Supported languages
Follow us
XXI Koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

11B klass - Marju Tapfer

11BEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
VKKotovitš117
VKZaglada432
ÕFPVodja405
RKTAPikamäe305
EKAruvee107
VKBKotovitš117
RELMeeri109
MAValdmets311
2.
9:00-
9:45
VKKotovitš117
VKZaglada432
MAValdmets311
VKKotovitš117
VKZaglada432
BRSSoysal416
ACWRBaird420
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli431
3.
10:00-
10:45
MAValdmets311
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli326
MUÕmblus405
KUNMeeri109
MUÕmblus203
4.
11:00-
11:45
EKAruvee405
KEKippasto206
MAValdmets311
MUÕmblus203
KEKippasto206
5.
12:00-
12:45
EKAruvee405
KEKippasto206
BRSSoysal416
ACWRBaird420
KEKippasto206
KEKippasto206
6.
13:00-
13:45
MUÕmblus405
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
URMeristo217
URHohensee217
EKAruvee107
BRSSoysal416
ACWRBaird420
7.
14:00-
14:45
MUÕmblus405
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
MAValdmets311
EKAruvee107
BRSSoysal416
ACWRBaird420
8.
15:00-
15:45
FOSikk208
BRSSoysal416
ACWRBaird420
ARRVLuha407
KEPRKippasto206
VVSPorn312
KLJTapfer314
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
ARRVLuha407
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
ACWR - Academic Writing (Baird)
ARRV - arvuti riistvara (Luha)
BRS - British Studies (Soysal)
EK - eesti keel (Aruvee)
FO - Fotograafia (Sikk)
HK - hispaania keel (Mattioli)
KE - keemia (Kippasto)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Raenok)
KLJ - klassijuhataja tund (Tapfer)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KUN - kunst (Meeri)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
PK - prantsuse keel (Meristo)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Pikamäe)
SK - saksa keel (Männiste)
UR - uurimistöö alused (Meristo, Hohensee)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
VKB - vene ärikeel (Kotovitš)
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid (Porn)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
Aruvee - Merilin Aruvee (EK)
Baird - Darwin Ray Baird (ACWR)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE, KEPR)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK, VKB)
Luha - Siim Luha (ARRV)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (REL, KUN, KRK)
Meristo - Merilyn Meristo (PK, UR)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (RKTA)
Porn - Ivar Porn (VVS)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FO)
Soysal - Mustafa Soysal (BRS)
Tapfer - Marju Tapfer (KLJ)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU, KM)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 19.09.2017 11:11:25.