Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

7D klass - Ülle Suursaar

7DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
MAPukk313
KUKadarik431
MUÕmblus203
EKAdamson108
2.
9:00-
9:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
EKAdamson106
GESuursaar210
MAPukk313
IKIila415
IKTiimus422
3.
10:00-
10:45
EKAdamson105
VKSulg218
VKKuznetsova322
IKIila415
IKTiimus423
KIAdamson108
KKRaenok118p
KKLiivsoo118kt
4.
11:00-
11:45
LOSikk115
KKRaenok118kp
KKLiivsoo118kt
AJBarkala314
KIAdamson108
BISikk431
5.
12:00-
12:45
MAPukk313
IKIila415
IKTiimus423
MAPukk313
LOSikk314
KTJänes006
TESoobik005
6.
13:00-
13:45
GESuursaar210
IOTiits208
VKSulg218
VKKuznetsova322
AJBarkala314
KTJänes006
TESoobik005
7.
14:00-
14:45
KLJSuursaar210
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Adamson)
GE - geograafia (Suursaar)
IK - inglise keel (Iila, Tiimus)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Adamson)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Suursaar)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Kadarik)
LAK - lastekoor (Õmblus)
LO - loodusõpetus (Sikk)
MA - matemaatika (Pukk)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Adamson - Jaanus Adamson (EK, KI)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Iila - Valve Iila (IK)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kadarik - Kaja Kadarik (KU)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (LO, BI)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE, KLJ)
Tiimus - Urve Tiimus (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

II perioodi tunniplaan: kehtiv 30. oktoober - 15. detsember 2017. Viimati uuendatud: 23.10.2017 12:27:15.