Supported languages
Follow us
XXI Koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

8B klass - Tiina Pikamäe

8BEsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel216
AJPikamäe314
TESoobik005
KTJänes006
MUÕmblus203
2.
9:00-
9:45
KELään206
IKKallas409
IKSoysal416
KUKadarik431
TESoobik005
KTJänes006
BIOtsus209
3.
10:00-
10:45
FYSikk203
VKKirillova433
VKKotovitš117
BIOtsus209
AJPikamäe116
MAValdmets311
4.
11:00-
11:45
EKValgma106
INFSamoilenko407
CONBaird420
VKKirillova433
VKKotovitš117
KELään206
IKKallas409
IKSoysal420
5.
12:00-
12:45
MAValdmets311
MAValdmets311
MAValdmets311
MAValdmets311
KIValgma106
6.
13:00-
13:45
IOTiits208
EKValgma106
KKArutamm118t
KKVahtra118p
GESaapar209
KIValgma106
7.
14:00-
14:45
KKArutamm118t
KKVahtra118kp
FYSikk208
KLJPikamäe314
IKKallas409
IKSoysal416
8.
15:00-
15:45
VKKirillova433
VKKotovitš117
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Pikamäe)
BI - bioloogia (Otsus)
CON - conversation (Baird)
EK - eesti keel (Valgma)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Kallas, Soysal)
INF - Informaatika (Samoilenko)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Valgma)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Pikamäe)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Kadarik)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kirillova, Kotovitš)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Baird - Darwin Ray Baird (CON)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kadarik - Kaja Kadarik (KU)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (AJ, KLJ)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (INF)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Valgma - Leelo Valgma (EK, KI)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 19.09.2017 11:11:25.