Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

II perioodi tunniplaan, kehtiv 30.10.2017-15.12.2017, asub SIIN.

I perioodi tunniplaan:

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

11C klass - Leelo Valgma

11CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
MEHirv217
ÕFPVodja405
RKTAPikamäe305
VKBKotovitš117
RELMeeri109
IKSoysal416
IKLeibur414
2.
9:00-
9:45
MEHirv217
KLTPRElmi204
AJPaggi305
EKValgma109
AJPaggi305
3.
10:00-
10:45
KUNMeeri109
KLTPRElmi204
AJPaggi305
IKSoysal416
IKLeibur414
AJPaggi305
4.
11:00-
11:45
IKSoysal416
IKLeibur414
EKValgma106
MAPukk313
AJPaggi305
EKValgma106
5.
12:00-
12:45
EKValgma106
IKSoysal416
IKLeibur414
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli432
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli415
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
6.
13:00-
13:45
VKZaglada432
VKKotovitš117
IKSoysal416
IKLeibur414
EKValgma405
MAPukk313
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
7.
14:00-
14:45
MAPukk313
MAPukk313
URMeristo217
URHohensee217
MAPukk313
VKZaglada432
VKKotovitš117
8.
15:00-
15:45
FOSikk208
CIFMattioli405
VKZaglada432
VKKotovitš117
ARRVLuha407
KEPRKippasto206
VVSPorn312
BEBaird420
KLJValgma106
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
ARRVLuha407
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
ARRV - arvuti riistvara (Luha)
BE - Inglise ärikeel (Baird)
CIF - (Mattioli)
EK - eesti keel (Valgma)
FO - Fotograafia (Sikk)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Soysal, Leibur)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Raenok)
KLJ - klassijuhataja tund (Valgma)
KLTPR - Kultuuriürituste korraldus (Elmi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KUN - kunst (Meeri)
MA - matemaatika (Pukk)
ME - meediaõpetus (Hirv)
PK - prantsuse keel (Meristo)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Pikamäe)
SK - saksa keel (Männiste)
UR - uurimistöö alused (Meristo, Hohensee)
VK - vene keel (Zaglada, Kotovitš)
VKB - vene ärikeel (Kotovitš)
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid (Porn)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
Baird - Darwin Ray Baird (BE)
Elmi - Grete Elmi (KLTPR)
Hirv - Juta Hirv (ME)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VKB, VK)
Leibur - Kristi Leibur (IK)
Luha - Siim Luha (ARRV)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIF)
Meeri - Tiina Meeri (REL, KUN, KRK)
Meristo - Merilyn Meristo (PK, UR)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (RKTA)
Porn - Ivar Porn (VVS)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FO)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Valgma - Leelo Valgma (EK, KLJ)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 11.10.2017 12:17:11.