Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

12A klass - Kaide Sõeroja

12AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
VKZaglada432
AJPaggi305
PROGLuha407
IKKallas409
IKSoysal416
TFKPaggi305
20SAMeeri109
2.
9:00-
9:45
MASõeroja312
MJVodja405
HKMattioli415
PKMeristo424
SKMänniste423
MASõeroja312
TFKPaggi305
20SAMeeri109
3.
10:00-
10:45
EKValgma106
MJVodja405
IKKallas409
ARLuha407
VKKirillova433
VKZaglada432
MASõeroja312
4.
11:00-
11:45
EKValgma106
MASõeroja312
IKSoysal416
ARLuha407
HKMattioli415
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli326
PKMeristo424
SKMänniste423
5.
12:00-
12:45
FYSildnik310
EKValgma106
MATPukk313
EKValgma106
HKMattioli326
PKMeristo424
SKMänniste423
6.
13:00-
13:45
AJPaggi305
IKKallas409
IKSoysal416
FYSildnik310
AJPaggi305
EKValgma106
7.
14:00-
14:45
IKKallas409
IKSoysal416
IKKallas409
IKSoysal416
MASõeroja312
AJPaggi305
MATPukk313
8.
15:00-
15:45
FOSikk208
RKBOtsus209
AJPaggi305
VKKirillova433
KLJSõeroja310
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
GASTTruusa006
KKVahtra118p
KKLiivsoo118t
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SA - 20. sajandi arhitektuur (Meeri)
AJ - ajalugu (Paggi)
AR - arvutiõpetus (Luha)
EK - eesti keel (Valgma)
FO - Fotograafia (Sikk)
FY - füüsika (Sildnik)
GAST - Gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Kallas, Soysal)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Sõeroja)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MAT - matemaatika eksamikursus (Pukk)
MJ - majandus (Vodja)
PK - prantsuse keel (Meristo)
PROG - Programmeerimine (Luha)
RKB - Rakendusbioloogia (Otsus)
SK - saksa keel (Männiste)
TFK - Tänapäeva filosoofilised küsimused (Paggi)
VK - vene keel (Zaglada, Kirillova)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Luha - Siim Luha (PROG, AR)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (20SA, KRK)
Meristo - Merilyn Meristo (PK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (RKB)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ, TFK)
Pukk - Alar Pukk (MAT)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FO)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA, KLJ)
Truusa - David Truusa (GAST)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valgma - Leelo Valgma (EK)
Vodja - Epp Vodja (MJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

III perioodi tunniplaan: kehtiv 18. detsember 2017 - 19. jaanuar 2018. Viimati uuendatud: 15.12.2017 17:12:48.