Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

5D klass - Kristjan Õmblus

5DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
EKKaldjärv105
EKKaldjärv105
MUÕmblus203
2.
9:00-
9:45
EKKaldjärv105
MJMetsatalu431
IOLään206
IKTeever421
IKPeterson425
3.
10:00-
10:45
MARõigas319
AJBarkala116
KKRaenok118p
KKArutamm118t
MARõigas116
TESoobik005
KTJänes006
4.
11:00-
11:45
KIKaldjärv105
MARõigas115
IKTeever421
ROKits404
IKTeever421
IKPeterson425
TESoobik005
KTJänes006
5.
12:00-
12:45
KKRaenok118p
KKArutamm118t
IKPeterson425
ROKits404
KIKaldjärv105
EKKaldjärv105
MARõigas311
6.
13:00-
13:45
LOUibo T.208
KUKadarik431
MARõigas318
KKRaenok118p
KKArutamm118kt
LOUibo T.116
7.
14:00-
14:45
KLJÕmblus203
HMSepp217
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
HM - huvitav matemaatika (Sepp)
IK - inglise keel (Teever, Peterson)
IO - inimeseõpetus (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhataja tund (Õmblus)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Kadarik)
LAK - lastekoor (Õmblus)
LO - loodusõpetus (Uibo T.)
MA - matemaatika (Rõigas)
MJ - majandus (Metsatalu)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
RO - robootika (Kits)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kadarik - Kaja Kadarik (KU)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kits - Rasmus Kits (RO)
Lään - Anne-Ly Lään (IO)
Metsatalu - Elbe Metsatalu (MJ)
Peterson - Margit Peterson (IK)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Rõigas - Mare Rõigas (MA)
Sepp - Reijo Sepp (HM)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Uibo T. - Tiiu Uibo (LO)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU, KLJ)

Õpetajate tunniplaan

III perioodi tunniplaan: kehtiv 18. detsember 2017 - 19. jaanuar 2018. Viimati uuendatud: 15.12.2017 17:12:48.