Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

12C klass - Epp Priimägi

12CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
MASõeroja312
KIPriimägi108
PROGLuha407
AJPaggi305
EVÕPikamäe K405
20SAMeeri109
2.
9:00-
9:45
VKKirillova433
VKKotovitš117
PKMeristo424
SKMänniste423
IKRaag412
IKTeever421
AJPaggi305
EVÕPikamäe K405
20SAMeeri109
3.
10:00-
10:45
FYSildnik310
IKRaag412
IKTeever421
IKRaag412
IKTeever421
IKRaag412
IKTeever421
FYSildnik310
4.
11:00-
11:45
FYSildnik310
IKRaag412
IKTeever421
KIPriimägi108
FYSildnik310
MASõeroja312
5.
12:00-
12:45
MASõeroja312
MASõeroja312
KIPriimägi108
KUNMeeri109
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli415
6.
13:00-
13:45
KIPriimägi108
FYSildnik310
AJPaggi305
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli415
VKKirillova433
VKKotovitš117
7.
14:00-
14:45
KIPriimägi108
AJPaggi305
MASõeroja312
KKVahtra118kp
KKRaidma118kt
AJPaggi305
8.
15:00-
15:45
FOSikk208
CAEIila217
CINMattioli405
RKBOtsus209
GASTTruusa006
CAEIila217
HKMattioli415
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
GASTTruusa006
KLJPriimägi108
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SA - 20. sajandi arhitektuur (Meeri)
AJ - ajalugu (Paggi)
CAE - Sertifikaadieksami ettevalmistuskursus (Iila)
CIN - Cineforum (Mattioli)
EVÕ - EV õigussüsteem (Pikamäe K)
FO - Fotograafia (Sikk)
FY - füüsika (Sildnik)
GAST - Gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Raag, Teever)
KI - kirjandus (Priimägi)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhataja tund (Priimägi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KUN - kunst (Meeri)
MA - matemaatika (Sõeroja)
PK - prantsuse keel (Meristo)
PROG - Programmeerimine (Luha)
RKB - Rakendusbioloogia (Otsus)
SK - saksa keel (Männiste)
VK - vene keel (Kirillova, Kotovitš)
Iila - Valve Iila (CAE)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Luha - Siim Luha (PROG)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (20SA, KUN, KRK)
Meristo - Merilyn Meristo (PK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (RKB)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ)
Pikamäe K - Kaire Pikamäe (EVÕ)
Priimägi - Epp Priimägi (KI, KLJ)
Raag - Epp Raag (IK)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FO)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Teever - Merle Teever (IK)
Truusa - David Truusa (GAST)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 30. oktoober - 15. detsember 2017. Viimati uuendatud: 07.11.2017 12:22:38.