Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Sellelt lehelt leiad valikuliselt infot 2017/2018 õppeaastal erinevate Tallinna linnas tegutsevate huviringide ja huvialakoolide kohta.

Tähelepanu 21. Kooli õhtupoole koolis käivate laste vanemad!

Kutsume kõiki 1.-3. klassi poisse ja tüdrukuid meie hommikusesse mitmekülgsesse käsipallitreeningusse! Esimese kuu treeningud on kõikidele prooviperioodiks tasuta! Hiljem 35 EUR (2-3 x nädalas) ja 19 EUR (1 x nädalas). Võimalus ka klubi poolt organiseerida transport kooli juurest trenn ja tagasi lisatasu eest.

Klubi tutvustusflaier – http://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2017/09/hc-tallinn-flaier-a5-uus.pdf

Hommikused treeningud:
E ja K kell 09:00 – 10:00 Sparta spordisaal (Pärnu mnt. 139C)
N kell 09:00 – 10:00 Skypark (Pärnu mnt 139)
Treener: Veiko Luik (59 030 666)
Täpne info – SIIT
Kesklinna Noortekeskus septembris 2017:


Innovaatilise hariduse keskus OGOGO

Innovaatilise haiduse keskus OGOGO kuulutab välja vastuvõtu Robootika ja lego-konstrueerimise kooli ROBOGO 2017/2018 õppeaastaks!

Kutsume lapsi vanuses 5–16 aastat robootika ja lego-konstrueerimise tundidesse, kus on võimalik Lego Education konstuktorite abil luua mehaanilisi ja elektroonilisi mudeleid, panna kokku roboteid, tunnetada füüsika seadusi ja mehaanika aluseid, arendada loomingulist mõtlemist ja loogikat, õppida ülesannete lahenduste leidmist. Saab õppida ka mehhatroonika ja robootika põhimõisteid, keeruliste algoritmide koostamist, toimivate roboti mudelite koostamist, andes neile intellekti programmeerimise ja arvuti abil. Lisaks ka osaleda meie kooli erinevatel üritustel ja võistlustel.

Tunnid toimuvad: Osmussaare 8, Lasnamäe ja Madara 29, Kristiine!

Kõik kursused on koostatud terveks õppeaastaks 1. oktoobrist 31. maini.
Üks tund kestab 90 minutit ja toimub üks kord nädalas, vanematel lastel kaks korda nädalas. Tunnis töötavad lapsed paarides. Rühma suurus on kuni 14 inimest.

Õppekava ja ainekavad on heakskiidetud Eesti Vabariigi Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt, seega on olemas koolil koolitusluba ja lapsevanemad saavad õppemaksult tagasi tulumaksu.

Rohkem infot ja registreerimine: www.ogogo.ee
 Tule filmiringi! Vaata lisa: SIIT