Supported languages
Follow us

Juhtkond

Meelis Kond direktor
vastuvõtuaeg E-R eelneval kokkuleppel
direktori või sekretäriga
6485448, 5109857 meelis.kond@21k.ee
Juta Hirv arendusjuht-direktori asetäitja 6485447 juta.hirv@21k.ee
Mariann Arengu majandusjuht-direktori asetäitja 6485451, 5138561 mariann.arengu@21k.ee
Valentina Taliaru õppealajuhataja (1.-6. klass) 6485502 valentina.taliaru@21k.ee
Ave Kallas õppealajuhataja (7.-12. klass) 6485447 ave.kallas@21k.ee

414_6071_juhtkond_0_81

Laiendatud juhtkond

Kristiina Tiits huvijuht (1.-6. klass); bioloogia, inimeseõpetus 6485502 kristiina.tiits@21k.ee
Maarika Paun huvijuht (7.-12. klass); loodusõpetus 6485450 maarika.paun@21k.ee
Tiia Valdmets reaalainete õppetooli juht tiia.valdmets@21k.ee
Ingrid Paggi sotsiaal-humanitaarainete õppetooli juht ingrid.paggi@21k.ee
Riina Otsus loodusainete õppetooli juht riina.otsus@21k.ee
Merilyn Meristo võõrkeelte õppetooli juht merilyn.meristo@21k.ee
Piret Kellam algõpetuse õppetooli juht piret.kellam@21k.ee
Indrek Vahtra kehalise kasvatuse õppetooli juht indrek.vahtra@21k.ee
Ivari Horm süsteemiadministraator ivari.horm@21k.ee
Siim Luha infojuht; informaatika, arvutiriistvara siim.luha@21k.ee
Signe Hohensee haridustehnoloog; uurimistööde alused signe.hohensee@21k.ee

414_6069_laiendatud_juhtkond_0_81

Algõpetuse õppetool

Piret Kellam õppetooli juht, algklassid piret.kellam@21k.ee
Annely Jürgens algklassid annely.jurgens@21k.ee
Endla Üksti algklassid endla.uksti@21k.ee
Helbe Laansalu algklassid helbe.laansalu@21k.ee
Kaja Männik algklassid kaja.mannik@21k.ee
Koidu Sillang algklassid koidu.sillang@21k.ee
Marelin Peetris algklassid marelin.peetris@21k.ee
Margit Lestsepp algklassid margit.lestsepp@21k.ee
Marju Meremäe algklassid marju.meremae@21k.ee
Renna Marjundi algklassid renna.marjundi@21k.ee
Sirje Uibo algklassid sirje.uibo@21k.ee
Tiina Peepson algklassid tiina.peepson@21k.ee

414_6058_algopetus_0_81

Sotsiaal-humanitaarainete õppetool

Ingrid Paggi õppetooli juht, ajalugu, ühiskonnaõpetus ingrid.paggi@21k.ee
Eda Kauksi eesti keel ja kirjandus eda.kauksi@21k.ee
Ene Uibo muusikaõpetus ene.uibo@21k.ee
Epp Priimägi eesti keel ja kirjandus epp.priimagi@21k.ee
Erki Fels ühiskonnaõpetus erki.fels@21k.ee
Ester Barkala ajalugu ester.barkala@21k.ee
Jaanus Adamson eesti keel ja kirjandus jaanus.adamson@21k.ee
Kadri Mägi muusikaõpetus, inglise keel kadri.magi@21k.ee
Kaja Kadarik kunstiõpetus, informaatika, veebidisain kaja.kadarik@21k.ee
Karmen Jänes käsitöö ja kodundus karmen.janes@21k.ee
Kristjan Õmblus muusika kristjan.omblus@21k.ee
Külliki Kaju eesti keel ja kirjandus kulliki.kaju@21k.ee
Leelo Valgma eesti keel ja kirjandus leelo.valgma@21k.ee
Liivi Urbel muusika liivi.urbel@21k.ee
Lydia Rahula muusika lydia.rahula@21k.ee
Maarja Kalmet eesti keel ja kirjandus maarja.kalmet@21k.ee
Sulo Saar tehnoloogiaõpetus sulo.saar@21k.ee
Mart Soobik tehnoloogiaõpetus mart.soobik@21k.ee
Merle Kaldjärv eesti keel ja kirjandus merle.kaldjarv@21k.ee
Tiina Meeri kunst, kunstiajalugu tiina.meeri@21k.ee
Tiina Pikamäe ajalugu, ühiskonnaõpetus tiina.pikamae@21k.ee

414_6062_sotsiaaljahumanitaar_0_81

Võõrkeelte õppetool

Merilyn Meristo õppetooli juht, prantsuse keel, uurimistööde alused merilyn.meristo@21k.ee
Adrian Vallecillo Graziatti hispaania keel adrianvallecillo.graziatti@21k.ee
Alla Kirillova vene keel alla.kirillova@21k.ee
Darwin Ray Baird inglise keel darwin.baird@21k.ee
Epp Raag inglise keel epp.raag@21k.ee
Helbe Selli inglise keel helbe.selli@21k.ee
Irina Kotovitš vene keel irina.kotovits@21k.ee
Irina Zaglada vene keel irina.zaglada@21k.ee
Jelizaveta Kuznetsova vene keel jelizaveta.kuznetsova@21k.ee
Klaara Sulg vene keel klaara.sulg@21k.ee
Kristi Leibur inglise keel kristi.leibur@21k.ee
Margit Peterson inglise keel margit.peterson@21k.ee
Marju Tapfer inglise keel marju.tapfer@21k.ee
Mart Männiste saksa keel mart.manniste@21k.ee
Mustafa Soysal inglise keel mustafa.soysal@21k.ee
Merle Teever inglise keel merle.teever@21k.ee
Pille Rückenberg inglise keel pille.ruckenberg@21k.ee
Ruth Kallas inglise keel ruth.kallas@21k.ee
Urve Tiimus inglise keel urve.tiimus@21k.ee
Valve Iila inglise keel valve.iila@21k.ee
Ülle-Ly Vohnja inglise keel ulle-ly.vohnja@21k.ee

414_6092_voorkeeled_0_81

Reaalainete õppetool

Tiia Valdmets õppetooli juhataja, matemaatika tiia.valdmets@21k.ee
Aili Salum matemaatika aili.salum@21k.ee
Elbe Metsatalu majandusõpetus elbe.metsatalu@21k.ee
Epp Vodja majandusõpetus epp.vodja@21k.ee
Eve Sildnik füüsika eve.sildnik@21k.ee
Ivar Porn rakendusmatemaatika ivar.porn@21k.ee
Rasmus Kits robootika rasmus.kits@21k.ee
Kaide Sõeroja matemaatika kaide.soeroja@21k.ee
Mare Rõigas matemaatika mare.roigas@21k.ee
Natalia Samoilenko matemaatika, informaatika natalia.samoilenko@21k.ee

414_6061_reaalained_0_81

Loodusainete õppetool

Riina Otsus õppetooli juht, bioloogia, loodusõpetus riina.otsus@21k.ee
Anne-Ly Lään keemia, loodusõpetus, inimeseõpetus anne-ly.laan@21k.ee
Helle-Kai Saapar loodusained helle-kai.saapar@21k.ee
Lilian Kippasto keemia lilian.kippasto@21k.ee
Ülle Suursaar geograafia ulle.suursaar@21k.ee
Tiiu Uibo bioloogia, geograafia, inimeseõpetus, loodusõpetus tiiu.uibo@21k.ee

414_6057_loodusained_0_81

Kehalise kasvatuse õppetool

Indrek Vahtra õppetooli juht, kehaline kasvatus indrek.vahtra@21k.ee
Ave Arutamm kehaline kasvatus ave.arutamm@21k.ee
Heli Raidma kehaline kasvatus heli.raidma@21k.ee
Ivo Raenok kehaline kasvatus ivo.raenok@21k.ee
Pille Juus kehaline kasvatus pille.juus@21k.ee

414_6063_kehaline_0_81la