Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

4. ja 5. koht looduse tundmise võistluselt

Looduskaitsekuu looduse tundmise võistlusel Vabaõhumuuseumis saavutas 4. koha meie kooli võistkond koosseisus:

  • Kristiin-Heleen Toovis 8A
  • Elis-Christina Kuuse 8A
  • Eliisabeth Laul 9A
  • Liisa Ševtšuk 9A
  • Hans Erik 9C

ja 5.-6. koha võistkond, kus võistlesid

  • Astrid Elken 9A
  • Hanna-Gerta Alamets 9C
  • Margaret Makk 9C
  • Emma Mari Siibak 9C
  • Kevin Tomingas 9C

 

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Riina Otsus

 

 

II koht jalgpallis

Tallinna kesklinna koolide 6-7. klasside spartakiaadi jalgpalliturniiril saavutas meie kooli võistkond II koha.

Võistkonnas mängisid:

  • Mattias Männilaan 6A
  • Hugo Hendrik Leht 6B
  • Karl Gregor Kool 7A
  • Marten Gustav Lähker 7A
  • Fred Jörgen Luik 7A
  • Markko Ladvas 7B
  • Tristan Filantšuk 7C
  • Carl- Gustav Kont 7C
  • Markus Maila 7C
  • Stefanio-Bruno Laur 7C
  • Hans Väär 7C
  • Siim Vaher 7C

Palju, palju õnne!

Tänu lastevanematele, treeneritele, õpetajatele

III koht males

08.-10. mail Tartus toimunud Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlustel males saavutas Carolina Emilie Sade 3B klassist pronksmedali. Link

Palju, palju õnne!

Aitäh, maletreener Tõnu Õim

I koht jalgpallis

Kesklinna koolide jalgpallivõistluste finaalturniiril 5. klasside poistele saavutas meie kooli võistkond I koha.

Võistkonnas mängisid:

  • Quoc Dai Tran 5A
  • Markus Järevere 5B
  • Enrico Nurme 5B
  • Märten Tropp 5B
  • Ramon Vilde 5B
  • Karl Gustav Kokka 5C
  • Kristofer Kajari 5C
  • Rocco Robert Šein 5C
  • Miikael Johannes Raassalu 5C
  • Henrii- Daniel Ustaal 5C

Palju, palju õnne!

Tänu lastevanematele, treeneritele, õpetajatele

III koht nuputamisvõistluselt ROSIN

29. aprillil toimunud ülelinnalisel matemaatika-nuputamisvõistlusel ROSIN saavutas meie kooli 3.-4. klasside
koondvõistkond 3. koha.

Võistkonda kuulusid:

  • Miia Helena Allsalu 4B
  • Liilia Tõnisson 4B
  • Anette Kipso 3B
  • Jako Julius Schmid 3B

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Kadri Hiob ja Kaja Männik.

Suurepärased saavutused karates

Ivar Niine (3C) Spordiklubist Daigo saavutused:

  • 11.04.2015 Riias The IV Baltic Olympiad of Martial Arts 2015 raames European Karate-Jitsu Championship kuni 9-aastaste poiste team katas I koht, freestyle kata kobudo II koht, freestyle kata
    kobudo music forms III koht ja kumites + 30 kg poistele samuti III koht.
  • Jyoshinmon liiga III etapil, mis toimus 25.04.2015 Kristiine Judokeskuses kuni 10 aastaste poiste team katas I koht, katas III koht ja kumites +30 kg poistele III koht.
  • Jyoshinmon liigas 2014-2015 kuni 10 aastaste poiste üldkokkuvõttes team katas I koht ja katas II koht.

Palju, palju õnne!

Tänu lastevanematele, treeneritele ja spordiklubile Daigo

Joyshinmon III etap 2015 019

Pronksmedal rühmvõimlemises

Võimlemisklubi Janika Tallinn rühm Juunior Eliit, mille koosseisus võistleb Jessica Kurm 10B klassist, saavutas Eesti Meistrivõistlustel rühmvõimlemises pronksmedali ning MK viimasel etapil Tamperes saavutati hooaja kõrgeima punktisummaga tubli 7. koht.

Palju, palju õnne!

Tänu lapsevanematele, treeneritele ja võimlemisklubile!

Hooaja edukaimat etteastet saab näha siin

juunioreliit 3

3. ja 5. koht lingvistikaolümpiaadilt

Lingvistikaolümpiaadi lõppvoorus saavutas Britta Pung 12B klassist III koha ning Peter Alex Mahhov 9B klassist 5. koha (vanusegrupp 9.-12. kl).

Britta osaleb ka rahvusvahelisel olümpiaadil Bulgaarias.
Rahvusvahelisel olümpiaadil osalevad 4 esimesele kohale tulnud võistlejat, Peter 5-ndana on varuvõistleja, keda ka ettevalmistuslaagris treenitakse.

Peter Alex pälvis spetsiaalse tunnustuse kui noorim auhinnakohale tulnud osaleja.

Kokku võistles lõppvoorus 42 osalejat, neist ainult kolm olid 9. klassi õpilased.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Sanne Haab

 

I preemia Teadusfestivalilt

Paul Johannes Kalda 9B ja Anette Kuuseorg 9C klassist võitsid Teadusfestivali I preemia põhikooliastmes ja autasu 850 eurot.

Teadustöö teemaks oli “Eesti noorluule”.

Palju, palju õnne!

Aitäh juhendajale, Brita Melts Tartu Ülikoolist

Link tulemustega

Õpilaskonverents “Meie elukeskkond 2015”

21. aprillil toimus Tartu Loodusmajas Maa päeva õpilaskonverents “Meie elukeskkond 2015“

Õpilaskonverentsil esines Andra Mataloja 11A klassist ettekandega oma uurimistööst, mille teemaks oli “TALLINNA 21. KOOLI II KOOLIASTME KARASTUSJOOKIDE TARBIMISHARJUMUSED NING TEADLIKKUS KARASTUSJOOKIDE KOOSTISEST”.
Andrat auhinnati tunnustuskirja ja raamatuga.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Anne-Ly Lään

Maa päeva tähistatakse juba 45. korda.
1970. aastal Ameerika Ühendriikidest alguse saanud traditsioon on levinud vähemalt 190 maailma riiki.

III järk füüsikaolümpiaadilt

Eesti koolinoorte 62. füüsikaolümpiaadi lõppvoorus saavutas  Peter Alex Mahhov 9B klassist III järgu.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Eve Sildnik

I koht inglise keele ainevõistluselt

Tallinna koolide 8. klasside inglise keele ainevõistlusel saavutas I koha 8B klassi kaheliikmeline võistkond – Patricia Desiree Gutmann ja Tristan Griin-Looveer.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Margit Peterson

II koht korvpalli superfinaalis

Kalevi spordihallis toimunud erakordselt põnevas korvpalli superfinaalis saavutas II koha Tallinna 21. Kooli võistkond.

Meie kooli hõbedases võistkonnas mängisid Hendrik Malm 10B, Andri Naarits 11A, Karl Kristjan Soidla 11A, Dennis Richard Šulga 11A, Jarek Laande 11B, Kaur Heinloo 11C, Riko Roosnurm 11C, Jaagup Suuroja 11C, Sten Hans Jakobsoo 12C, Rasmus Hütt 12C, Martin Kivilo 12A.

Palju, palju õnne!

Viiel korral superfinaalis osalenud ja 1998. aastal meistriks tulnud korvpallureid juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Indrek Vahtra, aitäh!

PV Korvpall superfinaal 181

II koht males

16.-19. aprillil Narvas toimunud Eesti meistrivõistlustel males saavutas Kärolin Kerem 5B klassist tütarlaste kuni 12. a vanuserühmas hõbemedali.

Palju, palju õnne!

Aitäh, maletreener Tõnu Õim

III koht võrkpallifinaalis

14. aprillil toimusid Tallinna Humanitaargümnaasiumis Tallinna koolinoorte meistrivõistluste finaalmängud võrkpallis põhikooli tüdrukutele.

Meie kooli võistkond saavutas III koha!

Võistkonnas mängisid:

  • Nathalie Anett Haidla 7C
  • Regina Johanson 8B
  • Elina Meier 8B
  • Liisi Mari Nurmetalo 8B
  • Mari Raidma 8B
  • Engel-Mari Mölder 9B
  • Triin Alber 9B
  • Renate Tolmats 9B

Oma panuse alagrupi mängudes andsid:

  • Susanna Apri 6A
  • Laura Ustav 6A
  • Maria Edala 6C
  • Karoline Katerine Tuisk 6B

Palju, palju õnne!

Aitäh tublidele mängijatele, lastevanematele, treeneritele ja kehalise kasvatuse õpetajatele!

TN Võrkpalli finaal 2015 083

6. koht õpioskuste võistluselt

Õpioskuste võistluse Tallinna voorus saavutas 5C klassi võistkond 6. koha.

Võistlesid:

  • Lisette Meier
  • Grete Laura Kunnas
  • Õnneliis Pappel
  • Mariel Natalie Mahhov
  • Egle-Riin Kadarik

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetajad Külliki Kaju, Anne-Ly Lään, Aili Salum, Karis Niisuke ja Kaja Kadarik

Ülesannete lahendamise valdkondadeks oli loodus, arvuti, reaal, humanitaar ja varia.

Piirkonnavooru ülesanded, vastused ja tulemused on Tallinna Haridusameti olümpiaadide lehel.

III koht mälumängus “Uus hõbe”

12. aprillil osales meie kooli võistkond üleriigilises koolidevahelises mälumängus “Uus hõbe” ja jõudis superfinaalis auväärsele III kohale.
Auhinnaks on reis Soome ja entsüklopeedia Hardi Tiiduse erakogust.

Meie kooli võistkond osales koosseisus:

  • Katarina Kaleininkas 10B
  • Jaanus Villem Mihhailov 10B
  • Madli Katriin Tauts 12C
  • Viktoria Sitnik 10C

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Ingrid Paggi

Mälumäng oli pühendatud legendaarse mälumänguri, saatejuhi ja ajaloohuvilise Hardi Tiiduse mälestusele ning tema pärandile mälumänguajaloos.

Finaalmänge juhtis Siim Kallas.
Žüriisse kuulusid Siim Kallas, Ivo Linna ja Vootele Hansen.
Mälumängu korraldajaks oli Gustav Adolfi Gümnaasium koos koostööpartneritega.

I koht teateujumises

Tallinna kesklinna koolide vahelisel teateujumise võistlusel saavutas I koha 6.-7. klasside tütarlaste võiskond 5 x 50 m ujumises.

Võistlesid

  • Emma Maria Metsandi 7B
  • Terke Kram 7A
  • Luisa Susanna Kütson 7A
  • Elis Vilde 7C
  • Kaisa Pollisinski 6C

6.-7. klasside poisid saavutasid 6. koha.

3.-5. klasside teateujumise võistkond (tüdrukud ja poisid koos – 8 x 25 m) saavutas 4. koha.

 

Palju, palju õnne!

Tänu võistlejatele, lastevanematele, treeneritele ja kehalise kasvatuse õpetajatele!

Tulemused majandusolümpiaadilt

Majandusolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus saavutas 12A klassi õpilane Raul Gross 7.-9. koha ja Pille-Riin Paas 12A klassist neidudest parimana 15. koha.

Õnnitleme!

Aitäh, õpetaja Epp Vodja

I koht sõudmise meistrivõistlustel

Tallinna koolinoorte 2015. aasta meistrivõistlusel sõudeergomeetritel CONCEPT2
saavutas noormeeste vanuseklassis I koha Martin Kivilo 12A klassist.

Palju, palju õnne!

Tänu kehalise kasvatuse õpetajatele

Saavutused matemaatikavõistluselt PlussMiinus

Uue põlvkonna matemaatikavõistlusel PlussMiinus saavutas III koha Jako Julius Schmid 3B klassist.

Tublilt võistlesid Agathe Minni Lepik ja Kirke Kupits 3D klassist.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetajad Kaja Männik ja Endla Üksti

Täname lapsevanemaid

Tubli tulemus filosoofiaolümpiaadilt

Paul Johannes Kalda 9B klassist pälvis üleriigilisel filosoofiaolümpiaadil 2015 ainsa noorima finalistina (vanuserühm 9.-12. klass) Diana Aitai mälestusauhinna ja tunnustusraamatud Michael Picard “See ei ole raamat”, seiklusi populaarfilosoofias ning Martin Buber “Mina ja Sina”.

Palju, palju õnne!

Aitäh,  õpetaja Sanne Haab

Puškini preemia 2015

Pidulikul autasustamistseremoonial ajaloolises Keila-Joa lossis FALL autasustati Puškini preemia 2015 laureaate.

“Noor Puškin” preemia laureaaditiitli pälvis Raul Gross 12A klassist.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Alla Kirillova

 

Link videole

Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor

Lingvistikaolümpiaadi lõppvoorus võistlevad Peter Alex Mahhov 9B ja Britta Pung 12B klassist.

Lõppvoor toimub 25.-26. aprillil Tartus.

Palju õnne ja edu!

Aitäh, õpetaja Sanne Haab

Keskkonnakeemia uurimistööde lõppvoor

Keskkonnakeemia uurimistööde võistluse lõppvooru jõudis 11A klassi õpilane
Andri Naarits, teema: “Hobid ja nendele kuluv aeg Tallinna 21. Kooli 10. ja 12. klasside näitel”.

Juhendaja, õpetaja Lilian Kippasto.

Andrit tänati tehtu eest Jeremy Gutsche raamatuga “Kuidas kasutada kaost”.

Palju õnne!

4. koht sulgpallis

Põhikooli arvestuses saavutas meie kooli võistkond Tallinna meistrivõistlustel sulgpallis 4. koha

Edukalt võistlesid

  • Hendrik Ristkok 9B
  • Engel-Mari Mölder 9B
  • Kristin Thorsteinsdottir 6C
  • Anita Väli 4A

Palju, palju õnne!

Aitäh, kehalise kasvatuse õpetajad ja treenerid

I koht üleriigilisel tõlkevõistlusel

11B klassi õpilane Janne-Nikol Sõerd on parim vene keelest tõlkija 3. üleriigilisel tõlkevõistlusel!
Auhind antakse üle meediakonverentsil Elvas 2. aprillil 2015

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Irina Kotovitš

Tulemused emakeeleolümpiaadi lõppvoorust

30. emakeeleolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus saavutas Paul Johannes Kalda 9B klassist 9.-10. klasside arvestuses 11. koha.

11.-12. klasside arvestuses saavutas Kristjan Erik Liive 11A klassist 13. koha.

Paul Johannes Kalda pälvis auhinnalise 3. koha uurimistöös teemal “Žanri ja ilukirjandusliku lause vahelised seosed Jan Kausi loomingus”, olles tunnustuse saanute hulgas noorim.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetajad Sanne Haab ja Merle Kaldjärv

Tulemused siin

Saavutused ühiskonnaõpetuse olümpiaadilt

IV üleriigilisel ühiskonnaõpetuse olümpiaadil saavutas Peter Alex Mahhov 9B klassist 2. koha, Helen Laane 9B klassist 4. koha, Albert Mihkel Ulla 9A klassist 6.-7. koha

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Tiina Pikamäe

 

TÜ Teaduskool – tulemused

Saavutused matemaatikavõistluselt Kuubik

Üleriigilisel matemaatikavõistlusel Kuubik 4. voorus saavutas 4. koha Liilia Tõnisson 4B, 7. koha Lotte Teemets 5A ja 11. koha Hanna Grete Rebane 5A klassist.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Kadri Hiob

 

Vt Kuubik – TÜ teaduskool

 

Meie kooli parimad pranglijad

Üleriigilise pranglimisvõistluse III etapi nooremas vanuserühmas saavutas 3. koha Holger Paulus 1B ja  9. koha Andreas Leetsar 1B klassist. Tublilt võistlesid Oscar Pihela 1C ja Otto Juhanson 1A klassist.

Holger Paulus võistleb edasi vabariiklikus finaalis.

Nooremas vanuserühmas võistles 334 õpilast.

4.-6. klasside arvestuses olid tublimad pranglijad Liilia Tõnisson, Rasmus Kukke, Don Rico Saluveer 4B ning Reiko Pruusapuu 4C klassist.

Võistlejaid oli 354

5. klasside arvestuses saavutas 6. koha Lotte Teemets 5A klassist.

Võistlejaid oli 175

7. klasside parimad on Linda -Terese Makk, Markko Ladvas, Marcus Kevin Rõuk, Karoliina Kruusimäe, Sandra Tammaru, Carmen Tinno, Karl Kristjan Tamm ja Johanna Jõerüüt 7B klassist.

Võistlejaid oli 144

Vabariiklikus finaalis võistleb ka õpetaja Kadri Hiob, kes saavutas auväärse 21. koha,  osalejaid oli 540.
Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetajad Helina Nael, Renna Marjundi, Sirje Uibo, Kadri Hiob, Marju Meremäe

Vt täpsemalt Miksike.ee > Pranglimine

Saavutused kunstikonkursilt “Linn ja mina”

Rahvusvahelise noorte loomingulise konkursi kategoorias “MITU esikohta” saavutas I koha Tallinna 21. Kool
ja parimaks õpetajaks tunnistati Kaja Kadarik.

Kategooria “Kõige rõõmsam töö” võitjad on Leo Mattias Leete 6A ja Rebekka Helena Pindma 6C klassist.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Kaja Kadarik

I koht vene keele üleriigiliselt olümpiaadilt

Raul Gross 12A klassist saavutas olümpiaadil vene keel võõrkeelena üleriigilises lõppvoorus I koha.

Lõppvoor toimus 9.-10. märtsil Tallinna Ülikoolis, kus võistlejad esinesid temaatiliste ettekannetega, lahendasid nii kirjalikke kui suulisi ülesandeid ning sooritasid kulturoloogilise testi.

Palju, palju õnne!

Suur, suur aitäh, õpetaja Alla Kirillova

4. koht matemaatikaolümpiaadilt

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas Lotte Teemets 5A klassist IV koha.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Kadri Hiob!

I kohad vokaalansamblite konkursilt

Alo Mattiisenile pühendatud XIX muusikapäevade 2015 raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil saavutas I koha 6.-7. klasside arvestuses 6A tütarlaste ansambel ÜHEKSA KUUENDIKKU, koosseisus:

  • Susanna Antsmäe
  • Susanna Apri
  • Calista Krass
  • Eliis Kristjankroon
  • Anna Gerda Nurmetalo
  • Melissa Carita Ots
  • Anett Tamm
  • Laura Ustav
  • Vanessa-Victoria Uusjärv

8.-9. klasside arvestuses saavutas I koha 8A tütarlaste ansambel GIUSTO, koosseisus:

  • Kaisa Ader
  • Kirke Britt Benjamin
  • Eglyd Marion Hirv
  • Triinu-Liis Kindel
  • Laura Maria Lukas
  • Cecilia-Martina Mägi
  • Triin Mänd
  • Ann Liisbel Petter
  • Lisbeth Sirvi
  • Laura Lorette Takel
  • Brita-Liis Tui

Lavasära eripreemia pälvis Calista Krass 6A klassist.

Palju, palju õnne!

Suur, suur tänu, õpetaja Ene Uibo!

Saavutus füüsikaolümpiaadilt

Eesti koolinoorte 62. füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas Peter Alex Mahhov 9B klassist 10. koha ja võistleb edasi üleriigilises lõppvoorus.

Palju, palju õnne ja edu!

Aitäh, õpetaja Eve Sildnik

6. Võimlemis- ja tantsuvõistluse tulemused

Hitid_labi_aegade

Hoogsa, särava, värvirikka ja meeleoluka 6. võimlemis- ja tantsuvõistluse parimad hitid
on selleks korraks kõlanud ja tantsujalad rõõmsalt kepselnud.

Õpilaste endi poolt ettevalmistatud tantsu või võimlemiskavaga osalesid kõik 5.-12. klassid.
Kahe erineva kavaga tulid välja kõik 5. klassid ja 6C.

5.-6. klasside arvestuses:
I koht 6B
II koht 5B 2. rühm
III koht 6C 2. rühm
*Eripreemia 5C klassile, kes oma kena riietuse ja lindikavaga silma paistis!
*Eripreemia 6A klassi noormehele Oliver Keerigule breikimise eest!

7.-9. klasside arvestuses:
I koht 8A
II koht 9A
III koht 8C
*Eripreemia 9B klassijuhatajale Sanne Haabile, kes säras oma esinemisega ja kelle kohta võib öelda:
Efektne mitte ainult sõnas vaid ka tegudes!
*
Eripreemia 9A klasi noormehele – Ats Varustinile hea stiili ja akrobaatika eest!

10.-12. klasside arvestuses:
I koht 12A
II koht 10B
III koht läks jagamisele 11A ja 12C vahel
*Eripreemia 11A noormehele Tanel Mäele, rolli sisseelamise ja värvikuse eest!

Suur, suur tänu teile, suurepärased tantsijad ja võimlejad – kohtumiseni uuel aastal!

Suur tänu päeva eestvedaja – vilistlane Kristjan Vardja!
Suur tänu,  žürii, mille värvikasse koosseisu kuulusid lisaks õpetajatele ja õpilastele
ka vilistlased ja oma ala asjatundjast lapsevanem – tantsutreener Monika Tuvi!
Aitäh, Ivo Raenok ja Kristiina Tiits, Laura Elise Arvisto ja Liis Nesler, Karita Särekannu
ja Hanna Gerta Alamets ning Kätlin Robas ja Karl Erik Taukar!

Meie sügav kummardus teile kõigile!
Teid tänavad kehalise kasvatuse õpetajad Ave, Heli ja Pille ning kooli juhtkond.

Lähiajal lisame kindlasti ülevaate päevast nii pildis kui videos.

Emakeeleolümpiaadi lõppvoor 13.-14. märtsil

13.-14. märtsil toimub emakeelolümpiaadi lõppvoor Tallinna Ülikoolis, kus
võistlevad uurimistööde ja piirkonnavooru tulemuste üleriigilise üldpingerea
alusel Paul Johannes Kalda 9B ja Kristjan Erik Liive 11A klassist.

Juhendajad-õpetajad Sanne Haab ja Merle Kaldjärv.

Edu!

I koht kiirmales

22. veebruaril Tallinnas Paul Kerese malemajas peetud
Tallinna Maleklubi noorte kiirturniiride sarja II etapil
saavutas Carolina Emilia Sade 3B klassist tütarlaste
kuni 10-aastaste vanusegrupis I koha.

 

Palju õnne!
Suur tänu, juhendaja treener Tõnu Õim!

I koht ja võidukarikas võrkpallis

20.-22. veebruaril Pärnus toimunud kuni 16-aastaste tütarlaste Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõisltuste I finaalturniiril saavutas Regina Johanson 8B klassist SK Tats Tallinna I võistkonna koosseisus I koha ja karikavõidu.

 

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treener Marit Laidroo ja lapsevanemad!

I koht rahvusvaheliselt jalgpalliturniirilt

14.-15. veebruaril Männiku Spordihallis peetud Rahvusvahelisel noorteturniiril “Nõmme Cup 2015” jalgpallis saavutasid Markus Järavere 5B, Rocco Robert Shein 5C, ja Mikk Johannes Siitam 4C klassist JK Tallinna Kalev noorjalgpallurite võistkonna koosseisus I koha.

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treener Atko Väikmeri ja lapsevanemad!

Nomme_Cup_2015_Ikoht
Pildil võidukarikaga: vasakult Mikk Johannes Siitam, Rocco Robert Shein ja Markus Järavere

Saavutused ühiskonnaõpetuse olümpiaadilt

Ühiskonnaõpetuse üleriigilises eelvoorus saavutas Albert Mihkel Ulla 9A klassist I koha.

Robin Nool 9B klassist saavutas 4. koha, Helen Laane 9B 11. koha ja Peter Alex Mahhov 9B 17. koha.

Kõik õpilased on kutsustud Tallinna parimatena üleriigilisse lõppvooru, mis toimub 18. märtsil.

 

Palju, palju õnne!
Aitäh, õpetaja Tiina Pikamäe!

Olümpiaadil võistles 551 õpilast.

4.-5. koht matemaatikavõistluselt NUPUTA

Tallinna koolide 7. klasside matemaatikavõistlusel NUPUTA
saavutas 7B klassi võistkond 4.-5. koha.

Võistlesid ja kooli esindasid:
Markko Ladvas
Sandra Tammaru
Elisa Margot Winters

Palju, palju õnne! 
Aitäh, õpetaja Kadri Hiob!

Tubli saavutus matemaatikaolümpiaadilt

Peter Alex Mahhov 9B klassist saavutas matemaatikaolümpiaadi
Tallinna piirkonnavoorus 5.-7. koha.

Palju, palju õnne! 
Aitäh, õpetaja Mare Rõigas!

I koht vene keele olümpiaadi piirkonnavoorus

 

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus
saavutas Raul Gross 12A klassist I koha.

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi üleriigiline lõppvoor toimub
9.-10. märtsil Tallinna Ülikoolis.


Palju õnne ja edu üleriigilises lõppvoorus!

Suur tänu, õpetaja Alla Kirillova!


Vastavalt Tallinna piirkonnavooru tulemustele osalevad üleriigilisel
vene keel võõrkeelena olümpiaadil 1.-5. koha saavutanud õpilased.

 

Eesti õpilasfirmade laada parimad

JA_Eesti_logo

Iga-aastane Junior Achievementi Eesti korraldatud Eesti õpilasfirmade laat tõi seekord Kristiine ja Rocca al Mare keskustesse kokku 160 õpilasfirmat Eestist, Türgist, Gruusiast, Lätist ja Rootsist.

Ajujahi kõige innovaatilisema õpilasfirma preemia saavutas õpilasfirma “Ringo” Tallinna 21. Koolist – juhendajaks Hendrik Hindov. Õpilasfirma Ringo koosseisu kuuluvad Jarek Laande, Marcus Suurväli, Oliver-Gerd Vald ja Kristian Volohhonski 11B klassist ning Heidi Mülla 11C klassist.

Õpilasfirma Ringo pudeliavajast sõrmused valiti ühtlasi 14. veebruaril Rocca al Mare keskuses peetud õpilasfirmade laada Rahva lemmikuks.

Laada parimaks raadioreklaamiks tunnistati 21. Kooli õpilasfirma “Täitsa pael” raadioreklaam.
[jwplayer mediaid=”13676″]

Õpilasfirma Täitsa pael koosseisus esindasid kooli 11A klassi õpilased Kristjan Erik Liive, Robert Pikmets, Reijo Sepp ja Kristo Ojasaar. Õpilasfirmat juhendas Hendrik Hindov.

 

Palju, palju õnne!
Suur tänu, juhendaja Hendrik Hindov!

Loe lisa iga-aastase Junior Achievementi Eesti korraldatud õpilasfirmade laada kohta JA Eesti kodulehelt!

II ja III koht sportakrobaatikas

14.-15. veebruaril toimunud sportakrobaatika võistlustel TalveAKRO 2015
saavutas Holger Paulus 1B klassist poiste MiniA vanuserühmas II koha ja
Hanna-Maria Peetsalu 1A klassist tüdrukute MiniA vanuserühmas III koha.

Holger ja Hanna-Maria treenivad Akrobaatikakooli 21. Kooli treeningrühmas,
treener Anni Veskimäe juhendamisel.


Palju õnne!
Suur tänu toetuse ja juhendamise eest treener Anni Veskimäe ja lapsevanemad!

TalveAKRO2015_Hanna-Maria_Peetsalu_1A_III
Pildil: Hanna-Maria Peetsalu 1A klassist koos treener Anni Veskimäega.

Holger_Paulus_diplom_15.02.2015

img150

 

 

II ja III koht võistkondlikus teateujumises

13. veebruaril peetud Tallinna Koolinoorte teateujumise 2015. aasta meistrivõistlustel
saavutas kooli neidude võistkond II koha ja noormeeste võistkond III koha.

Neidude võistkonna koosseisus võitsid hõbemedali:

Kaisa Pollisinski 6C
Emma Maria Metsandi 7B
Kirke Pollisinski 8B
Maria Goldrin 8B
Gerli Savila 8B
Triin Alber 9B
Aleksandra Ruutsaar 10A
Liis Nesler 12A
Grete-Kai Teeäär 12B
Laura Laumets 12B
Karin Marie Margret Iilane 12C

Noormeeste võistkonna koosseisus saavutasid III koha:

Aleksander Kirs 7C
Anrdreas Ayrton Luhala 8C
Ken George Kiseljov 10A
Miko Lilleorg 10A
Jaak Valter Lõhmuspuu 11A
Rainer Liis 11A
Rauno Liivand 11C
Riko Roosnurm 11C
Caius Miller 12A
Kauri Sooväli 12A
Mikk Mäe 12A

Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

6. veebruaril Jakob Westholmi Gümnaasiumis toimunud emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas Triinu-Liis Kindel 8A klassist 8. klasside arvestuses 8.-10. koha – õpetajaks Merle Kaldjärv.

9. klasside arvestuses saavutas  Helen Laane 9B klassist 10.-13. koha – õpetajaks Sanne Haab.
10. klasside arvestuses saavutas Rasmus Rammo 10A klassist 6.-8. koha – õpetajaks Külliki Kaju.
11. klasside arvestuses saavutas Kristjan Erik Liive 11A klassist 5. koha – õpetajaks Merle Kaldjärv.
12. klasside arvestuses saavutas Raul Gross 12A klassist 10. koha – õpetajaks Eda Kauksi.

Emakeeleolümpiaadi üleriigilisse vooru kandideerib 9.-10. klasside arvestuses 9B klassi õpilane Paul Kalda
uurimistööga “Žanri ja ilukirjandusliku lause vahelised seosed Jan Kausi loomingu näitel”.

 

Palju õnne!
Suur tänu, emakeeleõpetajad!

 

 

 

Tubli saavutus matemaatikaolümpiaadilt

7. veebruaril Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis toimunud 2015. aasta matemaatikaolümpiaadi
Tallinna piirkonnavoorus saavutas Peter Alex Mahhov 9B klassist 9. klasside arvestuses 5.-7. koha.

Matemaatikaolümpiaadi üleriigiline lõppvoor toimub 4.-5. aprillil 2015 Tartu Ülikoolis.

Palju õnne!
Suur tänu, õpetaja Mare Rõigas!