Supported languages
Follow us
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D

10C klass - Leelo Valgma

10CEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
AJPaggi305
MASHirv405
FILPaggi305
TSATPaggi305
FYSildnik310
2.
9:00-
9:45
MASamoilenko217
IKSoysal415
IKLeibur414
SKMänniste423
PKMeristo424
HKVallecillo408
SKMänniste423
PKMeristo424
HKVallecillo412
KIValgma106
3.
10:00-
10:45
IOLaur405
MASamoilenko310
KIValgma106
MASamoilenko106
IKSoysal415
IKLeibur414
4.
11:00-
11:45
IOLaur405
FYSildnik310
MASamoilenko311
FYSildnik310
IKSoysal415
IKLeibur414
5.
12:00-
12:45
AJPaggi305
VKKotovitš117
VKZaglada432
MASamoilenko311
AJPaggi305
SKMänniste423
PKMeristo424
HKVallecillo326
6.
13:00-
13:45
VKKotovitš117
VKZaglada432
KIValgma106
IKSoysal415
IKLeibur414
FYSildnik310
AJPaggi305
7.
14:00-
14:45
KKRaidma118t
KKRaenok118p
KIValgma106
FYSildnik310
IKSoysal415
IKLeibur414
AJPaggi305
8.
15:00-
15:45
KKRaidma118t
KKRaenok118p
KEPRKippasto206
VDSKadarik407
PSDRPriimägi108
TKAMeeri109
KIValgma106
ATSamoilenko311
VDSKadarik407
9.
15:55-
16:40
KLJValgma106
MYTMeeri109
PSDRPriimägi108
TKAMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu
AT - Arvuteooria
FIL - Sissejuhatus filosoofiasse
FY - füüsika
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
IO - inimeseõpetus
KEPR - Keemia praktikum
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - Klassijuhataja tund
KM - Koorimuusika
KRK - Kirjakunst
MA - matemaatika
MAS - Meedia ja avalikud suhted
MYT - Mütoloogia ja kultuurilugu
PK - prantsuse keel
PSDR - Psühhodraama
SK - saksa keel
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur
TSAT - Tsivilisatsioonide arenguteooriad
VDS - Veebidisain
VK - vene keel
Hirv - Juta Hirv
Kadarik - Kaja Kadarik
Kippasto - Lilian Kippasto
Kotovitš - Irina Kotovitš
Laur - Reet Laur
Leibur - Kristi Leibur
Meeri - Tiina Meeri
Meristo - Merilyn Meristo
Mägi - Kadri Mägi
Männiste - Mart Männiste
Paggi - Ingrid Paggi
Priimägi - Epp Priimägi
Raenok - Ivo Raenok
Raidma - Heli Raidma
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sildnik - Eve Sildnik
Soysal - Mustafa Soysal
Valgma - Leelo Valgma
Vallecillo Graziatti - Adrian Vallecillo Graziatti
Zaglada - Irina Zaglada
Õmblus - Kristjan Õmblus

V perioodi tunniplaan: kehtiv 22. mai - 13. juuni 2017. Viimati uuendatud: 22.05.2017 09:39:47.