Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III koht nuputamisvõistluselt ROSIN

29. aprillil toimunud ülelinnalisel matemaatika-nuputamisvõistlusel ROSIN saavutas meie kooli 3.-4. klasside
koondvõistkond 3. koha.

Võistkonda kuulusid:

  • Miia Helena Allsalu 4B
  • Liilia Tõnisson 4B
  • Anette Kipso 3B
  • Jako Julius Schmid 3B

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Kadri Hiob ja Kaja Männik.

I koht inglise keele ainevõistluselt

Tallinna koolide 8. klasside inglise keele ainevõistlusel saavutas I koha 8B klassi kaheliikmeline võistkond – Patricia Desiree Gutmann ja Tristan Griin-Looveer.

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Margit Peterson

II koht korvpalli superfinaalis

Kalevi spordihallis toimunud erakordselt põnevas korvpalli superfinaalis saavutas II koha Tallinna 21. Kooli võistkond.

Meie kooli hõbedases võistkonnas mängisid Hendrik Malm 10B, Andri Naarits 11A, Karl Kristjan Soidla 11A, Dennis Richard Šulga 11A, Jarek Laande 11B, Kaur Heinloo 11C, Riko Roosnurm 11C, Jaagup Suuroja 11C, Sten Hans Jakobsoo 12C, Rasmus Hütt 12C, Martin Kivilo 12A.

Palju, palju õnne!

Viiel korral superfinaalis osalenud ja 1998. aastal meistriks tulnud korvpallureid juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Indrek Vahtra, aitäh!

PV Korvpall superfinaal 181

III koht võrkpallifinaalis

14. aprillil toimusid Tallinna Humanitaargümnaasiumis Tallinna koolinoorte meistrivõistluste finaalmängud võrkpallis põhikooli tüdrukutele.

Meie kooli võistkond saavutas III koha!

Võistkonnas mängisid:

  • Nathalie Anett Haidla 7C
  • Regina Johanson 8B
  • Elina Meier 8B
  • Liisi Mari Nurmetalo 8B
  • Mari Raidma 8B
  • Engel-Mari Mölder 9B
  • Triin Alber 9B
  • Renate Tolmats 9B

Oma panuse alagrupi mängudes andsid:

  • Susanna Apri 6A
  • Laura Ustav 6A
  • Maria Edala 6C
  • Karoline Katerine Tuisk 6B

Palju, palju õnne!

Aitäh tublidele mängijatele, lastevanematele, treeneritele ja kehalise kasvatuse õpetajatele!

TN Võrkpalli finaal 2015 083

6. koht õpioskuste võistluselt

Õpioskuste võistluse Tallinna voorus saavutas 5C klassi võistkond 6. koha.

Võistlesid:

  • Lisette Meier
  • Grete Laura Kunnas
  • Õnneliis Pappel
  • Mariel Natalie Mahhov
  • Egle-Riin Kadarik

Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetajad Külliki Kaju, Anne-Ly Lään, Aili Salum, Karis Niisuke ja Kaja Kadarik

Ülesannete lahendamise valdkondadeks oli loodus, arvuti, reaal, humanitaar ja varia.

Piirkonnavooru ülesanded, vastused ja tulemused on Tallinna Haridusameti olümpiaadide lehel.

I koht teateujumises

Tallinna kesklinna koolide vahelisel teateujumise võistlusel saavutas I koha 6.-7. klasside tütarlaste võiskond 5 x 50 m ujumises.

Võistlesid

  • Emma Maria Metsandi 7B
  • Terke Kram 7A
  • Luisa Susanna Kütson 7A
  • Elis Vilde 7C
  • Kaisa Pollisinski 6C

6.-7. klasside poisid saavutasid 6. koha.

3.-5. klasside teateujumise võistkond (tüdrukud ja poisid koos – 8 x 25 m) saavutas 4. koha.

 

Palju, palju õnne!

Tänu võistlejatele, lastevanematele, treeneritele ja kehalise kasvatuse õpetajatele!

I koht sõudmise meistrivõistlustel

Tallinna koolinoorte 2015. aasta meistrivõistlusel sõudeergomeetritel CONCEPT2
saavutas noormeeste vanuseklassis I koha Martin Kivilo 12A klassist.

Palju, palju õnne!

Tänu kehalise kasvatuse õpetajatele

4. koht sulgpallis

Põhikooli arvestuses saavutas meie kooli võistkond Tallinna meistrivõistlustel sulgpallis 4. koha

Edukalt võistlesid

  • Hendrik Ristkok 9B
  • Engel-Mari Mölder 9B
  • Kristin Thorsteinsdottir 6C
  • Anita Väli 4A

Palju, palju õnne!

Aitäh, kehalise kasvatuse õpetajad ja treenerid

I koht rahvastepallis

19. veebruaril Tallinna Humanitaargümnaasiumis peetud kesklinna koolide rahvastepalli võistlustel
võitis 4. klasside tüdrukute võistkond I koha ja võidukarika.

Finaalis esindasid kooli:
Elisabeth Pae 4A
Marie Riiberg 4A
Leena Mikkin 4B
Martine Margna 4C
Anna Maria Millend 4C
Elisabeth Pihela 4C
Leeni Janete Kreen 4D
Saara Katarina Merioja 4D
Annelise Pastarus 4D

Alagrupi mängudes osales ka Polina Filippova 4A klassist.

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

 

4.-5. koht matemaatikavõistluselt NUPUTA

Tallinna koolide 7. klasside matemaatikavõistlusel NUPUTA
saavutas 7B klassi võistkond 4.-5. koha.

Võistlesid ja kooli esindasid:
Markko Ladvas
Sandra Tammaru
Elisa Margot Winters

Palju, palju õnne! 
Aitäh, õpetaja Kadri Hiob!

Tubli saavutus matemaatikaolümpiaadilt

Peter Alex Mahhov 9B klassist saavutas matemaatikaolümpiaadi
Tallinna piirkonnavoorus 5.-7. koha.

Palju, palju õnne! 
Aitäh, õpetaja Mare Rõigas!

I koht vene keele olümpiaadi piirkonnavoorus

 

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus
saavutas Raul Gross 12A klassist I koha.

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi üleriigiline lõppvoor toimub
9.-10. märtsil Tallinna Ülikoolis.


Palju õnne ja edu üleriigilises lõppvoorus!

Suur tänu, õpetaja Alla Kirillova!


Vastavalt Tallinna piirkonnavooru tulemustele osalevad üleriigilisel
vene keel võõrkeelena olümpiaadil 1.-5. koha saavutanud õpilased.

 

II ja III koht sportakrobaatikas

14.-15. veebruaril toimunud sportakrobaatika võistlustel TalveAKRO 2015
saavutas Holger Paulus 1B klassist poiste MiniA vanuserühmas II koha ja
Hanna-Maria Peetsalu 1A klassist tüdrukute MiniA vanuserühmas III koha.

Holger ja Hanna-Maria treenivad Akrobaatikakooli 21. Kooli treeningrühmas,
treener Anni Veskimäe juhendamisel.


Palju õnne!
Suur tänu toetuse ja juhendamise eest treener Anni Veskimäe ja lapsevanemad!

TalveAKRO2015_Hanna-Maria_Peetsalu_1A_III
Pildil: Hanna-Maria Peetsalu 1A klassist koos treener Anni Veskimäega.

Holger_Paulus_diplom_15.02.2015

img150

 

 

II ja III koht võistkondlikus teateujumises

13. veebruaril peetud Tallinna Koolinoorte teateujumise 2015. aasta meistrivõistlustel
saavutas kooli neidude võistkond II koha ja noormeeste võistkond III koha.

Neidude võistkonna koosseisus võitsid hõbemedali:

Kaisa Pollisinski 6C
Emma Maria Metsandi 7B
Kirke Pollisinski 8B
Maria Goldrin 8B
Gerli Savila 8B
Triin Alber 9B
Aleksandra Ruutsaar 10A
Liis Nesler 12A
Grete-Kai Teeäär 12B
Laura Laumets 12B
Karin Marie Margret Iilane 12C

Noormeeste võistkonna koosseisus saavutasid III koha:

Aleksander Kirs 7C
Anrdreas Ayrton Luhala 8C
Ken George Kiseljov 10A
Miko Lilleorg 10A
Jaak Valter Lõhmuspuu 11A
Rainer Liis 11A
Rauno Liivand 11C
Riko Roosnurm 11C
Caius Miller 12A
Kauri Sooväli 12A
Mikk Mäe 12A

Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

6. veebruaril Jakob Westholmi Gümnaasiumis toimunud emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas Triinu-Liis Kindel 8A klassist 8. klasside arvestuses 8.-10. koha – õpetajaks Merle Kaldjärv.

9. klasside arvestuses saavutas  Helen Laane 9B klassist 10.-13. koha – õpetajaks Sanne Haab.
10. klasside arvestuses saavutas Rasmus Rammo 10A klassist 6.-8. koha – õpetajaks Külliki Kaju.
11. klasside arvestuses saavutas Kristjan Erik Liive 11A klassist 5. koha – õpetajaks Merle Kaldjärv.
12. klasside arvestuses saavutas Raul Gross 12A klassist 10. koha – õpetajaks Eda Kauksi.

Emakeeleolümpiaadi üleriigilisse vooru kandideerib 9.-10. klasside arvestuses 9B klassi õpilane Paul Kalda
uurimistööga “Žanri ja ilukirjandusliku lause vahelised seosed Jan Kausi loomingu näitel”.

 

Palju õnne!
Suur tänu, emakeeleõpetajad!

 

 

 

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru parimad

31. jaanuaril Järveotsa Gümnaasiumis toimunud bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus
saavutas David Truusa 9B klassist kooli parimana 8.-9. klasside arvestuses III koha.
Peter Alex Mahhov 9B klassist saavutas samas vanuserühmas 5.-6. koha.

Tubli tulemuse ja koha kümne parema seas saavutasid veel:
8. klasside arvestuses 9. koht Johanna Muriel Sermat 8B klassist.
7. klasside arvestuses 10. koht Luisa Susanna Kütson 7A klassist.
6. klasside arvestuses 6.-7. koht Luukas Luht 6B klassist.

Palju õnne!
Suur tänu, õpetajad Riina Otsus ja Tiiu Uibo!

Tublid tulemused Miksikese pranglimises

Miksikese õpikeskkonnas peetud peast arvutamise e pranglimise II võistlusvoorus saavutas
Holger Paulus 1B klassist 1. klasside arvestuses 349 võistleja seas II koha.
Andreas Leetsar
1B klassist saavutas samas vanuserühmas 6. koha,
Markkus Pukk 1B klassist 14. koha ja Richard Anmann 1B klassist 20. koha.

Liilia Tõnisson
4B klassist saavutas 4. klasside arvestuses 448 võistleja seas 12. koha.
Lotte Teemets 5A klassist saavutas 5. klasside arvestuses 176 võistleja seas 6. koha.
Karl Kristjan Tamm 7B klassist on 7. klasside arvestuses kooli parimana saavutanud
114 võistleja seas 18. koha.

I ja II võistlusvooru kokkuvõttes on Holger Paulus 1B klassist 1. klasside arvestuses
429 võistleja seas III kohal, Andreas Leetsar 1B klassist 5. kohal, Alvin Runge
1B klassist 14. kohal, Markkus Pukk 1B klassist 16. kohal ja Jan Kenneth Toming
1B klassist 17. kohal.

Liilia Tõnisson 4. klasside arvestuses on 603 võistleja seas 14. kohal,
Lotte Teemets 5. klasside arvestuses 261 võistleja konkurentsis 5. kohal,
Karoliina Kruusimäe 7. klasside arvestuses kooli parimana 21. kohal.

Veteranide arvestuses on kahe etapi kokkuvõttes 5. kohal matemaatika õpetaja Kadri Hiob.



Palju õnne ja edu viimases võistlusvoorus!
Suur tänu juhendamise ja toetamise eest matemaatika õpetajad ja lapsevanemad!

pranglimine

2 hõbemedalit ja Tallinna meistritiitel jooksus

8.-9. jaanuaril 2015 Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis toimunud Tallinna noorte talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel saavutas Mark Abner 10C klassist 1000 m jooksus I koha ja
Tallinna meistri tiitli.

17.-18. jaanuaril Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis peetud Eesti A ja B klassi talvistel jooksu
meistrivõistlustel saavutas Mark Abner 800 m ja 2000 m distantsil hõbemedalid.



Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

3. ja 4. koht Tallinna linnuviktoriinil

Tallinna Linnuklubi traditsioonilisel linnuviktoriinil saavutas meie kooli gümnaasiumi võistkond III koha
ja põhikooli võistkond IV koha.

Gümnaasiumi esindasid 12B klassi õpilased:
Joosep Heinsalu
Elisabeth Mardisoo
Ingrid Peil
Andreas Plaan
Katariina Purru

Põhikooli võistkonda kuulusid 9B klassi õpilased:
Paul Johannes Kalda
Daniel Koch
Helen Laane
David Truusa
Agnes Värik

Palju, palju õnne!
Aitäh, õpetaja Riina Otsus!

 

Traditsioonilisel linnuviktoriinil, tuli viieliikmelistel võistkondadel vastata küsimustele, mis olid koostatud ajakirjades „Loodusesõber“ ja „Eesti Loodus“ ning EOÜ linnuhuviliste teabelehes „Tiirutaja“ 2014.a ilmunud linnuteemaliste artiklite ja piltide põhjal.

Tallinna Linnuklubi premeerib õpilasi tasuta väljasõiduga veelindude rahvusvaheliseks loenduseks Viimsi poolsaare rannikul, mis toimub neljapäeval, 22. jaanuaril 2015.

Grand Prix ja kõrged kohad konkursilt “Volüüm 15”

6. detsembril toimunud Tallinna ja Harjumaa vokaalansamblite konkursil Volüüm 15 saavutas 8A klassi ansambel “Giusto” õpetaja Ene Uibo juhendamisel 8.-9. klasside arvestuses I koha ja võistluse üldvõidu – Grand Prix auhinna.

Ansamblis laulavad:
Kaisa Ader
Kirke Britt Benjamin
Eglyd Marion Hirv
Triinu-Liis Kindel
Laura Maria Lukas
Cecilia-Martina Mägi
Triin Mänd
Ann Liisbel Petter
Lisbeth Sirvi
Laura Lorette Takel
Brita-Liis Tui

Volyymi_Grand_Prix_2014
Pildil: Võidukas 8A klassi ansambel “Giusto” ühes juhendaja Ene Uiboga. 

Gümnaasiumiansamblite kategoorias saavutas ansambel “2Loud” Grettel Killingu
juhendamisel I koha.

Ansamblis laulvad lisaks juhendaja Grettel Killingule 12B
Lisanna Männilaan 11A
Sylvia Krupp 12A
Birgit Pihlak 12A
Rando Lilleorg 12A
Mikk Mäe 12A

6.-7. klasside arvestuses saavutas 6A klassi tütarlaste ansambel
“Kuus kaheksandikku” õpetaja Ene Uibo juhendamisel II koha.

Ansamblis laulavad:
Susanna Antsmäe
Susanna Apri
Eliis Kristjankroon
Anna Gerda Nurmetalo
Melissa Carita Ots
Anett Tamm
Laura Ustav
Vanessa-Victoria Uusjärv

 

Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise eest, õpetaja Ene Uibo ja Grettel Killing!

1. koht inglise keele viktoriinil

4. detsembril Mustamäe Gümnaasiumis toimunud inglise keele viktoriinis “New Zealand” 7. klassidele
saavutas meie kooli võistkond koosseisus Frida Brit Noor 7B ja Elise Mägi 7C klassist I koha.

Õpilasi juhendas õpetaja Kadri Mägi.

1. koht Tallinna 21. Kool – 34 punkti
2. koht Tallinna Reaalkool – 33 punkti
3. koht Tallinna Prantsuse Lütseum – 27 punkti
Palju õnne!
Suur tänu, õpetaja Kadri Mägi!

Inglise keele viktoriini I koht 2014

Tubli tulemus inglise keele ainevõistluselt

11. novembril Gustav Adolfi Gümnaasiumis toimunud Tallinna üldhariduskoolide 10.-11. klasside õpilaste
inglise keele ainevõistlusel “British Culture” 2014 saavutas meie kooli 2-liikmeline võistkond koosseisus
Triinu Erik 11A ja Katrina Ahun 10B auhinnalise 6. koha.

Palju, palju õnne! 
Aitäh, õpetajad Ruth Kallas ja Merle Teever!

 

Küsimused puudutasid inglise keele uudissõnu, sõnatuletust, õigekirja, Suurbritannia monarhiat,
vaatamisväärsusi ja toidukultuuri. Auhinnati 1.-6. kohta. Kokku osales ainevõistlusel 28 kooli.

British_culture_2014

 

 

3. koht karates

25. oktoobril Pirita Majandusgümnaasiumis toimunud karate meistrivõistlustel “Tallinn Gup 2014
saavutas 3C klassi õpilane Ivar Niine kategoorias MU 10 kata III koha.

Ivar_Niine_veebi

Ivar esindab Spordiklubi Daigo võistkonda Jyoshinmon.

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest treenerid ja lapsevanemad!

 

1. koht murdmaajooksus

8. oktoobril toimunud Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus
saavutas Mark Abner 10C klassist noormeeste 3000 m jooksus vanemas
vanuseklassis 69 osaleja konkurentsis, ajaga 9.46  I koha. 

1. Mark Abner – Tallinna 21. Kool
2. Mark Mendel – Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
3. Leonid Latsepov – Tallinna 53. Keskkool

Andra Moistus 12A ja Grete- Kai Teeäär 12B klassist saavutasid samal
võistlusel 1000 m jooksus neidude vanemas vanuserühmas vastavalt 5. ja 6.
koha 55 osaleja konkurentsis.

 

Palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

2. koht 10x 60 teatejooksus

15. septembril toimunud Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel teatejooksus
saavutas põhikooli tütarlaste võistkond 10 x 60 m jooksus II koha.

Kooli esindas võistkond koosseisus:
Calista Krass  6A
Maria Kruusement 7A
Paula Mõik 7A
Laura Laas  8A
Cesilia-Martina Mägi  8A
Laura Lorette Takel 8A
Annabel Vahtra  8A
Liisi Mari Nurmetalo  8B
Laura Maria Haukanõmm  8C
Maria Annet Šmakova 8C
Marianne Purru  9A
Triin Alber  9B

Kokku osales põhikooli tütarlaste arvestuses 49 kooli.

Neidude võistkond saavutas 4 x 400 m jooksus 31 kooli koosseisus 5. koha.

Õnnitleme!
Suur tänu kehalise kasvatuse õpetajad!

I koht konkursilt “Innovaatiline tegu 2014”

Tallinna haridusasutuste konkursil “Innovaatiline tegu 2014” saavutas Tallinna 21. Kool
I koha ja peapreemia õppetundide videosalvestuste eest “Huvitav tund, meie õpime nii“.

[jwplayer file=”http://youtu.be/B-9SibPrLm4”]

 

Aitäh, head õpetajad, kes videotunde läbi viisid!
Õpilased, olite tundides tublid!

 

Innovaatiline tegu 2014
Pildil: Direktor Naida Toomingas abilinnapea Mihhail Kõlvartilt autasu vastu võtmas.
Pildi allikas: Tallinna Haridusamet

Olümpiaadide parimate autasustamine Lillepaviljonis

2013/2014. õppeaasta olümpiaadidel edukalt osalenud Tallinna õpilaste
ja nende juhendajate-õpetajate autasustamine toimub Lillepaviljonis (Pirita tee 26)
30. mail 2014 algusega kell 14.00.

Autasustamisele on palutud Tallinna 21. Kooli olümpiaadide parimad ja nende juhendajad:

Kristiin-Heleen Toovis 7A – muusika
Peter Alex Mahhov 8B – geograafia, füüsika
Helen Laane 8B – ajalugu
Lisanna Männilaan 10A – muusika
Raul Gross 11A – vene keel, bioloogia
Peep Põdder 12A – ajalugu, inglise keel
Airika Harrik 12C – lingvistika

Õpetajad-juhendajad:

Kadri Mägi – muusika
Seoriin Jõgise – lingvistika
Sandra Müür – inglise keel
Alla Kirillova – vene keel
Ester Barkala – ajalugu
Ingrid Paggi – ajalugu
Ülle Suursaar – geograafia
Riina Otsus – bioloogia
Eve Sildnik – füüsika

Medalisadu kergejõustikus

 

21. ja 22. mail peeti Kadrioru staadionil Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus.

Kooli esindanud tublid spordilapsed noppisid nende kahe päevaga kokku 11 medalit.

Meie parimad olid:
Mark Abner 9C – I koht 800 m ja I koht 1500 m jooksus, kahekordne Tallinna meister
Robin Nool 8B – I koht ja Tallinna meister teivashüppes
Mariann Smolski 12B – I koht ja Tallinna meister 400 m jooksus
Raul-Alar Haak 9C– I koht ja Tallinna meister kolmikhüppes, II koht teivashüppes
Grete-Kai Teeäär 11B– II koht kaugushüppes, III koht 100 m tõkkejooksus
Hendrik Malm 9A – II koht kõrgushüppes
Markkus Olaf Millend 9A – III koht 100 m jooksus

Mariann Smolski 12B, Liis Nesler 11A, Saron Läänmäe 11B ja Grete-Kai Teeäär 11B – II koht
neidude 4 x 100 m jooksus.

 

Palju, palju õnne!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest kehalise kasvatuse õpetajad, treenerid ja lapsevanemad!

Tunnustus Tallinna-teemaliselt etteütluselt

Tallinna päeval, 15. mail toimus Tallinna Ülikoolis ülelinnaline Tallinna-teemaline etteütlus,
kus Eeva-Liisa Trei 9A klassist pälvis tunnustuse etteütluse veatu sooritamise eest.

Kristin Hint 9A ja Greta Raidma 12C klassist pälvisid tänukirja etteütluse eduka soorituse eest.


Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Külliki Kaju ja Seoriin Jõgise!

Eva-Liisa Trei

2. ja 3. koht reklaamklippide konkursilt

Reklaamklippide konkursil “Tallinn – kauneim linn Läänemere ääres” saavutas
gümnaasiumiõpilaste arvestuses II koha 10C klassi võistkond koosseisus:
Karl Kirt, Karl-Erik Talvistu ja Käti Kase. Vaata klippi!

III koha samal konkursil saavutas gümnaasiumi arvestuses 10A klassi võistkond
koosseisus: Karl-Hendrik Muuga, Karl Kristjan Soidla, Andri Naarits ja
Tanel Mäe. Vaata klippi!

Paremusjärjestuse üle otsustas žürii koosseisus Mihhail Kõlvart (Tallinna abilinnapea),
Peeter Simm (Tallinna Ülikooli õppejõud, filmilavastaja), Rando Pettai (Pulldozer Film
OÜ, filmilavastaja) ja Artur Raidmets (SA Tallinna Televisioon).


Palju, palju õnne!
Suur tänu, õpetaja Juta Hirv!

 

3. koht orienteerumises

14. mail toimunud Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel orienteerumises
saavutas Luukas Luht 5B klassist 4.-6. klasside poiste arvestuses III koha.

Palju õnne!

 

 

1. koht jalgpallis

Tallinna Kesklinna koolide 5. klasside jalgpallivõistlusel saavutas meie kooli võistkond I koha.

Võistkonna koosseisus mängisid:
Mattias Männilaan 5A
Hendrik Kurm 5B
Rasmus Laumets 5B
Hugo Henrik Leht 5B
Oliver Nool 5B
Rasmus Ambur 5C
Aleksander Kuusik 5C
Marcos Mõrd 5C
Aleksandr Popkov 5C
Markus Teimann 5C


Palju, palju õnne!

Aitäh, õpetaja Ivo Raenok!

Tubli tulemus sulgpallis

Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel sulgpallis saavutas 21. Kool põhikoolide arvestuses 8. koha.

Kooli esindasid: Kristin Thorsteinsdottir 5C, Engel-Mari Mölder 8B,  Herman Kirsipuu ja
Frank-Josep Hiiuväin 9B klassist.

Palju õnne!

6. koht õpioskuste võistluselt

5B klassi võistkond saavutas õpioskuste võistluse Tallinna ülelinnalises voorus 6. koha.

Tublisse võistkonda kuulusid:
Anna Aron
Alexandra Mägi
Mia Marii Märks
Marie-Majbritt Toiger
Karmel Tralla

Palju, palju õnne!
Aitäh, õpetaja Merle Kaldjärv

Eesti Draamateater tänab ja tunnustab

16. aprillil tunnustas Eesti Draamateater 9A klassi õpilasi etenduse “Orvud”
põhjaliku ning nutika analüüsi eest tunnuskirja ja maitsva kommikotiga.

Tänuõhtul tunnustas laste loomingulisust teatrijuht Rein Oja jt näitlejad.


Palju õnne!

Suur tänu, eesti keele ja kirjanduse õpetaja Külliki Kaju!

9A analüüs_orvud

1. koht lugemiskonkursilt “Ladus lugeja 2014”

15. aprillil Tallinna Südalinna Koolis toimunud ülelinnalisel lugemiskonkursil “Ladus lugeja 2014”
saavutas Anette Kipso 2B klassist 2. klasside arvestuses I koha.

Meie võitja intervjuud ja esinemist on võimalik vaadata TallinnaTV uudistes (52:50-55:30 minutil).

Palju, palju õnne!
Aitäh, õpetaja Kaja Männik!

Konkursil “Ladus lugeja 2014“ osales ühtekokku 70 1.-2. klasside õpilast 20-st Tallinna koolist. Konkursil lugesid õpilased mikrofoni ees eakohast tundmatut teksti. Tekstiga tutvumiseks oli aega 30 sekundit. Žürii hindas ladusat, selget ja ilmekat lugemist.

I koht Tallinna laste luulepäevalt „Õhus on kevadet!„

9. aprillil Tallinna Rahvaülikoolis toimunud Tallinna laste luulepäeval 2014  „Õhus on kevadet!„
saavutas Paul Aron 3B klassist I koha – parima luule esitaja!

 

Palju, palju õnne!
Aitäh, õpetaja Renna Marjundi!

Luulepäeval osalesid Tallinna koolide 3.-4. klasside õpilased. Iga luulepäevast osavõtja esitas ühe Eesti autori kevadluuletuse. Luulepäeva korraldasid Tallinna Rahvaülikool, Eesti Lastekirjanduse Keskus, Tallinna Õpetajate Maja algõpetuse ainesektsioon.

2. koht tööõpetuse võistluselt

2013/2014 õppeaasta Tallinna koolidevahelise tööõpetuse võistlusel saavutasid
Kristjan Laid ja Sten Kuris 9C klassist II koha.

Noormehed pälvisid lisatunnustuse kui parimad viimistlejad.

 

Palju, palju õnne!
Aitäh, õpetaja Raimo Saagpakk!

3. koht korvpallis

13. märtsil Tallinna Saksa Gümnaasiumis peetud Tallinna koolide korvpalli meistrivõistluste finaalturniiril saavutas meie kooli gümnaasiumi noormeeste võistkond III koha. Kokku mängisid poisid sellel aastal 13 mängu.

Kooli esindusmeeskonnas mängisid:

Ron Arnar Pehka 8B
Hendrik Malm 9A
Andri Naarits 10A
Karl Kristjan Soidla 10A
Jarek Laande 10B
Kaur Heinloo 10C
Riko Roosnurm 10C
Sten Hans Jakobsoo 11C
Robin Aleks Jõgi 12B

Tallinna koolide korvpalli meistrivõistluste 2013/2014. õppeaasta superfinaalis mängivad Tallinna Saksa Gümnaasiumi ja Tallinna Ühisgümnaasiumi võistkonnad.

III koht – Tallinna 21. Kool
IV koht – Gustav Adolfi Gümnaasium
V koht – Tallinna 32. Keskkool
VI koht – Tallinna Reaalkool


Palju õnne!

Suur tänu, treenerid ja kehalise kasvatuse õpetajad!

Finaalturniiri fotod leiab aadressilt:
http://www.tallinn.ee/est/haridus/KOOLISPORT-2013-14.-oa-2

Koolinoorte noormeeste  korvpalli  medaliomanikud läbi aegade.

1. ja 3. koht teateujumises

11. veebruaril Kalev SPA ujulas peetud Tallinna Koolinoorte 10×50 meetri
teateujumise meistrivõistlustel
saavutas meie kooli noormeeste võistkond
I koha ja neidude võistkond III koha.

Noormeeste võidukas võistkonnas ujusid:

Andreas Ayrton Luhala 7C
Ken George Kiseljov 9A
Egert Ott Metsandi 9A
Miko Lilleorg 9B
Kristjan Laid 9C
Rainer Liis 10A
Rauno Liivand 10C
Riko Roosnurm 10C
Caius Miller 11A
Mikk Mäe 11A
Priidik Laid 11C
Sander Korjus 12A
Allan Andronik 12B

Võidukad noormehed 10 x 50 m ujumises

Finaalvõistluse parimad noormeeste arvestuses:

1. Tallinna 21.Kool 4.38,44
2. Tallinna Reaalkool 4.39,41
3. Lasnamäe Gümnaasium 4.47,03

Neidude võistkonna kooseisus võitsid pronksmedali:

Kaisa Pollisinski 5C
Karmel Rebane 5C
Emma Maria Metsandi 6B
Maria Goldrin 7B
Kirke Pollisinski 7B
Triin Alber 8B
Aleksandra Ruutsaar 9B
Liis Nesler 11A
Laura Laumets 11B
Grete-Kai Teeäär 11B
Karin Marie Margret Iilane 11C

Teateujumine 2014

Finaalvõistluse parimad neidude arvestuses:

1. Tallinna Reaalkool 5.19,18
2. Lasnamäe Gümnaasium 5.24,82
3. Tallinna 21. Kool 5.25,81


Palju, palju õnne!

Suur tänu juhendamise ja toetuse eest, treenerid, kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

 

 

1. ja 3. koht males

Tallinna noorte meistrivõistlustel males saavutas Carolina Emilia Sade 2B klassist
8-aastaste neidude arvestuses I koha.

Kärolin Kerem 4B klassist saavutas samal võistlusel, 10-aastaste neidude arvestuses III koha.

 

Palju õnne!
Suur tänu, maleringi juhendaja Vello Kiiver!

I ja II kohad vokaalansamblite konkursil “Volüüm 14”

7. detsembril Tallinna Reaalkoolis toimunud vokaalansamblite konkursil Volüüm 14
saavutas 4.-5. klasside arvestuses I koha 4A klassi ansambel “Kõik koos”.

4A klassi ansambli “Kõik koos” koosseis, juhendaja Lydia Rahula
Lotta Lizbeth Hirv
Karoliina Josefiine Killandi
Karl-Matthias Madis
Marcus Mäeväli
Joosep Ralf Nõgene
Kaspar Potisepp
Richard Raun
Lisanne Rull
Susanne Rull
Mia Matilda Tammekun
Karl Jakob Vibur

6.-7. klasside arvestuses saavutas 6A klassi ansambel “Segamini” I koha ning 7A klassi ansambel “Giusto” II koha.

6A klassi ansambli “Segamini” koosseis, juhendaja Lydia Rahula
Karl Gregor Kool
Terke Kram
Luisa Susanna Kütson
Christiana Lainde
Moon Lokk
Marten Gustav Lähker
Brenda Pärtel
Oskar Peep
Martin Poks
Uku Pärtel Rand
Laura Johanna Uusen

7A klassi ansambli “Giusto” koosseis, juhendaja Ene Uibo
Kaisa Ader
Kirke-Britt Benjamin
Eglyd Marion Hirv
Triinu-Liis Kindel
Cecilia-Martina Mägi
Triin Mänd
Ann Liisbel Petter
Katriin Schasmin
Lisbeth Sirvi

Laura Lorette Takel
Brita-Liis Tui


Palju õnne!

Suur tänu, juhendajad!

4A Volüümi võitja 2013

Volüüm 2013

7A Volüüm 2013

I koht inglise keele viktoriinil

Kooli parimad inglise keele tundjad Peeter Johan Taukar 7C ja Johanna Muriel Sermat 7B
võistlesid 5. detsembril Tallinna koolide 7. klasside inglise keele viktoriinil ja saavutasid I koha.

Palju õnne!
Suur tänu, õpetajad Erika Klement ja Margit Peterson!

Kaks II kohta murdmaajooksus

8. oktoobril Nõmme terviseradadel toimunud Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus saavutasime
põhikoolide arvestuses II koha.

  1. Tallinna Saksa Gümnaasium
  2. Tallinna 21. Kool
  3. Gustav Adolfi Gümnaasium
  4. Rocca al Mare Kool
  5. Tallinna Tehnikagümnaasium
  6. Tallinna Arte Gümnaasium

Põhikooli võistkonnas jooksid:
Liisi Mari Nurmetalo 7B
Kirke Pollisinski 7B
Robin Nool 8B
Ron Arnar Pehka 8B
Andrea Pääro 8B
Katariina Väljaots 8B
Sten Erik Sõmera 8C
Hendrik Malm 9A
Markkus Olaf Millend 9A
Miko Lilleorg 9B
Hanna Rebecca Tõnsberg 9B
Mark Abner 9C

Individuaalarvestuses saavutas Marian Smolski 12B klassist 500 m jooksus II koha.

Gümnaasiumide  arvestuses saavutasime kokkuvõttes tubli 5. koha.

  1. Tallinna Reaalkool
  2. Tallinna Saksa Gümnaasium
  3. Tallinna Arte Gümnaasium
  4. Vanalinna Hariduskolleegium
  5. Tallinna 21. Kool
  6. Jacob Westholmi Gümnaasium

Gümnaasiumi võistkonnas jooksid:
Elizabeth Truve 10A
Tristan Mooney 10B
Kaur Heinloo 10C
Riko Roosnurm 10C
Eduard Ülevain 10C
Andra Moistus 11A
Raoul Kirsima 11B
Grete-Kai Teeäär 11B
Triin Vasli 11B
Markus Puidak 11C
Mariann Smolski 12B
Mart Pajula 12C


Palju õnne, tublid jooksjad!
Suur tänu juhendamise ja toetuse eest kehalise kasvatuse õpetajad ja lapsevanemad!

Vaata ka pildialbumit Tallinna Haridusameti kodulehel.

 

Taliinna Haridusamet tunnustas õpetajaid

4. oktoobril tunnustas Tallinna Haridusameti juhataja hr Andres Pajula kooli 110. aastapäeva pidulikul kontsertaktusel parimaid õpetajaid.

Tulemusliku töö eest pälvisid Tallinna Haridusameti aukirja ja mälestusmedali “Tallinn tänab”

Lydia Rahula
Tiina Meeri
Maarika Paun
Juta Hirv
Naida Toomingas


Haridusameti tänukirjaga autasustati õpetajaid

Marju Tapfer
Alla Kirillova
Ruth Kallas
Indrek Vahtra
Epp Vodja
Valve Iila
Maire Kinkar
Renna Marjundi
Ülle Suursaar
Külliki Kaju

Õnne ja jätkuvat edu!

Kaja Kadarik – Tallinna parim eÕpetaja 2013!

1. oktoobril tänati ja tunnustati Tallinna Raekojas toimunud piduliku õpetajate päeva tähistamise raames 2013 aasta parimaid Tallinna õpetajaid ja haridusjuhte.

Tallinna eÕpetaja 2013 tunnustuse pälvis meie kooli kunstiõpetuse õpetaja ja kunstiline kujundaja Kaja Kadarik.

DSC_0022

Konkursi eÕpetaja eesmärgiks on tunnustada pedagooge, kelle igapäevatöö aluseks on eesmärgipäraselt kavandatud ja rakendatud, õpilastele suunatud e-tegevused. Ta valmistab ise elektroonilisi õppematerjale ning kasutab neid õppetöö läbiviimisel, loob virtuaalseid õpi- või suhtlemiskeskkondi ning kaasab nendesse õpilasi, innustab ja abistab kolleege IKT vahendite ja keskkondade kasutamisel.

Tallinna TV videoülevaadet vaata aadressilt http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=9874 (uudislõigu algus 18:35).


Palju, palju õnne!
Koolipere tänab Sind!

 

4. ja 5. koht teatejooksus

18. septembril toimunud Tallinna koolinoorte 2013. aasta teatejooksude meistrivõistlustel saavutas
Tallinna 21. Kooli tütarlaste võistkond põhikoolide arvestuses 10 x 60 m pendelteatejooksus 5. koha.

Kooli võistkonnas jooksid:

Calista Krass 5A
Laura Laas 7A
Cecilia-Martina Mägi 7A
Triin Mänd 7A
Annabell Vahtra 7A
Liisi Mari Nurmetalo 7B
Laura Maria Haukanõmm 7C
Maria Annet Šmakova 7C
Desiree Mumm 8C
Roberta Vaino 9A
Hanna Rebecca Tõnsberg 9B
Triin Marleen Kruusimäe 9C
Kretel Kuusk 9C

Koolide paremusjärjestus põhikoolide arvestuses:

1. Tallinna Saksa Gümnaasium
2. Rocca al Mare Kool
3. Tallinna Reaalkool
4. Tallinna Arte Gümnaasium
5. Tallinna 21. Kool
6. Lilleküla Gümnaasium

Poiste 10 x 60 m pendelteatejooksus saavutas kooli võistkond 7. koha ja põhikoolide arvestuses jäi Tallinna 21. Kool jagama 5.-6. kohta Lilleküla Gümnaasiumiga.

Gümnaasiumide arvestuses saavutas meie neidude võistkond 10 x 100 m teatejooksus 4. koha.

Kooli võistkonnas jooksid:

Andra Mataloja 10A
Sireli Sallo 10A
Elizabeth Truve 10A
Liis Nesler 11A
Helen-Britt Liidemann 11B
Saron Läänmäe 11B
Grete-Kai Teeäär 11B
Triin Vasli 11B
Karin Marie Margret Iilane 11C
Eliise Simanson 11C
Hanna Anton 12A
Kirsti Tagam 12A
Kristin Raudberg 12C

Koolide paremusjärjestus põhikoolide arvestuses:

1. Arte Gümnaasium
2. Jakob Westholmi Gümnaasium
3. Tallinna Saksa Gümnaasium
4. Tallinna 21. Kool
5. Gustav Adolfi Gümnaasium
6.  Linnamäe Vene Lütseum

Gümnaasiumide arvestuses saavutasime 7. koha.

 

Palju õnne!
Aitäh osalejad, lapsevanemad, treenerid ja õpetajad!

Vaata ka pildialbumit Tallinna Haridusameti kodulehel.

Parim kooli koduleht 2013

30. mail Lillepaviljonis toimunud Tallinna Haridusameti traditsioonilisel õppeaasta lõpu pidulikul vastuvõtul tunnistati konkursi „Kooli koduleht 2013“ parimaks Tallinna 21. Kooli koduleht www.21k.ee

Oluliseks osaks suhetes avalikkusega on koolide kodulehed. Tunnustuse „Kooli koduleht 2013“ saavad koolid, kelle koduleht on visuaalsuselt huvitav, reaalselt toimiv, kliendisõbralik, kaasaegne ja intuitiivne.

Kooli_koduleht_2013

Pildil: direktor Naida Toomingas auhinda vastu võtmas.
Allikas: Tallinna Haridusamet

 

 

 

2012/2013 õppeaasta tulemused sportmängudes

Tallinna Koolinoorte XXXI Sportmängude 2012/2013 aasta üldarvestuses saavutas kool gümnaasiumide arvestuses 5. koha.

1. Tallinna Reaalkool
2. Tallinna Saksa Gümnaasium
3. Gustav Adolfi Gümnaasium
4. Tallinna Ühisgümnaasium
5. Tallinna 21. Kool
6. Tallinna Arte Gümnaasium

Põhikoolide arvestuses saavutas kool üldarvestuses 10. koha.

Suur, suur tänu õpilastele, kes kooli tublilt esindasin ja suur tänu kõikidele õpetajatele, treeneritele ja lapsevanematele juhendamise ja toetamise eest! 

Tutvu kindlasti ka XXXI Sportmängude koondtabeliga!