Supported languages
Follow us
XXI Koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

11A klass - Heli Raidma

11AEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
EKKaldjärv105
ÕFPVodja405
RKTAPikamäe305
VKKirillova433
VKZaglada432
VKBKotovitš117
RELMeeri109
2.
9:00-
9:45
MAValdmets311
IKBaird420
IKVohnja410
MAValdmets311
MAValdmets311
KEKippasto206
3.
10:00-
10:45
ARLuha407
VKKirillova433
ARLuha407
VKZaglada432
MAValdmets311
FYSildnik310
KEKippasto206
4.
11:00-
11:45
IKBaird420
IKVohnja410
PKMeristo424
HKMattioli326
SKMänniste423
URMeristo217
URHohensee217
IKBaird420
IKVohnja410
MAValdmets311
5.
12:00-
12:45
VKKirillova433
VKZaglada432
IKBaird420
IKVohnja410
EKKaldjärv105
IKBaird420
IKVohnja410
FYSildnik310
6.
13:00-
13:45
FYSildnik310
KEKippasto206
EKKaldjärv105
KEKippasto206
PKMeristo424
HKMattioli326
SKMänniste423
7.
14:00-
14:45
FYSildnik310
KEKippasto206
FYSildnik310
EKKaldjärv105
EKKaldjärv105
8.
15:00-
15:45
FOSikk208
KKRaidma118t
KKRaenok118p
ARRVLuha407
KEPRKippasto206
VVSPorn312
BEBaird420
KLJRaidma312
9.
15:55-
16:40
KKRaidma118t
KKRaenok118p
ARRVLuha407
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AR - arvutiõpetus (Luha)
ARRV - arvuti riistvara (Luha)
BE - Inglise ärikeel (Baird)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FO - Fotograafia (Sikk)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Baird, Vohnja)
KE - keemia (Kippasto)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Raenok)
KLJ - klassijuhataja tund (Raidma)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Valdmets)
PK - prantsuse keel (Meristo)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Pikamäe)
SK - saksa keel (Männiste)
UR - uurimistöö alused (Meristo, Hohensee)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
VKB - vene ärikeel (Kotovitš)
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid (Porn)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
Baird - Darwin Ray Baird (IK, BE)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE, KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VKB)
Luha - Siim Luha (AR, ARRV)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (REL, KRK)
Meristo - Merilyn Meristo (PK, UR)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (RKTA)
Porn - Ivar Porn (VVS)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Raidma - Heli Raidma (KK, KLJ)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FO)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 19.09.2017 11:11:25.