Supported languages
Follow us
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D

10B klass - Marju Tapfer

10BEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
IOLaur405
KKRaidma118t
KKRaenok118p
FILPaggi305
MASHirv405
TSATPaggi305
MAValdmets311
2.
9:00-
9:45
IOLaur405
KKRaidma118t
KKRaenok118p
AJPaggi305
VKKotovitš117
VKZaglada432
KUNMeeri109
3.
10:00-
10:45
AJPaggi305
MUÕmblus203
AJPaggi305
IKTapfer408
IKBaird416
PKMeristo424
SKMänniste423
HKVallecillo326
4.
11:00-
11:45
MAValdmets311
MUÕmblus203
PKMeristo424
SKMänniste423
HKVallecillo408
MAValdmets311
AJPaggi305
5.
12:00-
12:45
KUNMeeri109
PKMeristo424
SKMänniste423
HKVallecillo431
VKKotovitš117
VKZaglada432
MAValdmets311
IKTapfer408
IKBaird416
6.
13:00-
13:45
IKTapfer408
IKBaird416
IKTapfer408
IKBaird416
IKTapfer408
IKBaird416
AJPaggi305
MUÕmblus203
7.
14:00-
14:45
MUÕmblus203
MAValdmets311
KUNMeeri109
KUNMeeri109
MUÕmblus203
8.
15:00-
15:45
KLJTapfer313
KEPRKippasto206
VDSKadarik407
PSDRPriimägi108
TKAMeeri109
KUNMeeri109
ATSamoilenko311
VDSKadarik407
9.
15:55-
16:40
PLMPorn312
MYTMeeri109
PSDRPriimägi108
TKAMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu
AT - Arvuteooria
FIL - Sissejuhatus filosoofiasse
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
IO - inimeseõpetus
KEPR - Keemia praktikum
KK - kehaline kasvatus
KLJ - Klassijuhataja tund
KM - Koorimuusika
KRK - Kirjakunst
KUN - kunst
MA - matemaatika
MAS - Meedia ja avalikud suhted
MU - muusikaõpetus
MYT - Mütoloogia ja kultuurilugu
PK - prantsuse keel
PLM - Planimeetria
PSDR - Psühhodraama
SK - saksa keel
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur
TSAT - Tsivilisatsioonide arenguteooriad
VDS - Veebidisain
VK - vene keel
Baird - Darwin Ray Baird
Hirv - Juta Hirv
Kadarik - Kaja Kadarik
Kippasto - Lilian Kippasto
Kotovitš - Irina Kotovitš
Laur - Reet Laur
Meeri - Tiina Meeri
Meristo - Merilyn Meristo
Mägi - Kadri Mägi
Männiste - Mart Männiste
Paggi - Ingrid Paggi
Porn - Ivar Porn
Priimägi - Epp Priimägi
Raenok - Ivo Raenok
Raidma - Heli Raidma
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Tapfer - Marju Tapfer
Valdmets - Tiia Valdmets
Vallecillo Graziatti - Adrian Vallecillo Graziatti
Zaglada - Irina Zaglada
Õmblus - Kristjan Õmblus

V perioodi tunniplaan: kehtiv 22. mai - 13. juuni 2017. Viimati uuendatud: 22.05.2017 09:39:47.