Supported languages
Follow us
XXI Koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

8A klass - Mare Rõigas

8AEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
POKRahula326
IOTiits105
LKVSRahula326
2.
9:00-
9:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
KIValgma106
AJBarkala320
IKTapfer408
IKLeibur414
MAValdmets311
3.
10:00-
10:45
AJBarkala314
KIValgma106
EKValgma106
EKValgma106
KUKadarik431
4.
11:00-
11:45
MAValdmets311
MAValdmets311
IKTapfer408
IKLeibur414
GESuursaar210
INFSamoilenko404
ELMUMägi407
5.
12:00-
12:45
KELään206
BIOtsus209
KKArutamm118t
KKVahtra118p
VKSulg218
VKKuznetsova322
KKArutamm118t
KKVahtra118p
6.
13:00-
13:45
IKTapfer408
IKLeibur414
FYSikk209
FYSikk208
MAValdmets311
MAValdmets311
7.
14:00-
14:45
MURahula326
MUUrbel216
VKSulg218
VKKuznetsova322
KELään206
TESoobik005
KTJänes006
BIOtsus209
8.
15:00-
15:45
KLJRõigas313
TESoobik005
KTJänes006
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Valgma)
ELMU - Elektrooniline muusika (Mägi)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Suursaar)
IK - inglise keel (Tapfer, Leibur)
INF - Informaatika (Samoilenko)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Valgma)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Rõigas)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Kadarik)
LKVS - VOCAL SPIRIT (Rahula)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Rahula, Urbel)
POK - poistekoor (Rahula)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kadarik - Kaja Kadarik (KU)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Leibur - Kristi Leibur (IK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Mägi - Kadri Mägi (ELMU)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Rahula - Lydia Rahula (POK, LKVS, MU)
Rõigas - Mare Rõigas (KLJ)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (INF)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Tapfer - Marju Tapfer (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (MU)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Valgma - Leelo Valgma (KI, EK)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 19.09.2017 11:11:25.