Supported languages
Follow us
XXI Koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

7B klass - Helle-Kai Saapar

7BEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel216
MAPukk313
LOUibo T.208
LOUibo T.208
2.
9:00-
9:45
KIPriimägi108
IOTiits105
BIUibo T.210
IKIila415
IKRaag412
IKIila415
IKRaag412
3.
10:00-
10:45
TESoobik005
KTJänes006
AJBarkala314
VKZaglada432
VKKirillova433
MUUibo E.216
CONBaird420
BRKULeibur414
4.
11:00-
11:45
TESoobik005
KTJänes006
MAPukk313
KUKadarik431
KKRaenok118p
KKLiivsoo118kt
GESaapar313
5.
12:00-
12:45
MAPukk313
IKIila415
IKRaag412
KKRaenok118kp
KKLiivsoo118kt
MAPukk313
VKZaglada432
VKKirillova433
6.
13:00-
13:45
EKPriimägi108
KIPriimägi109
EKPriimägi108
VKZaglada432
VKKirillova433
AJBarkala203
7.
14:00-
14:45
GESaapar209
EKPriimägi108
KLJSaapar209
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Uibo T.)
BRKU - Briti kultuurilugu (Leibur)
CON - conversation (Baird)
EK - eesti keel (Priimägi)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Iila, Raag)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Priimägi)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Saapar)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Kadarik)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Uibo T.)
MA - matemaatika (Pukk)
MU - muusikaõpetus (Uibo E.)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Zaglada, Kirillova)
Baird - Darwin Ray Baird (CON)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Iila - Valve Iila (IK)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kadarik - Kaja Kadarik (KU)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Leibur - Kristi Leibur (BRKU)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Priimägi - Epp Priimägi (KI, EK)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raag - Epp Raag (IK)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE, KLJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Uibo E. - Ene Uibo (MU)
Uibo T. - Tiiu Uibo (LO, BI)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 19.09.2017 11:11:25.