Supported languages
Follow us
XXI Koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

10B klass - Merle Teever

10BEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
MJFiguero Aste411
PKMartila424
HKMattioli326
FILPaggi305
MASHirv405
SKMänniste423
MEHirv405
PKMartila424
SKMänniste423
HKMattioli431
2.
9:00-
9:45
MJFiguero Aste411
VKKotovitš117
VKKirillova433
EKAdamson109
EKKaldjärv105
EKKauksi203
EKKaju107
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EKKauksi106
EKKaju107
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EKKauksi106
EKKaju107
3.
10:00-
10:45
FYSildnik310
MAPukk313
MASõeroja217
MAValdmets311
MASamoilenko206
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
MAPukk313
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko217
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EKKauksi106
EKKaju107
4.
11:00-
11:45
FYSildnik310
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EKKauksi109
EKKaju107
GESuursaar210
MAPukk313
MASõeroja312
MAValdmets217
MASamoilenko311
FYSildnik310
5.
12:00-
12:45
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
FYSildnik310
VKKotovitš117
VKKirillova433
VKKotovitš117
VKKirillova433
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
6.
13:00-
13:45
MAPukk217
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko313
ARHohensee217
MAPukk313
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko305
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
KKArutamm118t
KKVahtra118p
7.
14:00-
14:45
GESuursaar210
GESuursaar210
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
GESuursaar210
KKArutamm118t
KKVahtra118p
8.
15:00-
15:45
PSDRPriimägi108
VDSKadarik407
PLMPorn313
KEPRKippasto206
MYTMeeri109
FYSildnik310
GESuursaar210
ARHohensee217
9.
15:55-
16:40
PSDRPriimägi108
KRKMeeri109
ATSamoilenko311
TSATPaggi305
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
KLJTeever209
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AR - arvutiõpetus (Hohensee)
AT - Arvuteooria (Samoilenko)
EK - eesti keel (Adamson, Kaldjärv, Kauksi, Kaju)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Suursaar)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Baird, Vohnja, Kallas, Teever, Soysal, Tapfer, Raag)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Teever)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Pukk, Sõeroja, Valdmets, Samoilenko)
MAS - meedia ja avalikud suhted (Hirv)
ME - meediaõpetus (Hirv)
MJ - majandus (Figuero Aste)
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri)
PK - prantsuse keel (Martila)
PLM - Planimeetria (Porn)
PSDR - Psühhodraama (Priimägi)
SK - saksa keel (Männiste)
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad (Paggi)
VDS - veebidisain (Kadarik)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
Adamson - Jaanus Adamson (EK)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Baird - Darwin Ray Baird (IK)
Figuero Aste - Henton Rafael Figueroa Aste (MJ)
Hirv - Juta Hirv (MAS, ME)
Hohensee - Signe Hohensee (AR)
Kadarik - Kaja Kadarik (VDS)
Kaju - Külliki Kaju (EK)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kauksi - Eda Kauksi (EK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (MYT, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Paggi - Ingrid Paggi (FIL, TSAT)
Porn - Ivar Porn (PLM)
Priimägi - Epp Priimägi (PSDR)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raag - Epp Raag (IK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA, AT)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Tapfer - Marju Tapfer (IK)
Teever - Merle Teever (IK, KLJ)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 19.09.2017 11:11:25.