Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1. ja 2. kohad kergejõustikuvõistlustelt

21. mail toimusid Snelli staadionil Kesklinna koolide kergejõustikuvõistlused 3.-5. klassidele.

Meie kooli parimad on

  • Jaan Järveveer 3C – I koht 60 m jooksus ja II koht kaugushüppes;
  • Anna-Maria Millend 4C – I koht 60 m jooksus ja II koht kaugushüppes;
  • Elisabeth Pihela 4C – I koht kaugushüppes;
  • Mette Mähar 5B – I koht palliviskes;
  • Kristofer Kajari 5C – I koht palliviskes.

2014/2015 Kesklinna linnaosa koolide sportmängudes 3.-5. klassidele saavutas meie kool III koha!

Palju, palju õnne!

Tänud võistlejatele, lastevanematele ja õpetajatele-juhendajatele!

4. ja 5. koht looduse tundmise võistluselt

Looduskaitsekuu looduse tundmise võistlusel Vabaõhumuuseumis saavutas 4. koha meie kooli võistkond koosseisus:

  • Kristiin-Heleen Toovis 8A
  • Elis-Christina Kuuse 8A
  • Eliisabeth Laul 9A
  • Liisa Ševtšuk 9A
  • Hans Erik 9C

ja 5.-6. koha võistkond, kus võistlesid

  • Astrid Elken 9A
  • Hanna-Gerta Alamets 9C
  • Margaret Makk 9C
  • Emma Mari Siibak 9C
  • Kevin Tomingas 9C

 

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Riina Otsus

 

 

II koht jalgpallis

Tallinna kesklinna koolide 6-7. klasside spartakiaadi jalgpalliturniiril saavutas meie kooli võistkond II koha.

Võistkonnas mängisid:

  • Mattias Männilaan 6A
  • Hugo Hendrik Leht 6B
  • Karl Gregor Kool 7A
  • Marten Gustav Lähker 7A
  • Fred Jörgen Luik 7A
  • Markko Ladvas 7B
  • Tristan Filantšuk 7C
  • Carl- Gustav Kont 7C
  • Markus Maila 7C
  • Stefanio-Bruno Laur 7C
  • Hans Väär 7C
  • Siim Vaher 7C

Palju, palju õnne!

Tänu lastevanematele, treeneritele, õpetajatele

I koht jalgpallis

Kesklinna koolide jalgpallivõistluste finaalturniiril 5. klasside poistele saavutas meie kooli võistkond I koha.

Võistkonnas mängisid:

  • Quoc Dai Tran 5A
  • Markus Järevere 5B
  • Enrico Nurme 5B
  • Märten Tropp 5B
  • Ramon Vilde 5B
  • Karl Gustav Kokka 5C
  • Kristofer Kajari 5C
  • Rocco Robert Šein 5C
  • Miikael Johannes Raassalu 5C
  • Henrii- Daniel Ustaal 5C

Palju, palju õnne!

Tänu lastevanematele, treeneritele, õpetajatele

III koht tütarlaste jalgpallis

Kesklinna koolide jalgpallivõistluste finaalturniiril 6.-7. klasside tüdrukutele saavutas meie kooli võistkond III koha.

Võistkonnas mängisid:

  • Emmeliine Kalvik 6A
  • Laura Ustav 6A
  • Terke Kram 7A
  • Paula Mõik 7A
  • Maria Kruusement 7A
  • Katariina Ann Stokes 7B
  • Johanna Jõerüüt 7B
  • Katariina Taukar 7C
  • Elise Mägi 7C
  • Mia Sool 7C

 

Palju, palju õnne!

Tänu lastevanematele, treeneritele, õpetajatele

Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor

Lingvistikaolümpiaadi lõppvoorus võistlevad Peter Alex Mahhov 9B ja Britta Pung 12B klassist.

Lõppvoor toimub 25.-26. aprillil Tartus.

Palju õnne ja edu!

Aitäh, õpetaja Sanne Haab

Keskkonnakeemia uurimistööde lõppvoor

Keskkonnakeemia uurimistööde võistluse lõppvooru jõudis 11A klassi õpilane
Andri Naarits, teema: “Hobid ja nendele kuluv aeg Tallinna 21. Kooli 10. ja 12. klasside näitel”.

Juhendaja, õpetaja Lilian Kippasto.

Andrit tänati tehtu eest Jeremy Gutsche raamatuga “Kuidas kasutada kaost”.

Palju õnne!

4. koht matemaatikaolümpiaadilt

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas Lotte Teemets 5A klassist IV koha.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Kadri Hiob!

Saavutus füüsikaolümpiaadilt

Eesti koolinoorte 62. füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas Peter Alex Mahhov 9B klassist 10. koha ja võistleb edasi üleriigilises lõppvoorus.

Palju, palju õnne ja edu!

Aitäh, õpetaja Eve Sildnik

I koht rahvastepallis

19. veebruaril Tallinna Humanitaargümnaasiumis peetud kesklinna koolide rahvastepalli võistlustel
võitis 4. klasside tüdrukute võistkond I koha ja võidukarika.

Finaalis esindasid kooli:
Elisabeth Pae 4A
Marie Riiberg 4A
Leena Mikkin 4B
Martine Margna 4C
Anna Maria Millend 4C
Elisabeth Pihela 4C
Leeni Janete Kreen 4D
Saara Katarina Merioja 4D
Annelise Pastarus 4D

Alagrupi mängudes osales ka Polina Filippova 4A klassist.

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

 

4.-5. koht matemaatikavõistluselt NUPUTA

Tallinna koolide 7. klasside matemaatikavõistlusel NUPUTA
saavutas 7B klassi võistkond 4.-5. koha.

Võistlesid ja kooli esindasid:
Markko Ladvas
Sandra Tammaru
Elisa Margot Winters

Palju, palju õnne! 
Aitäh, õpetaja Kadri Hiob!

Tubli saavutus matemaatikaolümpiaadilt

Peter Alex Mahhov 9B klassist saavutas matemaatikaolümpiaadi
Tallinna piirkonnavoorus 5.-7. koha.

Palju, palju õnne! 
Aitäh, õpetaja Mare Rõigas!

I koht vene keele olümpiaadi piirkonnavoorus

 

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus
saavutas Raul Gross 12A klassist I koha.

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi üleriigiline lõppvoor toimub
9.-10. märtsil Tallinna Ülikoolis.


Palju õnne ja edu üleriigilises lõppvoorus!

Suur tänu, õpetaja Alla Kirillova!


Vastavalt Tallinna piirkonnavooru tulemustele osalevad üleriigilisel
vene keel võõrkeelena olümpiaadil 1.-5. koha saavutanud õpilased.

 

II ja III koht võistkondlikus teateujumises

13. veebruaril peetud Tallinna Koolinoorte teateujumise 2015. aasta meistrivõistlustel
saavutas kooli neidude võistkond II koha ja noormeeste võistkond III koha.

Neidude võistkonna koosseisus võitsid hõbemedali:

Kaisa Pollisinski 6C
Emma Maria Metsandi 7B
Kirke Pollisinski 8B
Maria Goldrin 8B
Gerli Savila 8B
Triin Alber 9B
Aleksandra Ruutsaar 10A
Liis Nesler 12A
Grete-Kai Teeäär 12B
Laura Laumets 12B
Karin Marie Margret Iilane 12C

Noormeeste võistkonna koosseisus saavutasid III koha:

Aleksander Kirs 7C
Anrdreas Ayrton Luhala 8C
Ken George Kiseljov 10A
Miko Lilleorg 10A
Jaak Valter Lõhmuspuu 11A
Rainer Liis 11A
Rauno Liivand 11C
Riko Roosnurm 11C
Caius Miller 12A
Kauri Sooväli 12A
Mikk Mäe 12A

Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

6. veebruaril Jakob Westholmi Gümnaasiumis toimunud emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas Triinu-Liis Kindel 8A klassist 8. klasside arvestuses 8.-10. koha – õpetajaks Merle Kaldjärv.

9. klasside arvestuses saavutas  Helen Laane 9B klassist 10.-13. koha – õpetajaks Sanne Haab.
10. klasside arvestuses saavutas Rasmus Rammo 10A klassist 6.-8. koha – õpetajaks Külliki Kaju.
11. klasside arvestuses saavutas Kristjan Erik Liive 11A klassist 5. koha – õpetajaks Merle Kaldjärv.
12. klasside arvestuses saavutas Raul Gross 12A klassist 10. koha – õpetajaks Eda Kauksi.

Emakeeleolümpiaadi üleriigilisse vooru kandideerib 9.-10. klasside arvestuses 9B klassi õpilane Paul Kalda
uurimistööga “Žanri ja ilukirjandusliku lause vahelised seosed Jan Kausi loomingu näitel”.

 

Palju õnne!
Suur tänu, emakeeleõpetajad!

 

 

 

Tubli saavutus matemaatikaolümpiaadilt

7. veebruaril Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis toimunud 2015. aasta matemaatikaolümpiaadi
Tallinna piirkonnavoorus saavutas Peter Alex Mahhov 9B klassist 9. klasside arvestuses 5.-7. koha.

Matemaatikaolümpiaadi üleriigiline lõppvoor toimub 4.-5. aprillil 2015 Tartu Ülikoolis.

Palju õnne!
Suur tänu, õpetaja Mare Rõigas!

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru parimad

31. jaanuaril Järveotsa Gümnaasiumis toimunud bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus
saavutas David Truusa 9B klassist kooli parimana 8.-9. klasside arvestuses III koha.
Peter Alex Mahhov 9B klassist saavutas samas vanuserühmas 5.-6. koha.

Tubli tulemuse ja koha kümne parema seas saavutasid veel:
8. klasside arvestuses 9. koht Johanna Muriel Sermat 8B klassist.
7. klasside arvestuses 10. koht Luisa Susanna Kütson 7A klassist.
6. klasside arvestuses 6.-7. koht Luukas Luht 6B klassist.

Palju õnne!
Suur tänu, õpetajad Riina Otsus ja Tiiu Uibo!

Tublid tulemused Miksikese pranglimises

Miksikese õpikeskkonnas peetud peast arvutamise e pranglimise II võistlusvoorus saavutas
Holger Paulus 1B klassist 1. klasside arvestuses 349 võistleja seas II koha.
Andreas Leetsar
1B klassist saavutas samas vanuserühmas 6. koha,
Markkus Pukk 1B klassist 14. koha ja Richard Anmann 1B klassist 20. koha.

Liilia Tõnisson
4B klassist saavutas 4. klasside arvestuses 448 võistleja seas 12. koha.
Lotte Teemets 5A klassist saavutas 5. klasside arvestuses 176 võistleja seas 6. koha.
Karl Kristjan Tamm 7B klassist on 7. klasside arvestuses kooli parimana saavutanud
114 võistleja seas 18. koha.

I ja II võistlusvooru kokkuvõttes on Holger Paulus 1B klassist 1. klasside arvestuses
429 võistleja seas III kohal, Andreas Leetsar 1B klassist 5. kohal, Alvin Runge
1B klassist 14. kohal, Markkus Pukk 1B klassist 16. kohal ja Jan Kenneth Toming
1B klassist 17. kohal.

Liilia Tõnisson 4. klasside arvestuses on 603 võistleja seas 14. kohal,
Lotte Teemets 5. klasside arvestuses 261 võistleja konkurentsis 5. kohal,
Karoliina Kruusimäe 7. klasside arvestuses kooli parimana 21. kohal.

Veteranide arvestuses on kahe etapi kokkuvõttes 5. kohal matemaatika õpetaja Kadri Hiob.



Palju õnne ja edu viimases võistlusvoorus!
Suur tänu juhendamise ja toetamise eest matemaatika õpetajad ja lapsevanemad!

pranglimine

1. ja 2. koht Tallinna noorte meistrivõistlustelt males

13.-14. detsembril peeti Tallinnas, Paul Kerese Malemajas Tallinna noorte 2014. aasta meistrivõistlused males.
Kevin-Kristjan Uba 2B klassist saavutas kuni 8-aastaste vanuseklassis I koha, võites kõik 6 vastast.

Grettel Bauman 2C klassist saavutas tütarlaste arvestuses samas vanuserühmas II koha.

 

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, Tõnu Õim ja lapsevanemad!

Geograafiaolümpiaadi tublimad

Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas
5.-6. koha Luisa Susanna Kütson 7A,
8. koha Peter Alex Mahhov 9B,
10. koha Helen Laane 9B ja
7. koha Kristjan Erik Liive 11A klassist.

 

Palju õnne! 
Aitäh, õpetaja Ülle Suursaar!

1.-2. koht inglise keele olümpiaadilt

Britta Pung 12B klassist saavutas inglise keele olümpiaadi Tallinna
piirkonnavoorus I-II koha ja võistleb edasi üleriigilises lõppvoorus.

Palju, palju õnne ja edu! 
Aitäh, õpetaja Marju Tapfer!

Kaks hõbedat kombineeritud teatevõistluselt

27. novembril Kalevi spordihallis toimunud kesklinna koolide 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlustel
saavutas Tallinna 21. Kooli 3. klasside võistkond II koha.

3. klasside võistkonnas saavutasid hõbemedali:
Hanna Grete Katarina Hoop 3A
Karoilna Krautmann 3A
Rasmus Virkebau 3A
Gregori Visse 3A
Saskia Hermelin 3B 
Liselle Valge 3B
Jaan Järveveer 3C
Sten Martin Kombo 3C
Mauri Rehemäe 3C
Jenna Jõerand 3D
Marii Heleen Rannala 3D
Robert Rannala 3D

Samal võistlusel saavutas 4. klasside arvestuses II koha ka meie 4. klasside võistkond koosseisus:
Elisabeth Pae 4A
Marie Riiberg 4A
Robert Riiberg 4A 
Paul Aron 4B
Lii Heleen Märks 4B
Fred Jordan Relve 4BDon Rico Saluveer 4B
Rasmus Lume 4C
Martine Margna 4C
Anna-Maria Millend 4C
Elisabeth Pihela 4C
Mikk Johannes Siitam 4C
Natali Vei 4C
Robin Ney 4D
Palju, palju õnne!
Soojad tänusõnad sportlikele õpilastele, nende vanematele, treeneritele ja kehalise kasvatuse õpetajatele! 

Kesklinna parim huvijuht ja õpilasesindus

Konkursi Kesklinna huvijuht 2014 tiitli pälvis meie kooli 7.-12. klasside huvijuht Maarika Paun.
Kesklinna õpilasesindus 2014 tiitli võitis meie kooli õpilasesindus koosseisus:

ÕE president – Mikk Mäe 12A
ÕE asepresident – Kauri Sooväli 12A
ÕE asepresident – Lisanna Männilaan 11A

Klasside esindajad:

 

Palju, palju õnne ja innukat tegutsemist!

Kesklinna huvijuht 2014 - Maarika Paun

 

Kesklinna õpilasesindus 2014

1. koht murdmaateatejooksus

24. septembril Järve terviseradadel peetud Tallinna Kesklinna 4. ja 5. klasside murdmaateatejooksus
saavutas meie 4. klasside tütarlaste võistkond I koha.

Kooli esindasid ja kuldsesse viisikusse kuulusid:
Elisabeth Pae 4A
Martine Margna 4C
Anna Maria Millend 4C
Elisabeth Pihela 4C
Natali Vei 4C
Varuvõistlejana osales Leeni Janete Kreen 4D.

5. klasside tüdrukud saavutasid samal võistlusel 4. koha ja poisid 5. koha.

Palju õnne ja aitäh kõikidele osalejatele!
Suur tänu juhendamise ja toetamise eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

4klasside murdmaateatejooksus 1koht 24.09.2014

Pildil: (vasakult) Natali Vei 4C, Martine Margna 4C, Anna Maria Millend 4C, Elisabeth Pihela 4C.
Pildistas: õpetaja Pille Juus

Kolmandad kohad kergejõustikus

14. mail toimunud Tallinna kesklinna koolide meistrivõistlustel kergejõustikus saavutas
Carmen Tiivel 6C klassist palliviskes III koha.

III koha 60 m jooksus saavutasid Rocco Robert Šein 4C ja Liisi Mari Nurmetalo
7B klassist.

21. Kooli 4. klasside koondvõistkond saavutas III koha ka pendelteatejooksus.

Tublid jooksjad olid:

Lotte Teemets 4A
Markus Järavere 4B
Anna Kottel 4B
Alexandra Pakkonen 4B
Laura Mõik 4B
Märten Tropp 4B
Ramon Vilde 4B
Lisette Meier 4C
Rocco Robert Šein 4C
Henrii-Daniel Ustaal 4C
Rosanna Veskimägi 4C

 

Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest kehalise kasvatuse õpetajad, treenerid ja lapsevanemad!

Medalikomplekt jalgpallis

10. mail toimunud võistlusel “Reaali karikas 2014” võitis meie kooli jalgpallimeeskond I koha.

Sama võistkond saavutas kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpalli meistrivõistlustel II koha.

21. Kooli esindusmeeskonnas mängisid:
Fred Jörgen Luik 6A
Markko Ladvas 6B
Stefanio-Bruno Laur 6C
Sören Stepanjan 7B
Daniel Markus Vardja 7B
Ken Kaljumäe 7C
Gregor Mändma 7C
Renno Sepp 7C
Peeter Johan Taukar 7C
Taavi Christopher Tuisk 7C

Tallinna kesklinna koolide meistrivõistlustel jalgpallis saavutas meie kooli 6.-7. klasside tütarlaste võistkond III koha.

Tütarlaste meeskonnas mängisid:
Terke Kram 6A
Cecilia-Martina Mägi 7A
Maria Goldrin  7B
Adela Kurvits  7B
Elina Meier 7B
Liisi Mari Nurmetalo 7B
Kirke Pollisinski 7B
Mari Raidma 7B
Celica Krigul 7C
Maria Annet Šmakova 7C

Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest kehalise kasvatuse õpetajad, treenerid ja lapsevanemad!

Saavutus luulekonkursilt

2. aprillil toimunud Tallinna laste luulepäeval esindas kooli Saskia Hermlin 2B klassist
Ü. Kütseni luuletusega “Võilillelumi”.

Saskiat tunnustati väga ilmeka ja selge esinemise eest oma vanusegrupis.

 

Palju õnne!
Aitäh, õpetaja Kaja Männik

Tulemused lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorust

22. veebruaril toimunud lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorust pääsesid
vabariiklikusse lõppvooru Britta Pung 11B ja Airika Harrik 12C klassist.

Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor toimub 26.-27. aprillil Tartu Ülikoolis.

Õnne ja edu!
Suur tänu õpetajad-juhendajad!

2. koht rahvastepallis

4. klasside poiste rahvastepalli võistkond saavutas Kesklinna koolide rahvastepalli võistluste finaalis II koha.

Võistkonna koosseis:
1. Kristofer Kajari 4C
2. Karl Gustav Kokka 4C
3. Miikael Johann Raassalu 4C
4. Rocco Robert Šein 4C
5. Henrii-Daniel Ustaal 4C
6. Markus Järavere 4B
7. Märten Tropp 4B
8. Ramon Vilde  4B
9. Mark Tomi Wilhelm Vompa 4B

Koolide paremusjärjestus:

I Vanalinna Hariduskolleegium
II Tallinna 21. Kool
III Tallinna Inglise Kolledž

Palju, palju õnne!
Aitäh, kehalise kasvatuse õpetajad Heli Raidma, Ave Arutamm ja Marelin Peetris!

Tubli tulemus kunstiolümpiaadilt

Airika Harrik 12C klassist saavutas 8. märtsil toimunud kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus 8. koha.

Palju õnne!
Aitäh, õpetaja Tiina Meeri!

3. koht rahvastepallis

4. märtsil peetud Kesklinna koolide rahvastepalli meistrivõistluste finaalis, saavutasid 21. Kooli 5. klassi tüdrukud III koha.

Võistkonnas mängisid:
Susanna Apri 5A
Emmeliine Kalvik 5A
Calista Krass 5A
Laura Ustav 5A
Anna Aron 5B
Alexandra Mägi 5B
Inger Helene Pihel 5C
Kaisa Pollisinski 5C
Enlil Sonn 5C

Alagrupis oli abis ka Stina-Marie Maripuu 5B klassist.

Palju õnne!
Suur tänu, kehalise kasvatuse õpetajad!

 

Füüsikaolümpiaadi tulemused

Eesti koolinoorte 60. füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas
8B klassi õpilane Peter Alex Mahhov 10. koha.

Tublilt esinesid Hans Erik 8C ja Paul Johannes Kalda 8B klassist

Palju õnne!
Aitäh, õpetaja Eve Sildnik

Meadlikomplekt suusavõistlustelt

3. märtsil Nõmmel peetud Kesklinna koolide murdmaasuusatamise võistlusetelt
tõid meie õpilased medalikomplekti. Võistlejatel tuli vabastiilis  läbida 1,4 km.

Robert Lee 6B 6.-7. klasside arvestuses I koht
Kristin Tropp 6C 6.-7. klasside arvestuses II koht
Tuudor Palm  5B 3.-5. klasside arvestuses III koht

Vaatamata kevadisele ilmale ja erilistele lumeoludele, olid tublid
kõik meie suusalapsed, kes sellel päeval võistlustel osalesid.

Üldarvestuses saavutasime kesklinna koolide seas 3.-5. klasside poiste arvestuses
III koha ja tütarlaste arvestuses 7. koha ning 6.-7. klasside tütarlaste arvestuses
I koha ja poiste arvestuses samas vanuserühmas 6. koha.

 

Palju õnne!
Suur tänu treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

Laulukarusselli kesklinnavooru tulemused

“Laulukarusselli” 13. võistlussari on edukalt alanud.
Parimad lauljad on Eliis Kristjankroon ja Melissa Carita Ots
5A klassist, kes võistlevad edasi Tallinna voorus.

Edu ja õnne!
Aitäh, õpetaja Ene Uibo

Matemaatikaolümpiaadi tulemused

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutasid tublid tulemused 6B klassi õpilased
Elisa Margot Winters  – 8. koht
Markko Ladvas – 11. koht.


Palju õnne!

Aitäh, õpetaja Kadri Hiob

 

Majandusolümpiaadi tulemused

Majandusolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus esinesid hästi
Ervin Eivin ja Thran Larin 12A klassist, kes võistlevad edasi
üleriigilises lõppvoorus.

Üleriigiline majandusolümpiaadi lõppvoor toimub 29. märtsil
Tallinnas.

Õnne ja edu!
Aitäh, õpetaja Epp Vodja

Tubli tulemus emakeeleolümpiaadilt

11B klassi õpilane Liis Karilaid jõudis emakeeleolümpiaadi lõppvooru uurimistööga
“Harva esinevad eestikeelsed sõnad noorte keelekasutuses”.

Emakeeleolümpiaadi üleriigiline lõppvoor toimub emakeelepäeval, 14.-15. märtsil
Tartu Ülikoolis.

Õnne ja edu!
Aitäh, õpetaja Sanne Haab!

Tubli tulemus inglise keele olümpiaadilt

Peep Põdder 12A klassist võistleb inglise keele olümpiaadi lõppvoorus uurimistööga
Translation: Cultural Transference.

Õnne ja edu!
Aitäh, õpetaja Sandra Müür

Vabariiklik inglise keele olümpiaadi lõppvoor toimub 7. märtsil Tartus.

2. koht mälumängus “Eesti Vabariik 96”

20. veebruaril Tallinna Toomkoolis peetud Tallinna kesklinna koolide vahelises
ajaloo mälumängus teemal “Eesti Vabariik 96” saavutasid Robin Nool,
Chris Oliver Rahumägi ja Peter Alex Mahhov 8B klassist II koha.

EV 96

Palju õnne!
Suur tänu, õpetaja Ester Barkala

Kooli parimad bioloogiatundjad

Bioloogiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus võistlevad Raul Gross 11A ja Merilyn Renser 12A klassist.


Edu ja õnne!

Aitäh, õpetaja Riina Otsus

2. koht vene keele olümpiaadilt

Vene keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus, kus omavahel võistlesid õpilased, kelle
kodune suhtlemiskeel ei ole vene keel, saavutas Raul Gross 11A klassist II koha.

Raul esindab kooli 2013/2014 õ.a üleriigilise vene keel võõrkeelena olümpiaadi lõppvoorus.

Palju õnne ja edu lõppvoorus!
Suur tänu, õpetaja Alla Kirillova!

 

Parimad ajalootundjad

15. veebruaril toimunud ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas Helen Laane 8B klassist I koha
8. klasside arvestuses ja Peep Põdder 12A klassist III koha gümnaasiumi arvestuses.

Tublilt esindasid kooli Siim Vaher 6C, Christian Kütt 7C, Paul Johannes Kalda 8B, Anette Kuuseorg  8C
ja Mari Stepanjan 11A klassist.

 

Palju õnne!
Suur tänu, õpetaja Ester Barkala, Ingrid Paggi ja Tiina Pikamäe!

Ajaloo-olümpiaadi üleriigilises lõppvoorus osalevad 9.-12. klassi õpilased. Lõppvooru kutsutute nimekirja avaldab üleriigiline žürii hiljemalt 9. märtsil TÜ Teaduskooli kodulehel   www.teaduskool.ut.ee/olumpiaadid > ajalugu.

Tublid bioloogiatundjad

1. veebruaril toimunud bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas Raul Gross 11A klassist I koha
11. klasside arvestuses, mis tagas noormehele gümnaasiumiõpilaste koondarvestuses 8. koha.

Lisaks esindasid kooli tublilt Helery Pikk 6C klassist, kes saavutas 5. koha ja Luisa Susanna Kütson 6A klassist,
kes saavutas 6. koha 6. klasside arvestuses.

 

Palju õnne!
Suur tänu õpetaja, Riina Otsus ja Anne-Ly Lään!

III kohad muusikaolümpiaadilt

31. jaanuaril peetud muusikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutasid
Kristiin-Heleen Toovis 7A klassist põhikoolide arvestuses ja
Lisanna Männilaan 10A klassist gümnaasiumide arvestuses III koha.

Noodid

Mõlemad õpilased esindavad kooli VII üleriigilisel muusikaolümpiaadi lõppvoorus,
mis peetakse 15. veebruaril Tallinnas, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

 

Palju õnne ja edu lõppvoorus!
Suur tänu, õpetaja Kadri Mägi!

 

Emakeeleolümpiaadi piirkondliku vooru parimad!

7. klasside arvestuses:

  • 6. koht – Johanna Muriel Sermat 7B, õp S. Jõgise
  • 10. koht – Triinu-Liis Kindel 7A, õp M. Kaldjärv

8. klasside arvestuses:

  • 8. koht – Paul Johannes Kalda 8B, õp S. Haab. Töö edastatakse üleriigilisele žüriile.

9. klasside arvestuses:

  • 5. koht – Vivian Avent 9A, õp K. Kaju. Töö edastatakse üleriigilisele žüriile.

10. klasside arvestuses:

  • 2. koht – Kristjan Erik Liive 10A, õp M. Kaldjärv. Töö edastatakse üleriigilisele žüriile.
  • 10. koht – Kadi Meressaar 10B, õp S. Haab

12. klasside arvestuses:

  • 5. koht – Airika Harrik 12C, õp S. Jõgise. Töö edastatakse üleriigilisele žüriile.
  • 6. koht – Mari-Ell Mets 12A, õp S. Jõgise. Töö edastatakse üleriigilisele žüriile.

Õnnitleme tublisid võistlejaid ja jätkajaile edu vabariiklikus voorus!

Aitäh juhendajatele!

2.-3. koht geograafiaolümpiaadilt

Peter Alex Mahhov 8B klassist saavutas geograafiaolümpiaadil 2.-3. koha.

Palju õnne!
Tänu juhendajale, õpetaja Ülle Suursaar

I-III kohad kirjutamiskonkursil “Tallinna tornid”

30. novembril kuulutati Rävala Keskuses välja Rävala Klubi korraldatud
5. kirjutamiskonkursi “Tallinna tornid” võitjad ja jagati auhindu.

II ja III kategoorias noppisid kõik esikolmikukohad meie kooli õpilased.

II kategooria 5.-7. klassid
1. koht – Johanna Muriel Sermat 7B, õpetaja Seoriin Jõgise
2. koht – Luukas Luht 5B, õpetaja Merle Kaldjärv
3. koht – Luisa-Susanna Kütson 6A, õpetaja Külliki Kaju

Žürii tunnustuse pälvisid oma töödega samas kategoorias ka Henry Siimon 7A, Eglyd Marion Hirv 7A ja
David Uslar 7C, õpetaja Merle Kaldjärv.

III kategooria 8.-9. klassid
1. koht – Johanna Randmann 9A, õpetaja Külliki Kaju
2. koht – Carmen-Ly Truu 8A, õpetaja Merle Kaldjärv
3. koht – Del Remi Liik 8A, õpetaja Merle Kaldjärv

Kirjakirjutamise logo


Õnnitleme!
Suur tänu, eesti keele ja kirjanduse õpetajad!

Loe lisa ja vaata pilte toimunud võistlusest Rävala Klubi Facebooki lehelt.

II koht korvpallis

27.-29. novembril Õismäe Gümnaasiumis peetud Tallinna põhikoolide korvpalli meistrivõistluste finaalturniiril saavutas meie kooli korvpallimeeskond II koha.

PN korvpall 2013

Kooli esindusmeeskonnas mängisid:

Ran Andre Pehka 6B
Karl Kukk 7B
Marten Maide 7B
Bert Palts 7B
Kristjan Joosep Jalakas 8A
Ron Arnar Pehka 8B
Chris Oliver Rahumägi 8B
Hendrik Malm 9A
Egert Ott Metsandi 9A
Mark Vaino 9A
Kristjan Narusk 9C

 

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

 

 

 

Kaks esikohta kombineeritud teatevõistluselt

28. novembril Kalevi staadionil toimunud Kesklinna koolide kombineeritud teatevõistlused 3.-4. klassidele võitsid meie kooli 3. ja 4. klasside võistkonnad.

Võidukas 3. klasside võistkonnas jooksid:
Elisabeth Pae 3A
Elisabeth Pihela 3C
Anna Maria Millend 3C
Marie Riiberg 3A
Karolin Kurvits 3D
Lii Heleen Märks 3B
Kaur Lokk 3B
Kristo Pae 3D
Jordan Nassar 3C
Robert Riiberg 3A
Jakob Tobias Soosaar 3A
Mikk Johannes Siitam 3C

Võidukas 4. klasside võistkonnas jooksid:
Regina Luik 4A
Lotte Teemets 4A
Markus Järavere 4B
Anna Kottel 4B
Mette Mähar 4B
Alexandra Pakkonen 4B
Märten Tropp 4B
Ramon Vilde 4B
Mark Tomi Wilhelm Vompa 4B
Karl Gustav Kokka 4C
Lisette Meier 4C
Henrii-Daniel Ustaal 4C


Palju õnne!

Suur tänu kehalise kasvatuse õpetajad!

 

Võit joonistusvõistluselt “Sügise värvid”

Kadrioru raamatukogu joonistusvõistlusel “Sügise värvid” osutus võitjaks Mirjam Root 1B klassist.
Lisaks märgiti ära 1B klassi õpilase Lisbeth Sehver`i töö.

Konkursi parimatest töödest koostatud näitust saab vaadata Tallinna Keskraamatukogu Lastelehe galeriis.


Palju õnne!
Aitäh, õpetaja Maire Kinkar!