Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

10C klass - Natalia Samoilenko

10CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
KKArutamm118t
KKVahtra118p
FILPaggi305
MASHirv405
SKMänniste423
HKMattioli415
PKMartila424
SKMänniste423
2.
9:00-
9:45
GESuursaar210
KKArutamm118t
KKVahtra118p
KIKaldjärv105
KIKauksi310
KIKaju107
KIKaldjärv105
KIKauksi109
KIKaju107
KIKaldjärv105
KIKauksi106
KIKaju107
3.
10:00-
10:45
MJFiguero Aste411
MASõeroja217
MAValdmets311
MASamoilenko209
MUÕmblus203
MASõeroja312
MAValdmets217
MASamoilenko311
KIKaldjärv105
KIKauksi106
KIKaju107
4.
11:00-
11:45
MJFiguero Aste411
KIKaldjärv105
KIKauksi405
KIKaju107
GESuursaar210
MASõeroja312
MAValdmets217
MASamoilenko311
GESuursaar210
5.
12:00-
12:45
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
ITDHohensee217
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
VKKotovitš117
VKKirillova433
GESuursaar210
6.
13:00-
13:45
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko313
VKKotovitš117
VKKirillova433
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko217
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
ITDHohensee217
7.
14:00-
14:45
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
PKMartila424
HKMattioli326
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
GESuursaar210
MUÕmblus203
8.
15:00-
15:45
PSDRPriimägi108
PLMPorn313
KEPRKippasto206
MYTMeeri405
VDSKadarik407
MUÕmblus203
MUÕmblus203
MUÕmblus203
9.
15:55-
16:40
PSDRPriimägi108
KRKMeeri109
ATSamoilenko311
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
KLJSamoilenko313
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AT - Arvuteooria (Samoilenko)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
GE - geograafia (Suursaar)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Baird, Vohnja, Kallas, Teever, Soysal, Tapfer, Raag)
ITD - IT ja digiõpe (Hohensee)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KI - kirjandus (Kaldjärv, Kauksi, Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Samoilenko)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Sõeroja, Valdmets, Samoilenko)
MAS - meedia ja avalikud suhted (Hirv)
MJ - majandus (Figuero Aste)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri)
PK - prantsuse keel (Martila)
PLM - Planimeetria (Porn)
PSDR - Psühhodraama (Priimägi)
SK - saksa keel (Männiste)
VDS - veebidisain (Kadarik)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Baird - Darwin Ray Baird (IK)
Figuero Aste - Henton Rafael Figueroa Aste (MJ)
Hirv - Juta Hirv (MAS)
Hohensee - Signe Hohensee (ITD)
Kadarik - Kaja Kadarik (VDS)
Kaju - Külliki Kaju (KI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kauksi - Eda Kauksi (KI)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (MYT, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Paggi - Ingrid Paggi (FIL)
Porn - Ivar Porn (PLM)
Priimägi - Epp Priimägi (PSDR)
Raag - Epp Raag (IK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA, AT, KLJ)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Tapfer - Marju Tapfer (IK)
Teever - Merle Teever (IK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU, KM)

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 30. oktoober - 15. detsember 2017. Viimati uuendatud: 07.11.2017 12:22:38.