Supported languages
Follow us
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D

11C klass - Epp Priimägi

11CEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
KIPriimägi108
ÕFPVodja217
RKTAPikamäe314
HKVallecillo408
VKBKotovitš117
RELMeeri109
KEPRKippasto206
BERückenberg407
2.
9:00-
9:45
KIPriimägi108
IKTeever421
IKRaag412
URHohensee217
MASõeroja312
KEKippasto206
3.
10:00-
10:45
VKKirillova433
VKKotovitš117
KEKippasto206
IKTeever421
IKRaag412
KKRaidma118kt
KKVahtra118p
KEKippasto206
4.
11:00-
11:45
MASõeroja312
PKMeristo424
SKMänniste423
HKVallecillo431
VKKirillova433
VKKotovitš117
KKRaidma118kt
KKVahtra118p
MUMägi203
5.
12:00-
12:45
MASõeroja312
MUMägi203
MASõeroja312
IKTeever421
IKRaag412
MUMägi203
6.
13:00-
13:45
IKTeever421
IKRaag412
MUMägi203
KIPriimägi108
MASõeroja312
PKMeristo424
SKMänniste423
HKVallecillo326
7.
14:00-
14:45
IKTeever421
IKRaag412
KEKippasto206
KIPriimägi108
KEKippasto206
SKMänniste423
PKMeristo424
8.
15:00-
15:45
VVSPorn312
KIPriimägi108
RIKIsat405
MUMägi203
GASTTruusa006
9.
15:55-
16:40
KLJPriimägi108
RIKIsat405
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
GASTTruusa006
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
BE - Inglise ärikeel
GAST - Gastronoomia põhialused
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
KE - keemia
KEPR - Keemia praktikum
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - Klassijuhataja tund
KM - Koorimuusika
KRK - Kirjakunst
MA - matemaatika
MU - muusikaõpetus
PK - prantsuse keel
REL - Religioon ja kultuurilugu
RIK - Riigikaitse
RKTA - Rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng
SK - saksa keel
UR - Uurimistöö alused
VK - vene keel
VKB - Vene ärikeel
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid
ÕFP - Õpilasfirmade programm
Hohensee - Signe Hohensee
Isat - Janno Isat
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kotovitš - Irina Kotovitš
Meeri - Tiina Meeri
Meristo - Merilyn Meristo
Mägi - Kadri Mägi
Männiste - Mart Männiste
Pikamäe - Tiina Pikamäe
Porn - Ivar Porn
Priimägi - Epp Priimägi
Raag - Epp Raag
Raidma - Heli Raidma
Rückenberg - Pille Rückenberg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Teever - Merle Teever
Truusa - David Truusa
Vahtra - Indrek Vahtra
Vallecillo Graziatti - Adrian Vallecillo Graziatti
Vodja - Epp Vodja
Õmblus - Kristjan Õmblus

V perioodi tunniplaan: kehtiv 22. mai - 13. juuni 2017. Viimati uuendatud: 22.05.2017 09:39:47.