Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

2 hõbemedalit ja Tallinna meistritiitel jooksus

8.-9. jaanuaril 2015 Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis toimunud Tallinna noorte talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel saavutas Mark Abner 10C klassist 1000 m jooksus I koha ja
Tallinna meistri tiitli.

17.-18. jaanuaril Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis peetud Eesti A ja B klassi talvistel jooksu
meistrivõistlustel saavutas Mark Abner 800 m ja 2000 m distantsil hõbemedalid.



Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

Grand Prix ja kõrged kohad konkursilt “Volüüm 15”

6. detsembril toimunud Tallinna ja Harjumaa vokaalansamblite konkursil Volüüm 15 saavutas 8A klassi ansambel “Giusto” õpetaja Ene Uibo juhendamisel 8.-9. klasside arvestuses I koha ja võistluse üldvõidu – Grand Prix auhinna.

Ansamblis laulavad:
Kaisa Ader
Kirke Britt Benjamin
Eglyd Marion Hirv
Triinu-Liis Kindel
Laura Maria Lukas
Cecilia-Martina Mägi
Triin Mänd
Ann Liisbel Petter
Lisbeth Sirvi
Laura Lorette Takel
Brita-Liis Tui

Volyymi_Grand_Prix_2014
Pildil: Võidukas 8A klassi ansambel “Giusto” ühes juhendaja Ene Uiboga. 

Gümnaasiumiansamblite kategoorias saavutas ansambel “2Loud” Grettel Killingu
juhendamisel I koha.

Ansamblis laulvad lisaks juhendaja Grettel Killingule 12B
Lisanna Männilaan 11A
Sylvia Krupp 12A
Birgit Pihlak 12A
Rando Lilleorg 12A
Mikk Mäe 12A

6.-7. klasside arvestuses saavutas 6A klassi tütarlaste ansambel
“Kuus kaheksandikku” õpetaja Ene Uibo juhendamisel II koha.

Ansamblis laulavad:
Susanna Antsmäe
Susanna Apri
Eliis Kristjankroon
Anna Gerda Nurmetalo
Melissa Carita Ots
Anett Tamm
Laura Ustav
Vanessa-Victoria Uusjärv

 

Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise eest, õpetaja Ene Uibo ja Grettel Killing!

3. koht neidude jalgpallis

14. ja 19. novembril peetud Tallinna Koolinoorte meistrivõistluste finaalturniiril neidude jalgpallis
saavutas Tallinna 21. Kooli võistkond III koha.

Kooli esindasid ja võistkonnas mängisid:

Roberta Vaino 10B
Marit Kobakene 10C
Kretel Kuusk 10C
Triin Marleen Kruusimäe 10C
Dana Miller 10C
Victoria Sitnik 10C
Grete Vahter 10C
Susann-Marii Kerner 11B
Kadi Meressaar 11B
Cassandra Krass 11C
Andra Moistus 12A
Liis Nesler 12A
Saron Läänmäe 12B
Mia Brit Ots 12C
Eliise Simanson 12C


Palju õnne!

Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

jalgpall_III_koht_2014
Pildil: Tallinna 21. Kooli neidude võistkond ja õpetaja Heli Raidma.

Tallinna Koolinoorte meistrid jalgpallis on Arte Gümnaasiami neiud ja II koha saavutasid Reaalkooli neiud.
Ühtekokku osales 25 võistkonda.

3. ja 4. koht loogikavõistluselt

18. novembril osales meie kooli 4.-6. klasside võistkond loogikavõistlustel Merivälja Koolis,
kus saavutas üldkokkuvõttes 18 võistkonna seas 4. koha.

Võistkonda kuulusid:
Liilia Tõnisson 4B
Lotte Teemets 5A
Leo-Mattias Leete 6A

Lotte Teemets sai Kakuros individuaalarvestuses III koha.
Õpilasi juhendas õpetaja Kadri Hiob.

Palju õnne tublidele osalejatele ja aitäh juhendajale!

Auhind fotokonkursil “Sügis metsas”

Harjumaa koolilaste fotokonkursil Sügis metsas” pälvis parima foto auhinna
kategoorias “Sügisene mets” fotoga “Vool” Mart Anga 1c klassist .

Võitjaid autasustati 8. novembril fotonäituse “Sügis metsas” avamisel RMK
Viimsi Loosuskeskuses.

Palju õnne!

vool
“Vool” – parim foto kategoorias “Sügisene mets”
Pildi autor: Mart Anga 1C
Allikas: Facebook.com

 

Hollandi saatkond tänab tublisid joonistajaid!

Hollandi Saatkond tänab Tallinna 21. Kooli osalemise eest joonistusvõistlusel
“Royal Netherlands Navy drawing contest”.

Žürii otsusel valiti kahe meie õpilase tööd parimate hulka:
Ellen Emilie Laaksonen 5B  ja Robin Kaiküll 4B.

Õpilased on oodatud külastama Hollandi Kuningliku Mereväe laevu 18. oktoobril Tallinna Vanasadamas.

 

Palju õnne!
Suur tänu, õpetajad Renna Marjundi ja Kaja Kadarik!

Voidutood_2014

Ellen_Emilie_2014
Pildil: 5B klassi õpilase Ellen Emilie Laaksoneni konkursitöö.

Robini_laev_2014

Pildil: 4B klassi õpilase Robin Kaikülli konkursitöö.

Teisi žürii poolt välja valitud võistlustöid vaata Hollandi saatkonna Facebooki lehelt https://www.facebook.com/DutchEmbassyEstonia.

 

 

 

 

3. koht viktoriinil “Üheskoos Soome lahe heaks”

Tallinna 21. Kool saavutas 7. oktoobril toimunud Keskkonnaameti viktoriinil “Üheskoos Soome lahe heaks
III koha Tallinna ja Harjumaa koolide arvestuses.

Viktoriinis osalesid  7B klassi õpilased:
Peeter Maran
Emma Maria Metsandi
Sandra Tammaru
Orm Tammemäe

 

Palju õnne!
Suur tänu, õpetaja Kristiina Tiits!

Diplom_2014

 2014. aasta on keskkonnavaldkonnas  kuulutatud  rahvusvaheliseks Soome lahe aastaks, et teha ühiseid jõupingutusi mereseisundi parandamiseks. See on Eesti, Soome ja Venemaa ekspertide ühisprojekt, mis annab  ekspertidele esmakordselt võimaluse selgitada täpselt välja Soome lahe ökosüsteemi seisund. 

 

I-III kohad kirjutamiskonkursil “Tallinna tornid”

30. novembril kuulutati Rävala Keskuses välja Rävala Klubi korraldatud
5. kirjutamiskonkursi “Tallinna tornid” võitjad ja jagati auhindu.

II ja III kategoorias noppisid kõik esikolmikukohad meie kooli õpilased.

II kategooria 5.-7. klassid
1. koht – Johanna Muriel Sermat 7B, õpetaja Seoriin Jõgise
2. koht – Luukas Luht 5B, õpetaja Merle Kaldjärv
3. koht – Luisa-Susanna Kütson 6A, õpetaja Külliki Kaju

Žürii tunnustuse pälvisid oma töödega samas kategoorias ka Henry Siimon 7A, Eglyd Marion Hirv 7A ja
David Uslar 7C, õpetaja Merle Kaldjärv.

III kategooria 8.-9. klassid
1. koht – Johanna Randmann 9A, õpetaja Külliki Kaju
2. koht – Carmen-Ly Truu 8A, õpetaja Merle Kaldjärv
3. koht – Del Remi Liik 8A, õpetaja Merle Kaldjärv

Kirjakirjutamise logo


Õnnitleme!
Suur tänu, eesti keele ja kirjanduse õpetajad!

Loe lisa ja vaata pilte toimunud võistlusest Rävala Klubi Facebooki lehelt.

3. koht võistlustantsus

Simone Saar 2B klassist saavutas 9. novembril Pirita toimunud tantsuvõistlusel “Magus algus 2013” 9. etapil
laste 6 tantsus  III koha.

Tantsuturniir „Magus Algus“ on korraldatud eesmärgiga populariseerida võistlustantsu, kui spordiala ja vaba
aja veetmise vormi, laste ja noorte seas.

Simone_Saar

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest treenerid ja lapsevanemad!

 

 

 

I koht males

Laagri Kooli korraldatud laste lahtisel maleturniiril saavutas Kärolin Kerem 3B klassist kuni 10-aaastaste vanusegrupis I koha ning üldarvestuses 79 osavõtja seas III koha.

Palju õnne!
Suur tänu, juhendajad Tõnu Õim ja Vello Kiiver!

 

I koht rull-iluuisutamises

14. aprillil Pirita Majandusgümnaasiumi spordikompleksis toimunud rull-iluuisutamise üksiksõidu võistlusel saavuras Maria Annet Šmakov 6C klassist Axel’i klassis 1. koha.

Võistlused korraldas Rull-iluuisuklubi Fox, võistlustulemused leiab klubi kodulehelt http://www.klubifox.com/documents/Tulemused.pdf.

Maria Annet Shmakova
Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid ja lapsevanemad!

 

Lingvistikaolümpiaadi tulemused

Üleriigilise lingvistikaolümpiaadi eelvoorus meie kooli esindanud kümnest lingvistikahuvilisest õpilasest neli jätkavad võistlemist 20. – 21. aprillil Tartus toimuval lingvistikaolümpiaadi üleriigilises voorus.

Kristiina Paju 9B
Brita Pung 10B
Annette Miller 11A
Airika Harrik 11C

Õnne ja edu!
Palju tänu teile, juhendajad!

I ja II koht murdmaasuusatamises

7. märtsil Nõmme suusaradadel peetud Tallinna koolinoorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel saavutas Robert Lee 5B klassist 3. – 5. klasside poiste arvestuses distantsil 1,4 km I koha. Samas vanuserühmas ja samal distantsil saavutas Tuudor Palm 4B klassist II koha.

Esikümnesse mahtusid ja 8. koha sõitsid 3. – 5. klasside arvestuses välja veel ka Kristin Tropp ja Kristopher Karma 5C klassist ning kesklinna koolide arvestuses 6. – 7. klasside tütarlaste arvestuses saavutas 7. – 8. koha Kristiin-Heleen Toovis 6A klassist.

Kesklinnakoolide arvestuses tunnistati meie kooli 3. – 5. klasside poislaste võistkond parimaks!

 

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

 

Moelennuk 2013 võitja on Getter Vader

Moelennuk 2013 võitja on 10C klassi õpilane Getter Vader, kunstnikunimega Getter Neetar.

Getteri peaauhinnaks on praktikakoht Baltika Grupis, kuhu kuuluvad sellised Eesti juhtivad moebrändid nagu Baltman, Ivo Nikkolo, Mosaic, Monton ja Bastion. Lisaks pälvis Getteri kollektsioon ka publiku lemmiku auhinna!

Moelennuk 2013

Teine koht läks ühiskollektsioonile, mille autoriteks on Silvia Saks, Charlotte Pärt ja Sebastian Pikand Rocca Al Mare Koolist ning kolmanda koha sai Sirli Pohlak Tallinna Ühisgümnaasiumist.

Palju õnne, Getter!

II ja III koht murdmaasuusatamises

26. veebruaril peetud Tallinna koolinoorte 2013. aasta suusatamise meistrivõistluste esimesel võistluspäeval saavutas Triinu Johanna Lume 9C klassist 2 km distantsil tütarlaste arvestuses II koha. Ühtekokku võistles antud distantsil 114 tütarlast erinevatest Tallinna koolidest.

Günmaasiumineidude arvestuses saavutas Hanna Anton 11A klassist 6. koha.

Poeglaste arvestuses saavutasid meie kooli õpilased Frank Abner 9A ja Mark Abner 8C distantsil 4 km vastavalt 10. ja 12. koha, mis tagas koolile esimese võistluspäeva järgselt poeglaste võistkondlikus arvestuses III koha.

I koht – Tallinna Saksa Gümnaasium
II koht – Nõmme Gümnaasium
III koht – Tallinna 21. Kool

 

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

 

 

Tulemused Eesti kirjanduse olümpiaadilt

Üleriigilise eesti kirjanduse olümpiaadi lõppvooru kandideeris mahukate kirjandite ja uurimistöödega
8 meie kooli õpilast.

Olümpiaadi žüriile laekus 129 eelvooru tööd:

7. – 8. klasside vanuserühmas – 69 kirjandit
9. – 10. klasside arvestuses – 21 uurimistööd
11. – 12. klasside vanuseastmes – 39 uurimistööd

Kirjandusolümpiaadi lõppvooru 1. ja 2. märtsil Tartus on kutsutud järgmised meie kooli õpilased:

Paul Johannes Kalda 7B, kirjand teemal “Raamatud, mida loevad noored”
Juhendaja: õpetaja Sanne Haab.

Dagmar Ainsoo 12B, uurimistöö teemal “Mati Undi feminism”
Juhendaja: õpetaja Külliki Kaju.


Õnnitleme!

III koht linnuviktoriinilt

14. detsembril toimunud ülelinnalisel linnuviktoriinil saavutas meie kooli võistkond III koha.

Võistkonda kuulusid Laura Elise Arvisto, Triinu Erik, Veronica Kaupmees ja Grete-Liis Paavo 9B ning Egert Ott Metsandi 8A klassist.

Õpilased said kingituseks linnuraamatud ja väljasõidu tunnustatud linnutundjatega, et teha kesktalvine veelinnuloendus Tallinna lahe randades.

Palju õnne!

Aitäh, õpetaja Riina Otsus

Koolide paremusjärjestus:
I koht Tallinna Prantsuse Lütseum
II koht Tallinna Inglise Kolledž
III koht Tallinna 21. Kool

Preemiaks linnuraamatud ja väljasõit tunnustatud linnutundjatega, et teha koos kesktalvine veelinnuloendus Tallinna lahe randades.

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus jäi Siim Palu 12B klassist üldpingereas jagama 2. – 4. kohta. Siim Palu inglise keele õpetaja on Ruth Kallas.

Saara Kõuhkna 11B klassist saavutas 11. klasside arvesuses 8. tulemuse ja Paula Maria Realo 12C klassist jäi 12. klasside arvestuses jagama 7. – 9. kohta. Saara õpib inglise keelt Tallinna 21. Koolis õpetaja Epp Raagi ning Paula Maria Riina Kolgi juhendamisel. 

Palju õnne kooli eduka esindamise eest!
Suur tänu õpiaste juhendamise eest õpetaja Ruth Kallas, Epp Raag ja Riina Kolk!

Ühtekokku osales inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus 120 õpilast.

 

Kesklinna piirkonna aasta õde 2012 on Niina Plisko!

Tallinna kesklinna piirkonna aasta õde 2012 on meie kooli medõde  Niina Plisko.

Palju õnne ja suur tänu!

Kooli juhtkond

1. koht inglise keele viktoriinis

7B klassi õpilased Peter Alex Mahhov ja Matthias Rajamets saavutasid 29. novembril toimunud
Tallinna 7. klasside õpilaste inglise keele viktoriinis I koha.

Palju palju õnne!

Aitäh, õpetaja Merle Teever!

Koolide paremusjärjestus:

1. Tallinna 21. Kool
2.-3. Tallinna Inglise Kolledž
2.-3. Vanalinna Hariduskolleegium

Robotexi FLL-i võistluse võitis Robootika.COM

Robotexi raames toimunud põhikooliõpilastele suunatud võistluse FLL (FIRST LEGO League) võitis huviringi Robootika.COM võistkond.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FLL-i võistlus koosneb kolmest osast: robotiehitus, uurimustöö/projekt ja meeskonnatöö. Tänavune võistlus oli teemal „Lahendused eakatele“ (Senior Solutions).”

“Hindan tiimi juures väga kõrgelt seda, et võistluseks ettevalmistamise perioodil tegeleti võrdselt tugevalt kõigi kolme etapiga ning kindlasti oligi see meie edu üks alus,“ ütles Robootika.COM juhendaja Leivo Sepp.

Kõige vaatemängulisem on võistluse juures robot, mis peab täitma spetsiaalsel väljakul kahe ja poole minuti jooksul iseseisvalt hulga ülesandeid. Robootika.COM robot sai edukalt hakkama vanuritele tekkide kohaletoimetamisega, ravimi toomisega, ümberkukkunud tooli põrandalt koristamisega.

Uurimustöö raames tuli valida eakate inimestega seotud probleem ning sellele innovaatiline lahendus välja pakkuda. Robootika.COM ideeks oli interaktiivne ravimikapp, mis aitab eakatele meelde tuletada ravimite võtmise või protseduuride aega ning on ühtlasi ühenduses apteegiga, et vajalikul ajal ravimeid operatiivselt juurde tellida.

Meeskonnatöö osas hinnatakse FLL-i põhiväärtusi, mis aitavad arendada õpilasi koos töötama ja ühiselt probleemidele lahendusi otsida.

Robotexi raames toimus FLL-i Põhja-Eesti voor. Lõuna-Eesti voor toimub 1.detsembril Tartus ning mõlema vooru kümme parimat võistkonda kohtuvad omavahel kevadisel koolivaheajal, et võistelda FLL-i Eesti meistri tiitlile ning õigusele esindada Eestit FLLi Euroopa meistrivõistlustel.

Robootika.COM on üks 36 tehnoloogia huviringist, kes tänavu valiti Vaata Maailma SA, EMT, Elioni ja Microsofti Nutilabori projekti. Samuti on Robootika.COM pälvinud tiitli „Eesti Parim Robootikakool 2012“.

Robootika.COM FLL-i tiimi kuuluvad Rao Zvorovski Tallinna Reaalkoolist; Tomi-Andre Priimets, Karl Jakob Levin, Kirte Katrin Sarevet, Petra Brit Põhjakas Tallinna Tehnikagümnaasiumist; Ramses Sepp, Peter Alex Mahhov, Marko-Raul Peetersoo, Raimond Lume  Tallinna 21.Koolist ja Jaan Roop Nõmme Põhikoolist.

Leivo Sepp
Robootikakooli Robootika.COM juhendaja

Palju õnne tublidele robootikaringi poistele ja suur tänu juhendajale!

Inglise keele olümpiaadi parimad

21. novembril toimus inglise keele olümpiaadi koolivoor, millest võttis osa 65 gümaasiumiõpilast.

Parimad inglise keele oskajad:

1. Saara Kõuhkna 11B
2. Paula Maria Realo 12C
3. Siim Palu 12B
4. Sten Annus 12C
5. Johannes Kauksi 11B
6. Oliver Roosalu 11B
7-11. Katriin Vesik 12B
7-11. Johan Pajupuu 12B
7-11. Mariann Smolski 11B
7-11. Britta Pung 10B
7-11. Sven Põder 10A

Saara, Paula Maria ja Siim võistlevad edasi 7. detsembril inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus.

Õnnitleme kooli parimaid keeletundjaid ja juhendajaid-õpetajaid!

Aitäh, õpetajad Epp Raag, Riina Kolk, Ruth Kallas, Marju Tapfer, Valve Iila, Merle Teever!

Luulevõistluse võitjad

22. novembril toimus kammersaalis üleriigilise etlejate võistluse “Koidulauliku valgel” kooli eelvoor.

Žüriisse kuulusid tulevased näitlejad Sandra Mirka, Ott Raidmets, Brigitte Susanne Hunt 11B klassist ning eesti keele ja kirjanduse õpetajad Sanne Haab ja Külliki Kaju.

Etlejate võistluse Tallinna eelvoorus 5. detsembril esindavad kooli

Terke Kram 5A
Chris Oliver Rahumägi 7B
Emma Johanna Lepasoo 12B

Täname kõiki osavõtjaid ja õnnitleme võitjaid!
Aitäh juhendajatele – õpetaja Külliki Kaju ja Sanne Haab!

Parimad geograafiatundjad

Geograafiaolümpiaadi ülelinnaline koolivoor, millest võttis osa 69 ainehuvilist õpilast,
toimus 9. novembril Tallinna 21. Koolis.

Täname õpilasi rohkearvulise osavõtu eest ja õnnitleme parimatest parimaid!

7. klass 
1. Helen Laane 7B
2. Peter Alex Mahhov 7B       
3. Chris Oliver Rahumägi 7B

8. klass
1. Grete Elmi 8C 
2. Mark Abner 8C
3. Gabrielle Simone Winters 8C  

 9. klass
1. Reijo Sepp 9B
2. Anna Elisabeth Karner 9B
3. – 4. Triinu Erik ja Grete-Liis Paavo 9B

10. – 12. klass
1. Sten Annus 12C
2. – 3. Greete-Johanna Froš 10A ja Ander Hindremäe 11A

Tallinna piirkonnavoorus 9. detsembril võistlevad:
Helen Laane
Peter Alex Mahhov
Reijo Sepp
Anna Elisabeth Karner
Sten Annus
Greete-Johanna Froš
Ander Hindremäe

Aitäh, õpetaja Ülle Suursaar!

II koht judos

Daniel Markus Vardja 6B klassist saavutas Ida-Virumaa noorte 2012. a meistrivõistlustel judos poiste võistlusklassis kaalukategoorias 38kg  II koha.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel esindab judoklubi Aitado.

Palju õnne!
Suur tänu treeneritele ja lapsevanematele!

Tänukiri ettelugemispäevalt

Sel aastal toimus juba 19. korda Eestimaal 20. oktoobril ettelugemise päev.
Seose sellega korraldas Eesti Lastekirjanduse Keskus ja Tallinna Õpetajate Maja algõpetuse ainesektsioon 17. oktoobril Tallinna koolide 4. klasside õpilaste ettelugemise päeva “Loeme koos Aine Perviku lugusid!”.

Meie koolist osales 4B klassist Katarina Reinoja, kes sai tänukirja toreda ja mõtestatud esituse eest ja kingiks Aino Perviku
autogrammiga raamatu “Klaubautermani mure”.

 

Palju õnne!

Aitäh juhendajale, õpetaja Maire Kinkar.

MI-NOOR 2012 tulemused

11. oktoobril toimus meie kooli Õpilasesinduse korraldusel ja Tallinna Haridusameti toetusel ülelinnaline Riho Pätsi nimeline noorte solistide omaloomingukonkurss MI-NOOR 2012.     

Üritus pälvis helilooja Priit Pajusaare, koorijuht Aarne Saluveeri ja Riho Pätsi Koorimuusika Fondi esimehe Inge Raudsepa kõrge tunnustuse idee ja teostuse eest ning auväärt žürii liikmed loodavad, et järgmisel aastal toimub üleriigiline konkurss.

Edukalt esinesid konkursil meie kooli õpilased:

Eliis Kristjankroon 4A   GRAND PRIX 2012 ning I koht esituse ja II koht muusika eest
Katariina Kuusaru 3A   I koht esituse ja I koht muusika eest
Claudia Pihlak 3A   II koht esituse ja II koht muusika eest
Susanne Rull 3A   III koht esituse ja III koht muusika eest
Melissa Karita Ots 4A   II – III koht esituse eest ja I koht muusika eest
Emma Johanna Lepasoo 12B   I koht muusika eest

Vanemas vanuserühmas pälvis I koha esituse eest Kauro Tafitsuk Tallinna 32. keskkoolist, II koha Liisa Hõbe J. Westholmi Gümnaasiumist. Õpilasesinduse preemia pälvis Kaarel Orumägi Tallinna 32. Keskkoolist.

Võistlejaid hindas zürii koosseisus: 

Priit Pajusaar – helilooja
Aarne Saluveer – koorijuht, G. Otsa Muusikakooli direktor
Inge Raudsepp – Riho Pätsi Koolimuusika Fondi esimees
Uku Suviste – laulja, 21. Kooli vilistlane
Kadi Linda Kiisa – 21. Kooli Õpilasesinduse president, Laulukarusell 2006 võitja

Aitäh juhendajatele  ja ürituse korraldajatele!

Meie õpilasi juhendasidEne Uibo, Lydia Rahula ja Mare Maasik

Ürituse peakorraldajad – Brit Lõo 12A, Maia Ignatenko 12B, Katriin Vesik 12B, Kadi Linda Kiisa 11B, Mikk Mäe 10A, Olari Verev 10B, Lisanna Männilaan 9A, Dennis Richard Sulga 9A ja huvijuht Maarika Paun.

Junior Achievement Eesti tunnustab

Junior Achievement Eesti tunustab 4. oktoobril Noorte ettevõtluspäeva raames toimunud üleriigilisel internetipõhisel majandusviktoriinil suurepäraselt esinenud õpilasi.

16. oktoobril kell 15.00 – 17.00 on e-viktoriinis suurepäraseid tulemusi näidanud  Anna Elisabeth Karner, Andre Kalde ja Triinu Erik 9B klassist ning Rasmus Rammo 8C klassist oodatud Eesti Panka kuulama loengut keskpangandusest ja rahast ning osalema sellele järgneval ekskursioonil Eesti Panga muuseumis. Kohtumise raames antakse õpilastele pidulikult kätte ka tunnistused ja väikesed meened.

Tubli esinemise eest üleriigilisel majandusalasel e-viktoriinil tunnustab Junior Achievement ja väljastab tunnistuse järgmistele õpilastele:

8A klassist: Markkus Millend, Ralf Aron, Rauno Põld ja Aleksander Väär.
8B klassist: Marko Kivilo, Alar-Kaspar Klingberg, Rait Laurik, Raimond Lume, Dan Maapalu ja Marko-Raul Peetersoo.
8C klassist: Mark Abner, Grete Elmi, Markus Evardson, Markus Kuris ja Sten Kuris.
9A klassist: Joosep Jääger, Norbert Kats, Oskar Kaunis, Andreas Pung ja Sireli Sallo.
9B klassist: Elina Lainelo ja Reijo Sepp.
9C klassist: Kristel Jakobson, Paola Simona Oja, Ralf Raava, Elisa Maria Saarnak, Karl-Erik Talvistu, Margarita Tamm, Elizabeth Truve, Mac Tuvi, Marten Vaino, Tristen Vardja ja Britta Maria Õitspuu

I etapi tulemustega tutvu Junior Achievement Eesti kodulehel.

I koht krossijooksus

3. oktoobril toimunud Tallinna Koolinoorte Murdmajooksu meistrivõistlustel saavutas Mariann Smolski 11B klassist 500 m krossijooksus ajaga 1.27 I koha.

Palju õnne!
Suur tänu treeneritele, kehalise kasvatuse õpetajatele ja lapsevanematele juhendamise ja toetuse eest!

Gümnaasiumide arvestuses saavutas meie kool 2012. aasta Tallinna Koolinoorte Murdmajooksu meistrivõistlustel 782 punktiga 5. koha ja põhikoolide arvestuses710 punktiga 6 koha.

Gümnaasiumi arvestuses olid  kuus edukamat kooli:

  1. Tallinna Reaalkool – 938 punkti
  2. Gustav Adolfi Gümnaasium – 867 punkti
  3. Tallinna Saksa Gümnaasium – 820 punkti
  4. Tallinna Nõmme Gümnaasium – 802 punkti
  5. Tallinna 21.Kool – 782 punkti
  6. Mustamäe Gümnaasium – 776 punkti

Kokku osales 44 gümnaasiumit ligemale 400 gümnasistiga.

Põhikoolide arvestuses olid  kuus parimat:
  1. Tallinna Saksa Gümnaasium – 869 punkti
  2. Tallinna Reaalkool – 868 punkti
  3. Gustav Adolfi Gümnaasium – 819 punkti
  4. Tallinna Arte Gümnaasium – 798 punkti
  5. Tallinna Nõmme Gümnaasium – 725 punkti
  6. Tallinna 21. Kool – 710 punkti

Põhikoolide arvestuses osales 50 kooli, kokku ligemale 500 jooksjaga.

Auhinnalised kohad murdmaateatejooksus

27. septembril, Pirita Spordikeskuses toimunud Kesklinna linnaosa koolide meistrivõistlustel murdmaateatejooksus
saavutasid meie tublid jooksjad kolm auhinnalist kohta.


II koht 3. – 5. klasside tütarlaste arvestuses:

Calista Krass 4A
Aphelandrea Tunder 4A
Aile Anderson 4B
Rebekka Helena Pindma 4C
Karmel Rebane 4C

II koht 3. – 5. klasside poeglaste arvestuses:
Hugo Henrik Leht 4B
Oliver Nool 4B
Tuudor Palm 4B
Hugo Johannes Visnapuu 4B
Karl-Uljas Mölder 4C
Rasmus Ambur 4C

III koht 3. – 5. klasside poeglaste arvestuses:
Karl Gregor Kool 5A
Robert Lee 5B
Ran Andre Pehka 5B
Kristjan Kahro 5C
Markus Maila 5C
Hans Väär 5C


Palju õnne!
Aitäh osalejad, lapsevanemad, treenerid ja õpetajad!

 

 

 

 

 

III koht tütarlaste teatejooksus

Tallinna Koolinoorte teatejooksu meistrivõistlustel 4 x 400 m jooksus saavutas tütarlaste võistkond III koha.

Võistkonna koosseis:
Grete-Kai Teeäär 10B
Mia Brit Ots 10C
Mariann Smolski 11B
Reelika Reindoff 12C

Palju õnne!

Aitäh, õpetajad Heli Raidma ja Ave Arutamm!