Supported languages
Follow us
XXI Koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

10A klass - Ingrid Paggi

10AEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
MJHindremäe405
FYSildnik310
KEKippasto206
FILPaggi305
MEHirv405
VDSKadarik407
ARHohensee217
AJPaggi305
2.
9:00-
9:45
MJHindremäe405
FYSildnik310
KEKippasto206
EKAdamson109
EKKaju107
EKAdamson108
EKKaju107
EKAdamson108
EKKaju107
3.
10:00-
10:45
AJPaggi305
MAPukk313
MASõeroja217
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
MAPukk313
MASõeroja312
EKAdamson108
EKKaju107
4.
11:00-
11:45
VKKirillova433
VKZaglada432
EKAdamson108
EKKaju107
PKMartila424
HKMattioli432
SKMänniste423
MAPukk313
MASõeroja312
AJPaggi305
5.
12:00-
12:45
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
ARHohensee217
AJPaggi305
AJPaggi305
ARHohensee217
AJPaggi305
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
6.
13:00-
13:45
MAPukk217
MASõeroja312
PKMartila424
HKMattioli326
SKMänniste423
MAPukk313
MASõeroja312
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
FYSildnik310
KEKippasto206
7.
14:00-
14:45
VKKirillova433
VKZaglada432
VKKirillova433
VKZaglada432
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
FYSildnik310
KEKippasto206
FYSildnik310
KEKippasto206
8.
15:00-
15:45
PSDRPriimägi108
PLMPorn313
KEPRKippasto206
MYTMeeri109
KLJPaggi305
ARHohensee217
AJPaggi305
KKArutamm118t
KKVahtra118p
9.
15:55-
16:40
PSDRPriimägi108
KRKMeeri109
ATSamoilenko311
TSATPaggi305
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
KKArutamm118t
KKVahtra118p
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
AR - arvutiõpetus (Hohensee)
AT - Arvuteooria (Samoilenko)
EK - eesti keel (Adamson, Kaju)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Baird, Vohnja, Kallas, Teever, Soysal, Tapfer, Raag)
KE - keemia (Kippasto)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Paggi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Pukk, Sõeroja)
ME - meediaõpetus (Hirv)
MJ - majandus (Hindremäe)
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri)
PK - prantsuse keel (Martila)
PLM - Planimeetria (Porn)
PSDR - Psühhodraama (Priimägi)
SK - saksa keel (Männiste)
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad (Paggi)
VDS - veebidisain (Kadarik)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
Adamson - Jaanus Adamson (EK)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Baird - Darwin Ray Baird (IK)
Hindremäe - Ander Hindremäe (MJ)
Hirv - Juta Hirv (ME)
Hohensee - Signe Hohensee (AR)
Kadarik - Kaja Kadarik (VDS)
Kaju - Külliki Kaju (EK)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE, KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (MYT, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Paggi - Ingrid Paggi (FIL, AJ, KLJ, TSAT)
Porn - Ivar Porn (PLM)
Priimägi - Epp Priimägi (PSDR)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raag - Epp Raag (IK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (AT)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Tapfer - Marju Tapfer (IK)
Teever - Merle Teever (IK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 19.09.2017 11:11:25.