Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Ringide töö algab 18. septembril 2017, kooridel ja ansamblitel 4. septembril 2017.

Lastevanemate kulul töötavad aine- ja huvialaringid

Nimetus Juhendaja Aeg Ruum Kuutasu Osalejad
Robootika Mai Pitsner K ja R 15.00–16.30 404 22€ 4.–8. klass
Rahvatants Märt Agu E ja K 12.00–12.45

E ja K 16.45–17.30

Aula

Aula

17€ 1. klass

2.-3. klassid

Showtants [1] Liis Nesler N 15.30–17.00

N 17.00–18.30

Aula

Aula

17€

17€

6.–8. klass

9.–12. klass

Kunstiring Renna Marjundi T 11.00–12.30 116 13€ II vahetus
Kokakunst [2] Karro Haav E 16.00–17.30 006 13€ 5.–7. klass
Moejoonistamine Triinu Jõhve T 15.15–16.45 431 17€ 5.–8. klass
Näitering Kristiina Oomer T 12.00–12.45

T 15.00–16.30

T 17.00–18.30

Aula

Aula

Aula

7€

13€

13€

1. klass

2.–6. klass

10.–12. klass

Palume lapsevanemal täita ja allkirjastada avaldus ning saata 13. septembriks 2017 aadressil maarika.paun@21k.ee

Malering:
Käesoleval õppeaastal jätkub  koostöö Tallinna Maleklubiga. Tunnid toimuvad teisipäeviti ja reedeti alates 13.00 ruumis 319, treenerid Hendrik Olde ja Rainer Raud. Malering on tasuline – 2x nädalas – 20€ ja 1x nädalas – 12€, arveldamine TM kaudu. Ringitunnid algavad 19. septembril.
Registreerimine Hendrik.Olde@maleliit.ee

Tasuta aine- ja huvialaringid

Nimetus Juhendaja Aeg Ruum Osalejad
Mudilaskoor Dirigent Ene Uibo N 8.00 Aula 2.–4. BCD
Muusikaklasside mudilaskoor Dirigent Ene Uibo K 8.00 Aula 2.–4. A
ansambel Giusto Ene Uibo kokkuleppel Kammersaal 11. klass
ansambel LAVACESS Ene Uibo kokkuleppel Kammersaal 9A
Lastekoor Peadirigent Liivi Urbel,
abidirigent Kristjan Õmblus
E 8.00 Aula 5–9. BCD
Vocal Spirit Dirigent Lydia Rahula K 8.00 326 5.–9. A
Noorte meeskoor Dirigent Lydia Rahula E 8.00 326 7.–9. klassid
Segakoor Peadirigent Kristjan Õmblus,
abidirigent Kadri Mägi
N 16.00 203 10.–12. klassid
Gümnaasiumi segaansambel Kristjan Õmblus kokkuleppel Kammersaal 10.–12. klassid
4A klassi koor ja orkester Kristjan Õmblus ja
Lydia Rahula
kokkuleppel 326 4A
Koolibänd Traffic Lights Siim Aimla N 14.45–15.30 Aula 6A
A-klasside plokkflöödiorkester Dirigent Siim Aimla N 14.00–14.45 Aula 3.–6. klassid
Praktiline keemia Anne-Ly Lään E 15.00–16.30 206 8.–9. klassid
Helirežii Karl-Erik Sepp E 15.00–16.30 Aula 6.–12. klassid
Saksa keel II kursus Riina Rammo T ja N 15.00–15.45 423 3.–4. klassid
Põnev matemaatika Reijo Sepp N 15.00
N 16.00
311
311
4.–6. klassid
7.–9. klassid
IT rakendused Raimond Lume E 15.00–16.30 404 5.–7. klassid
Ujumine Liina Liivsoo T 15.50–16.35 Ujula 5.–9. klassid
Sportmängud Indrek Vahtra K 16.40–17.25 Võimla 9.–12. klassid
G. Kasparovi malekool Marelin Peetris N 12.00–12.45 114 1. klassid

Palume täita vabas vormis avaldus (õpilase nimi, klass, lapsevanema nimi, tel. ja e-mail) ning saata 13. septembriks 2017 aadressil maarika.paun@21k.ee

[1] Arvel kajastub ringinimetusena rahvatants
[2] Arvel kajastub ringinimetusena kunstiring