ingrid Paggi

Stiilinädal

Päike on pilve tagant välja saanud ning koolilõpp hakkab aina lähemale jõudma. Selleks, et koolilõpp ja kevad veel värvikamalt mööduksid, korraldab Tallinna 21. Kooli Õpilasesindus tulevasel nädalal esmakordselt meie koolis kevadise stiilinädala.
10. aprillil ehk nädala esimesel päeval paneme avalöögi uuele koolinädalale ja tarkuse omandamisele. Sel päeval ootame kõiki oma lemmikõpetaja kostüümis või klassipriimuse rollis.
Teisipäeval, 11. aprillil on kool täis kaksikuid, kolmikuid ja miks mitte ka nelikuid? Vali omale klassist või kooli pealt vennad-õed välja ja otsige omale sobivad riided selga!
Nädala selgroo murravad aga Ameerika põlisrahvad ehk indiaanlased ning hipid, kelle liikumine algas 1960. aastatel. Loomulikult ei puudu kolmapäeval koolist ürgne ja salapärane meeleolu.
13. aprillil, päev enne suurt reedet jõuab stiilinädal minna ajas tagasi, millal noormeestel olid juuksed geeliga üles kammitud ning neiudel olid roosade dressikomplektidega alati kaasas väiksed käekotikesed. Aastad olid siis 2000-2007.
Ees ootab meie koolipere üks vahva ja lõbus koolinädal! Hakka juba täna endale riideid valima, sest kaua pole enam jäänud. Parimad kostüümid ei jää premeerimata! Kohtume juba varsti Tallinna 21. Kooli stiilinädalal!

Õpilased ja õpetajad Scoutsrännakul

6. aprillil osalesid Anna Krasnikova, Benedicte Petrutis ja Eleonore Susi 12B klassist ning õpetajad Ave Arutamm, Ivo Raenok ja Indrek Vahtra 30 km pikkusel Scoutsrännakul.

Jalgsirännakul kanti 15 kg kaaluvat seljakotti ning raja läbimiseks oli aega 8 tundi.

Scoutsrännak 2017 oli pühendatud Scoutspataljoni taasloomise 16. aastapäevale.

Koolipere õnnitleb teid rännaku eduka lõpetamise puhul!

Infoleht nr 9

Ilmunud on käesoleva õppeaasta infoleht nr 9.

Õpilasesinduse presiidiumi valimised

TALLINNA XXI KOOLI ÕPILASESINDUSE PRESIDENDI JA ASEPRESIDENTIDE VALIMISED 2017

Väljavõte valmiskomisjoni protokollist nr 1.
22.03.2017

  1. Valimiskomisjoni esimeheks kinnitatakse: Engel-Mari Mölder 11B
  2. Valimiskomisjon kinnitatakse järgmises koosseisus: Engel-Mari Mölder 11B, Liisa Jõerüüt 11A, Simoona Peensalu 11C, Marten Puidak 11C, Arabella-Kristina Allvee 11A, Johanna Velt 12C, Triin Marleen Kruusimäe 12C.
  3. Valimiste ajakava:
    1) 27.03 – info valimiste esimese hääletusvooru kohta
    2) 29.03-03.04 – kandidatuuride avaldused ÕE presidendile
    3) 06.04 – kandidatuuride kinnitamine/tagasilükkamine
    4) 06.04-17.04 – valimiskampaaniaperiood
    5) 17.04 – debatt
    6) 18.04 – hääletuse esimene voor

 

Kandidatuurid:

  • Kandidatuur nr 1
    • Presidendikandidaat: Karita Särekannu 10A
    • Asepresidendikandidaat: Taavi Christopher Tuisk 10A
    • Asepresidendikandidaat: Hugo Jõks 10A
  • Kandidatuur nr 2
    • Presidendikandidaat: David Truusa 11A
    • Asepresidendikandidaat: Elis Lemberg 11C
    • Asepresidendikandidaat: Emily Mirelle Vutt 10C

2. kohad instrumentalistide konkursilt

Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2017” märtsikuus toimunud lõppvoorudes saavutasid õpilased häid tulemusi puhkpillide erialal.

  • Alvin Runge 3D klassist saavutas II koha flöödi eriala I vanuserühmas.
  • Hanna Grete Rebane 7A klassist saavutas II koha ja EMTA üliõpilaste eripreemia väga hea esinemise eest flöödi eriala II vanuserühmas.
  • Luisa Susanna Kütson 9A klassist saavutas II koha klarneti eriala III vanuserühmas.

Palju, palju õnne!
Aitäh õpetajatele, kontsertmeistritele ja lapsevanematele.
Kõik õpilased said esinemiskutse parimate instrumentalistide pidulikule lõppkontserdile, mis toimub laupäeval, 8. aprillil 2017 Mustpeade Maja Valges saalis kell 15.00.
Kontsert on tasuta.
Edukat esinemist!

2. koht Eesti minifirmade finaalvõistluselt

Valgas toimunud Eesti minifirmade finaalvõistlusel saavutas 9. klasside minifirma Cordy II koha, kes on loonud stiilsed puidust juhtmehoidjad.

ÕF liikmed on Frida Brit Noor, Katarina Ann Stokes, Victoria Talpsepp ja Rahel Kelus 9B ning Tristan Filantšuk 9C klassist.

Võistlus koosnes kolmest osast – aruanne oma tegevuse kohta, esinemine publikule ning stendivoor firma müügitehnika ja toodete esitlemiseks.

Palju, palju õnne!
Aitäh, juhendaja Kadri Mägi

1.-3. kohad võistluselt TV 10 Olümpiastarti

Võrus toimunud TV 10 Olümpiastardi III etapis saavutas Elisabeth Pihela 6C klassist kõrgushüppes II koha ja David Jaanson 7A klassist III koha. Teivashüppes saavutas Ralf Lepasson 4D klassist I koha ja kaugushüppes IV koha.

Palju, palju õnne!

Tänu treeneritele ja lapsevanematele

Saavutused õpilaste teadustööde konkursilt

Helena Sultson, Kristjan Kõster, Alois Andreas Põdra ja Rasmus Rammo 12A klassist pääsesid uurimistööde konkursil II vooru ning esinevad õpilaste teadusfestivalil 27.-28. aprillil Tallinna Lauluväljakul, kus toimub uurimistöö kaitsmine ja stendiettekanded.

Teadustööde kokkuvõtted esitatakse riikliku teadustööde konkursi kogumikus 2016.

Õnne ja edu!

Aitäh, õpetajad-juhendajad Külliki Kaju, Lilian Kippasto, Tiina Meeri, Ingrid Paggi.

 

1. ja 3. koht prantsuse keele olümpiaadilt

Prantsuse keele B/C-võõrkeele vabariiklikul olümpiaadil saavutas 12A klassi õpilane Marilyn Loomets I koha ja Kaisa Potissepp 12B klassist III koha.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Merilyn Meristo

Esimesed 10 parimat pääsevad konkursiväliselt Tallinna Ülikooli erialale, kus ei ole erialakatset.

4. koht inglise keele ainevõistluselt

Tallinna üldhariduskoolide X-XI klasside võistkondlikul inglise keele ainevõistlusel British Culture saavutasid Tristan Griin-Looveer 10B  ja Villem Roosa 11B klassist 4. koha.

Palju õnne!

Aitäh, õpetajad Marju Tapfer ja Ruth Kallas

Saavutus Pranglimise meistrivõistluselt

Andreas Leetsar 3B klassist saavutas Pranglimise Eesti Meistrivõistlustel 2017 Sirgujate (1.-3.kl) vanuseklassis 10. koha.

Vabariiklik finaalvõistlus toimus 30. märtsil Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis.

Palju õnne!

Aitäh, õpetaja Marju Meremäe

2. koht üleriigiliselt vene keele olümpiaadilt

12B klassi õpilane Anna Krasnikova saavutas vabariiklikul vene keele kui võõrkeele olümpiaadil II koha.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Alla Kirillova

2. koht tehnoloogiaõpetuse olümpiaadilt

Tallinna piirkonna tehnoloogiaõpetuse olümpiaadil saavutas 9B klassi õpilane Karl Kristjan Tamm II koha, kes oli ka linna parim tehnoloogiaõpetuse teooria tundja.

Karl Kristan võistleb 7. aprillil 2017 üleriigilise tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi lõppvoorus Tallinna Ülikoolis.

9B klassi õpilane Peeter Maran saavutas tehnoloogiaõpetuse olümpiaadil 6. koha.

Palju, palju õnne ja edu!
Aitäh, õpetaja Mart Soobik.

Lisainfo SIIT

Jutuvõistluse «Luulest proosaks» tulemused

2017. aasta jutuvõistlusel „Luulest proosaks“ saavutas III koha Anette Kipso 5B klassist ning eripreemia pälvis Anna Marie Pikmets 5D klassist.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Merle Kaldjärv

Võitjad ja õpetaja on kutsutud 5. aprillil 2017 kell 15.30 Tallinna Õpetajate Majja ( Raekoja plats 14, II korrus Kroonisaal).

Eesti Panga loeng euroala majandusest ja poliitikast

Eesti Pank kutsub kuulama loengut Euroopa majandusest ja poliitilistest valikutest, neljapäeval, 30. märtsil kell 11 räägivad Eesti Panga ökonomistid Peeter Luikmel ja Nils Vaikla keskpanga muuseumis (Estonia pst 11 Tallinn) euroala majandusest ja poliitilistest sündmustest, mis seda enim mõjutada võivad.

Loengul arutletakse põhjalikumalt selle üle, missuguseks on kujunenud alanud kevad euroala majanduse jaoks – kas taastuv majandusaktiivsus on juba kaasa toonud märke hinnatõusust. Samuti selgitatakse, missugused võimalused ja ohud kaasnevad madalate intressimäärade ning kiireneva majanduskasvuga.

Poliitiliste sündmuste käsitlemisel antakse ülevaade inimeste toetusest eurole ja Euroopa Liidule ning kuidas eelseisvad valimised mitmes suures riigis ja Brexiti kõnelused võivad mõjutada Euroopa Liidu, sh Eesti majandusarengut.

Loeng sobib kuulamiseks majandushuviga inimestele. Loeng algab kell 11 Eesti Panga muuseumi pressiruumis ja koos küsimuste-vastuste esitamisega kestab see kuni tunni.

Palume kõigil huvilistel loengule registreeruda 29. märtsi tööpäeva lõpuks e-kirja teel muuseum@eestipank.ee või telefonil 6680 560.

Muuseumi külastamine ja loengust osavõtt on tasuta.
Lisateave:
Eesti Panga muuseum
Tel: 668 0560
E-post: muuseum@eestipank.ee

Võimlemis- ja tantsuvõistluse tulemused

Tallinna 21. Kooli 8. võimlemis- ja tantsuvõistluse «Ükskord Inglismaal…» tulemused

5.-6. klass:

  • I koht 5B
  • II koht 6B
  • III koht 6A (1)
  • Eripreemiad:
    • 5A parima tehnika ja heade kompositsiooniliste lahenduste eest
    • 6D parima sümboli arenduse eest

7.-9. klass

  • I koht 9B
  • II koht 8B
  • III koht 9C (9A sõpradega)
  • Eripreemiad:
    • 7A tervikliku lahenduse eest
    • 8A koreograafilise silla eest

10.-12. klass

  • I koht 10C
  • II koht 12B
  • III koht 12A
  • Eripreemiad:
    • 12C üleminekute eest tantsus
    • 11A parima tantsijate vahelise sünergia eest
    • 10A hea koostöö eest

Palju, palju õnne!

Tants on hinge peidetud keel! Tantsida võivad kõik: keegi ei saa ega võigi keelata. Sa võid olla jõuline, julge, enesekindel, kuid samas ka õrn. Tants liigutab meid sisemiselt, kui väliselt, kuid tulemus on üks – nauding! Olulised on inimesed, kelle keskel ja kellega koos liigutakse. Liikumises olles õpime üksteist, aga ka iseennast, lähemalt tundma.

Täname siiralt kõiki osalejaid, žüriid, koolipere ja juhtkonda, et võistluspäev sai sellise toreda ja tantsulise näo. Võib öelda – kogu 21. Kool liikus ja tantsis ning tegi seda naudinguga.

Kehalise kasvatuse õppetool

2. koht filosoofiaolümpiaadilt

11A klassi õpilane Paul Johannes Kalda saavutas filosoofiaolümpiaadi vabariiklikus voorus II koha ja osaleb 25.-28.05.2017 rahvusvahelisel olümpiaadil Hollandis, Rotterdamis.

Palju, palju õnne ja edu!

Aitäh, suurepärase juhendamise eest, õpetaja Ingrid Paggi.

Saavutus keemia viktoriini II voorus

Kooli võistkond saavutas Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus noorema vanuserühma (8.-9. klass) arvestuses VI koha.

Viktoriinil osalesid:

  • Sandra Tammaru 9B
  • Karl Väärtnõu 9C
  • Elise Mägi 9C

Palju õnne!

Aitäh, õpetajad Anne-Ly Lään ja Lilian Kippasto

Tehnoloogiaõpetuse konkursi parimad

Vabariiklikul tehnoloogiaõpetuse konkursil „Nutikad õpilastööd“ osalesid väga edukalt meie kooli õpilased oma töödega ning said auhinnalised kingitused ning tänukirjad.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Mart Soobik

Õpilased väitluskoolitusel „Argument 2017“

Eesti Väitlusselts, koolitusettevõte SpeakSmart ja Eesti Noorteühenduste Liit võimaldasid meie koolile kui Vabariigi Presidendi väitlusturniiril edukalt osalenud koolile võimaluse osaleda argumenteerimisoskust õpetaval noorteseminaril “Argument 2017” 3.-5. ja 10.-12. märtsil. Noorteseminaril osalemine on arvestatav 35 akadeemilisest tunnist koosneva valikaine “Argumenteerimine” sooritamisena.

Meie koolist osalesid:

  • Mailis Pajumägi 10A
  • Marie Valdes 10B
  • Merilin Priilinn-Türk 10C
  • Emily Mirelle Vutt 10C
  • Joonas Veskla 10C
  • Rene Ron Vest 10C
  • Mirt Jääger 10C

Väga tublid!
Aitäh suunamise ja motivatsiooni toetamise eest, õpetaja Ingrid Paggi
Seminaril osalemine annab meie koolile võimaluse osaleda sügisel toimuval uuel Vabariigi Presidendi väitlusturniiril.

Saavutus filosoofiaolümpiaadilt

Tulemusliku esinemise eest olümpiaadi eelvoorus on 11A klassi õpilane Paul Johannes Kalda kutsutud filosoofiaolümpiaadi vabariiklikku lõppvooru.

Palju õnne ja edu!

Aitäh, õpetaja Ingrid Paggi

Külalised Hispaaniast ja Ladina-Ameerikast

21. märtsil külastavad kooli 15 Hispaania, Mehhiko ja Guatemaala koolijuhti. Kohtumisel direktoriga antakse külalistele ülevaade Tallinna XXI Kooli traditsioonidest, kooli kultuurist, õppesuundadest jt huvipakkuvatest valdkondadest, sh PISA tulemustest.  Õpilasgiidid tutvustavad koolimaja ning külastatakse mitmeid õppetunde. Oma Eesti kooli kogemust jagab meil 11. klassis õppiv vahetusõpilane Miguel Rodriguez Toscano Mehhikost.

Inspiratsioonipäev „Speak’n’roll“

Mis ja millal?
25. märtsil kell 12 toimub Telliskivi Loomelinnakus inspiratsioonipäev „Speak’n’roll“.

Kellele?
Üritus on suunatud gümnaasiuminoortele.

Eesmärk
Ürituse eesmärgiks on avardada noorte silmaringi ja näidata innustavate edulugude kaudu maailmas peituvaid võimalusi enesearenguks.

Kes esinevad?
Oma kogemusi ja inspiratsiooni jagavad Sander Gansen, (ShipitWise turundusjuht), Louis Zezeran (Austraalia Stand-Up koomik ja komöödia edendaja), Aleksei Jefimov (mobiilne noorsootöötaja) ja Merilin Taimre ehk Paljas Porgand (blogija).

Kes korraldab?
Üritust korraldavad Tallinna Spordi- ja Noorsooameti tööhõive ja ettevõtlikkuse programmi osalevad noored. 

Osalemine
Üritusel osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Lisainfot leiab Facebookist: Speak’n’roll.

 

Võistlemine mälumängu „Uus hõbe“ finaalis

Mälumängu “Uus hõbe” võistlus oli pingeline ja põnev. Meie kooli võistkond võistles edukalt ning jõudis finaali!
Eelvoorus osales 62 võistkonda.

Finaalis esindab meie kooli võistkond koosseisus:

  • Otto-Kristjan Vanajuur 12 A
  • Kristin Hint 12 C
  • Helen Laane 11 A
  • Daniel Koch 11 A

Õnne ja edu!

Aitäh, õpetaja Ingrid Paggi

Mälumängu finaal toimub 9. aprillil Gustav Adolfi Gümnaasiumis.

TÜ õigusteaduskonna avatud uste päev

Tartu Ülikooli õigusteaduskond kutsub avatud uste päevadele!
Ootame õigusteaduse õppimisest huvitatud 12-ndate klasside õpilasi 22. märtsil Tartus ja 29. märtsil Tallinnas.

Rohkem infot avatud uste päevade kohta leiab siit: http://www.oi.ut.ee/et/sisseastumine/lahtiste-uste-paevad-2017

 

1. koht ja kuldmedal rahvastepallis

Kesklinna koolide 4. klasside tüdrukute rahvastepalli finaalmängudel saavutas I koha, võidukarika ja kuldmedalid meie kooli võistkond.

Võistkonda kuulusid:

  • Mara Hütsi 4B
  • Saara Mette Kõva 4B
  • Hanka Maiste 4B
  • Katarina Mändma 4B
  • Ruth Mary Onga 4B
  • Saara Skolimowski 4B
  • Nora Uurimäe 4B
  • Emma Viktoria Millend 4D
  • Michell Ints 4D

Alagrupimängudes osalesid edukalt Krystal Täht 4D ja Mirjam Root 4B

Palju, palju õnne!

Aitäh, kehalise kasvatuse õpetajad

Karikas robootikavõistluselt

First Lego League võistluse Tallinna II poolfinaalis saavutas robootikaringi võistkond Tetrahexahedron  Lennuka Tiimi karika.
Võistkonna liikmed:

  • Roosi Riin Leht 6C
  • Kirke Kupits 5D
  • Karmo Sooväli 7B
  • Martin Aleksander Levo 6C
  • Jens Martin Mikk 6D
  • Magnus Paavel 5B
  • Orlando Merino 5B
  • Hans Marten Tomson 6B
  • Gregor-Mattias Froš 5A
  • Karl Rudolf Kunnas 5A

Palju, palju õnne!
Aitäh, ringijuhendaja Mai Pitsner

Tiitel saalihoki meistrivõistlustelt

Saalihoki Eesti Meistrivõistluste finaalmängude U11 vanuseklassis pälvis 4A klassi õpilane Ander Sikk finaalturniiri väärtuslikuma mängija tiitli.

Ander mängib võistkonnas Sparta Team Automaailm.

Palju, palju õnne!

Tänu treenerile ja lapsevanematele

1. koht emakeeleolümpiaadil

Üleriigilisel 32. emakeeleolümpiaadil saavutas Luisa Susanna Kütson 9A klassist I koha 9.-10.klassi arvestuses.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Külliki Kaju

Tulemused

Luulekonkursi Sõprus ja Headus tulemused

1. klassid

  • Laureaat
    • Robert Salum 1B, Markus Heinla „Headus-teadus-seadus“
    • Chrystal Puhm 1D, tundmatu autor „Naljakas sõna“
  • Žürii tunnustus:
    • Ann Marie Kiiv 1B, Ott Arder „Pisike puu“
    • Kirke Madu 1C, „Oi kui kiire päev on mul“
    • Demian Tamm 1D, tundmatu autor „Sõber, kas sa tead?“
  • Kõige teemakohasem luulevalik:
    • Meeri Loviise Kreen 1A, Olivia Saar „Mis värvi on kodu“

2. klassid

  • Laureaat
    • Marleen Laumets 2B, Leelo Tungal „Midagi head“
  • Žürii tunnustus:
    • Carl Mitt 2D, luuletus omalooming „Sõber“
  • Kõige naljakam esitus:
    • Lennart Väli 2A, Ilmar Trull „Kolm sõpra“

3. klassid

  • Laureaat
    • Thomas Hillar Teder ja Pärtel Helikkar Lemming 3A, Wimberg „Kodu“
  • Žürii tunnustus:
    • Joosep Jallai 3C, Olivia Saar „Naerulohkudega maailm“
    • Ida Sofia Fromm 3B, Contra „Lõbusad pinginaabrid“
    • Jan Jõerand 3C, Helin Vill „Halb ja hea“
  • Kõige parem lavatunnetus:
    • Laura Lehiste 3B, Contra „16 malenuppu“

Žürii:
Taavi Pleiats 12C, Lisett Sigur 8C, Kaisa Pollisinski 8C, Tuule Kangur 8C, Krettel Kristin Säde 8B

Õnnitleme ja täname esinejaid ning õpetajaid-juhendajaid!

5. koht judos

9C klassi õpilane Carl-Gustav Kont saavutas 11. märtsil Orimattilas toimunud Baltic Sea Championshipil U18 V koha.

Palju õnne!

Tänu treenerile ja lapsevanematele

1. ja 6. koht kunstiolümpiaadilt

Kunstiolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas Alois Andreas Põdra 12A klassist I koha, juhendaja-õpetaja on Tiina Meeri.
Põhikoolide arvestuses saavutas Tuule Kangur 8C klassist 6. koha, kelle juhendaja on õpetaja Kaja Kadarik.

Palju, palju õnne!

Tänu kunstiõpetajatele.

3. koht instrumentalistide konkursilt

Kasper Joel Nõgene 3A klassist saavutas üleriigilisel noorte instrumentalistide konkursi klaveri erialal III koha ja tiitli Noor pianist.

Konkurss toimus Tartus 11.-12. märtsil 2017.

Palju, palju õnne!

Tänu klaveriõpetajale ja lapsevanematele.

Hõbemedal rahvusvaheliselt judoturniirilt

11. märtsil Soomes Orimattilas toimunud rahvusvahelisel judoturniiril Baltic Sea Championships 2017 võitis 10B noormees Daniel Markus Vardja hõbemedali P18-60 kategoorias.

Palju, palju õnne!

Tänu treenerile ja lapsevanematele

Tulemused
Pildigalerii

Saavutused üleriigiliselt eesti kirjanduse olümpiaadilt

Üleriigilise eesti kirjanduse olümpiaadi „Eesti kirjandus võrdlevas kontekstis” lõppvoorus saavutas vanemas vanuserühmas 4. koha Paul Johannes Kalda 11A klassist, õpetaja Leelo Valgma.

9.-10. klasside keskmises vanuserühmas saavutas 9A klassi õpilane Moon Lokk 6. koha, õpetaja Külliki Kaju.

Esikümnesse jõudsid nooremas vanuserühmas ka Susanna Antsmäe 8A klassist – 8. koht, õpetaja Külliki Kaju ja
Ran-Aron Viitkar 8B klassist – 10. koht, õpetaja Merle Kaldjärv ning keskmises vanuserühmas 9A klassi õpilane Paula Mõik, kes saavutas 8. koha, õpetaja Külliki Kaju.

Palju, palju õnne!

Tänu juhendajatele-õpetajatele.

Tulemused

2. koht karates

11. märtsil toimunud Eesti meistrivõistlustel karates saavutas 5C klassi õpilane Ivar Niine 10-11-aastaste poiste katas II koha.

Palju, palju õnne!

Tänu treenerile ja lapsevanematele

Ivar treenib spordiklubis Riveta

1. ja 6. koht ansamblite konkursilt

8A klassi ansambel LavaCESS, koosseisus:

  • Susanna Apri
  • Calista Krass
  • Eliis Kristjankroon
  • Anna Gerda Nurmetalo
  • Anett Tamm
  • Vanessa-Victoria Uusjärv

saavutas Alo Mattiiseni nimelisel vabariiklikul ansamblite konkursil I koha.

10. klasside ansambel Giusto saavutas 6. koha.
Ansamblis laulavad:

  • Laura Maria Lukas 10C
  • Cecilia-Martina Mägi 10C
  • Kristiin-Heleen Toovis 10C
  • Triin Mänd 10C
  • Brita-Liis Tui 10A
  • Kirke Britt Benjamin 10A
  • Ann Liisbel Petter 10A
  • Lisbeth Sirvi 10A

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Ene Uibo

Žürii liikmed: Kadri Voorand, Laine Randjärv, Raul Talmar, Peeter, Perens, Hirvo Surva, Pärt Uusberg.
Tulemused: SIIT

2., 3. ja 5. koht inimeseõpetuse olümpiaadilt

Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus 5. klasside arvestuses saavutas 5B klassi õpilane Anette Kipso II kohaIII koha Hildegard Kivisaar 5A ning 8. klasside arvestuses 5. koha Gulliver Kenn Pai 8C klassist.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetajad Anne-Ly Lään, Maarika Paun, Kristiina Tiits.

2. koht saalihoki meistrivõistlustelt

Tallinna meistrivõistlustel saalihokis saavutas meie kooli võistkond II koha.

Võistkonnas mängisid:

  • Mattias Kauk 10B
  • Karl Männik 10B
  • Karl Oskar Haak 12B
  • Taaniel Toomingas 12B
  • Morten Talviste 12B
  • Kaspar Tilga 11A
  • Chris Oliver Rahumägi 11A
  • Michael Sander 12C
  • Mark-Deimon Loog 10C

Võistkonna liider, kapten oli Morten Talviste.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetajad Ivo Raenok ja Indrek Vahtra.

 

 

Lahtiste uste päev 9. märtsil

Lahtiste uste päev toimub järgmise õppeaasta 10. klasside õpilaskandidaatidele 9. märtsil kell 16.00, kogunemine auditooriumis, 4. korrusel.

Tutvustatakse kooli õppesuundi, traditsioone, õpikeskkonda ja tunniväliseid ettevõtmisi ning projekte.
Räägitakse kooli saavutustest, uuendustest ja tegevussuundadest.

Toimub ka kooli tutvustav ringkäik.

Lahtiste uste päeva viivad läbi erinevate õppesuundade õpilased koos Õpilasesindusega.

Tule tutvu Tallinna 21. Kooliga!
Siin on põnev!