Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Olümpiaadide ja õpilasvõistluste kalender 2017/2018

Ülelinnalised koolivoorud

õppeaine klass    kuupäev  kellaaeg toimumise koht komisjoni esimees kontakt
Geograafia 7.–8.kl T 14.11.2017 11.00 – 12.45 elektrooniline, koolides Ivi Olev i.olev@saksa.tln.edu.ee
9.–12.kl T 14.11.2017 13.00 – 15.00 elektrooniline, koolides Ivi Olev i.olev@saksa.tln.edu.ee
Matemaatika 7.–12.kl N 30.11.2017 12.00 -15.00/16.00 koolides Ella Šved ella@tg.edu.ee
Füüsika 8.–12.kl K 06.12.2017 12.00 – 15.00 koolides Marika Reinmets marika.reinmets@ut.ee
Keemia 8.–12.kl E 11.12.2017 12.00 – 15.00 koolides Vladimir Ossipov v.v.ossipov@gmail.com
Bioloogia 6.–7.kl K 10.01.2018 10.00 – 14.00 elektrooniline, koolides Mari Uudelt mari.uudelt@gmail.com
8.–12.kl N 11.01.2018 13.00 – 15.00 koolides Mari Uudelt mari.uudelt@gmail.com
Õpioskused 5. kl 15.01–05.02.2018 vt. juhendit Helina Reino helina.reino@gag.ee
Õpioskused 7. kl 15.01–05.02.2018 vt. juhendit Helina Reino helina.reino@gag.ee
Ajalugu 6.–12.kl T 16.01.2018 12.00 – 15.00 koolides Indrek Riigor indrekriigor@gmail.com

Tallinna olümpiaadid (piirkonnavoorud)

õppeaine klass    kuupäev  kellaaeg toimumise koht komisjoni esimees kontakt
Loodusteadused vt juhendit L 11.11.2017 10.00 – 14.00 Tallinna Tehnikagümnaasium Ave Teder ave.teder@ttg.edu.ee
Informaatika vt. juhendit L 18.11.2017 10.00 – 14.00 Tallinna Reaalkool Tiia Niggulis tiia.niggulis@real.edu.ee
Geograafia
elektrooniline   (7.-12.k l)
7. kl L 09.12.2017 9.00 – 11.30 Tallinna Reaalkool Pilvi Tauer pilvi.tauer@ttg.edu.ee
8. kl L 09.12.2017 12.00 – 14.30 Tallinna Reaalkool Pilvi Tauer pilvi.tauer@ttg.edu.ee
9. kl L 09.12.2017 9.00 – 11.30 Tallinna Lilleküla Gümnaasium Pilvi Tauer pilvi.tauer@ttg.edu.ee
10.–12. kl L 09.12.2017 12.00 – 14.30 Tallinna Lilleküla Gümnaasium Pilvi Tauer pilvi.tauer@ttg.edu.ee
Saksa keel 10.–12. kl R 19.01.2018 14.00 – 18.00 Tallinna Inglise Kolledž Mare Lillemäe mare.lillemae@tik.edu.ee
Füüsika 8.–12. kl L 20.01.2018 10.00 – 15.00 Tallinna Reaalkool Toomas Reimann toomas.reimann@real.edu.ee
Emakeel 7.–12. kl R 26.01.2018 15.00 – 17.30 Jakob Westholmi Gümnaasium Lilian Aun kevade@westholm.ee
Keemia 8.–12. kl L 27.01.2018 10.00 – 14.00/15.00 Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar martin.saar@real.edu.ee
Kunst 7.–12. kl L 27.01.2018 10.00 – 14.00 Tallinna Kunstikool Heli Mänd heli.mand@arte.edu.ee
Prantsuse keel 7.–9./10.–12. kl E 29.01.2018 10.00 – 11.00 elektrooniline, koolides Merilyn Meristo merilyn.meristo@tlu.ee
Bioloogia 6.–12. kl L 03.02.2018 11.00-13.00 Tallinna Järveotsa Gümnaasium Mari Uudelt mari.uudelt@gmail.com
Matemaatika 7.–12. kl K 07.02.2018 10.00 – 12.40/15.00 Tallinna Kuristiku Gümnaasium Annela Valdi annela.valdi@kuristiku.ee
Lingvistika 9.–12. kl L 10.02.2018 vt. juhendit Tartu Ülikool Miina Norvik miina.norvik@ut.ee
Ajalugu 6.–12. kl L 10.02.2018 10.00 – 12.00 Tallinna Südalinna Kool Indrek Riigor indrekriigor@gmail.com
Muusika 6 -9./10 -12.kl L 17.02.2018 10.00 – … Gustav Adolfi Gümnaasium Elina Kaasik elinakaasik@gmail.com
Vene keel võõrkeel 10.–12. kl R 09.03.2018 12.00 – … Audentese Erakool Olga Tšassova olga.tsassova@audentes.ee
Soome keel 10.–12. kl jaanuar 2018. aeg täpsustub koolides Margit Kuusk margit.kuusk@ut.ee
Majandus 7.–12. kl N 8.03.2018 13.00 – 15.00 Tallinna Reaalkool Ene Saar ene.saar@real.edu.ee
Õpioskused 5. kl L 10.03.2018 10.00 – … Tallinna Saksa Gümnaasium Helina Reino helina.reino@gag.ee
Õpioskused 7. kl L 24.03.2018 10.00 – … Tallinna 21. Kool Helina Reino helina.reino@gag.ee

Kirjalikud olümpiaaditööd ülikoolile

olümpiaad osalejad esitamise tähtaeg kellele esitada
Vene keel emakeel (eelvooru tööd) 9.–12.kl 08.01.2018 Tartu Ülikool
Eesti keel võõrkeel (eelvooru tööd) 9.–12.kl 15.01.2018 Tartu Ülikool
Inglise keel (uurimistööd) 9.–12.kl 15.01.2018 Tartu Ülikool
Emakeel  (uurimistööd) 9.–12.kl 22.01.2018 Tartu Ülikool
Usundiõpetus (esseed) vt. juhendit 05.02.2018 Tartu Ülikool, Eesti  Religiooniõpetajate, Teaduse ja Religiooni Kolleegium
Filosoofia (esseed) vt. juhendit 19.02.2018 Tartu Ülikool

2017/2018.õa olümpiaadide võitjate autasustamine 5. juunil 2018 Lillepaviljonis.
2017/2018.õa.rahvusvahelistel olümpiaadidel osalenud Tallinna õpilaste pidulik vastuvõtt 24. augustil 2018 Tallinna Raekojas.

Info olümpiaadide Tallinna piirkonnavoorude ja infoseminaride kohta leiab Tallinna Haridusameti veebilehelt.

Info Tallinnas toimuvate olümpiaadide kohta http://olympiaadid.haridus.ee
Olümpiaadide korraldamist Tallinna üldhariduskoolide õpilastele koordineerib Tallinna Haridusamet http://olympiaadid.haridus.ee, tel 6404 597.

Olümpiaadide üleriigiliste lõppvoorude ajakava Tartu Ülikooli Teaduskooli aadressil: http://www.teaduskool.ut.ee/olympiaadid
Üleriigiliselt koordineerib olümpiaadide korraldamist Tartu Ülikooli Teaduskool http://www.teaduskool.ut.ee, tel 7375 580.

NB! Olümpiaadide lõppvoorudes häid tulemusi saavutanud 11. ja 12. klassi õpilastele rakenduvad Tartu Ülikooli sisseastumisel eritingimused! Vaata täpsemalt: http://www.ut.ee/et/sisseastumine/bakalaureus/eritingimus