Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

9B klass - Merle Kaldjärv

9BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
YHFels314
MASõeroja312
2.
9:00-
9:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
IKIila415
IKVohnja410
IKRummel414
AJPikamäe314
GESuursaar210
VKKotovitš117
VKKirillova433
3.
10:00-
10:45
MASõeroja312
FYSildnik310
BIOtsus209
BIOtsus209
YHFels314
4.
11:00-
11:45
MUUrbel216
KUMeeri109
EKKaldjärv105
AJPikamäe314
IKIila415
IKVohnja410
IKRummel414
5.
12:00-
12:45
KELään206
MASõeroja312
MASõeroja312
MASõeroja217
FYSildnik310
6.
13:00-
13:45
KIKaldjärv105
KELään208
GESuursaar210
IKIila416
IKVohnja410
IKRummel414
VKKirillova433
7.
14:00-
14:45
KIKaldjärv105
VKKotovitš117
TESoobik005
KTMeeri109
EKKaldjärv105
8.
15:00-
15:45
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
TESoobik005
KTMeeri109
KLJKaldjärv105
9.
15:55-
16:40
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Pikamäe)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Suursaar)
IK - inglise keel (Iila, Vohnja, Rummel)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Kaldjärv)
KT - käsitöö (Meeri)
KU - kunstiõpetus (Meeri)
LAK - lastekoor (Õmblus)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusikaõpetus (Urbel)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
YH - ühiskonnaõpetus (Fels)
Fels - Erki Fels (YH)
Iila - Valve Iila (IK)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI, KLJ)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Meeri - Tiina Meeri (KU, KT)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (AJ)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Rummel - Kärt Rummel (IK)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Urbel - Liivi Urbel (MU)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Õpetajate tunniplaan

III perioodi tunniplaan: kehtiv 18. detsember 2017 - 19. jaanuar 2018. Viimati uuendatud: 15.12.2017 17:12:48.