TALLINNA XXI KOOLI
XXXIV KUNSTI- JA KULTUURINÄDAL
Norra
6.-10. jaanuar 2020

Tallinn XXI Skole’s 34. kunst- og kulturuke NORGE

Kuningliku Norra Saatkonna näitused

  • „Norra värvid“ - vana maja II korrusel
  • „Norramaale matkama!“ - vana maja IV korrusel

Eesti Rahvusraamatukogu rändnäitus

  • „Norra kaasaegsest kirjandusest“ - raamatukogus

Kooli näitused

  • „Norra raha - Viikingitest tänapäevani“ koostajad Joosep Heinsalu vil! ja Robin Kaiküll 9B - fuajees
  • „Mängukaartide saladus - Raamatust inspireeritud näitus jokkeritest“ koostaja Joosep Heinsalu vil! - uue maja II korrusel
Norra Saatkond Eesti Kunstimuuseum EKA rahvusraamatukogu Eesti OlümpiaKomitee
awstuff c_yber dispak exitroom grano highvoltage kadarbikutalu logo-lyhem-lainetus-Converted Maivel massaaziekspress orkla petroneprint pildikompanii R-kiosk shokobox suukool universaaluniversum vitapictura
Esmaspäev, 6. jaanuar 2020
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Moedemonstratsioon "Norra läbi aegade"
08.45-09.00 - 3AB, 4AC, 6A
09.45-10.00 - 4BD, 5BC, 6CD
10.45-11.00 - 1AB, 2AB, 5A, 6B
11.45-12.00 - 2CD, 3CD, 5D
Aulas
Norra ajaloost
Tiina Meeri
09.00-09.45 - 1AB, 2AB
Auditooriumis
Ringkäik koolimajas
09.00-09.45 - 3AB, 4AC, 6A - algus aulast
10.00-10.45 - 4BD, 5BC, 6CD - algus aulast
11.00-11.45 - 1AB, 2AB, 5A, 6B - algus aulast
12.00-12.45 - 2CD, 3CD, 5D - algus aulast
15.55 - 1C - algus klassist 113
15.55 - 1D - algus klassist 114
Norra kuningapere ja reisijutud Norrast
Pille-Riin Raie, Eva Katarina Tambets, Sabina Liselle Zahharov 11C
09.10-09.40 - 6B - Klassis 115
10.10-10.40 - 6A - Klassis 210
11.10-11.40 - 6C - Klassis 314
Moedemonstratsioon "Norra läbi aegade"
08.45-09.00 - 7ABCD
09.45-10.00 - 8ABCD
10.45-11.00 - 9ABCD
Aulas
Norra lipp ja vapp
Liputoimkond
09.00-09.45 - 7ABC, 8A
10.00-10.45 - 8BCD
11.00-11.45 - 7D, 9ACD
12.00-12.45 - 9B
Ainetunni klassiruumis
Norra ajaloost
Tiina Meeri
10.00-10.45 - 7ABCD
Auditooriumis
Vahetusõpilasena Norras
Anna Marie Pikmets 8B
11.00-11.45 - 8ACD
12.00-12.45 - 7ABCD
Auditooriumis
Lipu heiskamine
08.15 - 10C, 11C, 12C - koos ÕE ja juhtkonnaga
Lipuväljak
Norra ülikoolidest
Natali Kuusk
10.00-10.45 - 10ABC, 11AB, 12ABC
Kammersaalis
40 õpilast reg alusel
Moedemonstratsioon "Norra läbi aegade"
10.45-11.00 - 10ABC
11.45-12.00 - 11AB, 12ABC
Aulas
Kunstinädala avamine
14.00-14.45 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
Vaata otseülekannet!
Teisipäev, 7. jaanuar 2020
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Lasteetendus
11C
09.00 - 2B, 3AB, 4D
10.00 - 1AB, 2A, 4B
12.00 - 2D, 3CD, 4C
13.00 - 1CD, 2C, 4A
Aatriumis
Haridusprogramm Lennusadamas
10.00-11.30 - 4A
12.00-13.30 - 4B
14.00-15.30 - 4C
Lennusadamas
Trollide meisterdamine
11.00 - 1AB, 2AB
13.00 - 2D
14.00 - 1CD, 2C
Klassis
Norra ajaloost
Tiina Meeri
11.00-11.45 - 5ABCD
12.00-12.45 - 6ABCD
Auditooriumis
Norra ajaloost
Tiina Meeri
09.00-09.45 - 8ABCD
Auditooriumis
Vahetusaasta Norras
Helery Pikk
09.00-09.45 - 9ABCD
Kammersaalis
40 õpilast reg alusel
Meremuuseumi haridusprogramm "Laevaehituse töötuba"
10.00-11.30 - 7A
12.00-13.30 - 7B
14.00-15.30 - 7C
Paksus Margareetas
Norra keele tund
Helery Pikk
10.00-10.45 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kammersaalis
40 õpilast reg alusel
Jäähoki
12.00-12.45 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Škoda jäähallis
30 õpilast reg alusel
Jää koos uiskudega 4 €
Vahetusaasta Norras
Helery Pikk
09.00-09.45 - 10ABC
Kammersaalis
40 õpilast reg alusel
Haridusprogramm "Kunst ja teadus"
10.00-11.15 - 10A
13.00-14.15 - 10BC
Kadrioru Kunstimuuseumis
pilet 3,5 €
Norra rahvamuusikast
Katarin Raska EMTA
10.00-10.45 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Auditooriumis
20 õpilast reg alusel
segakoor, orkester, muusikahuvilised (20 tk)
Suusariik Norra Jaak Mae pilgu läbi
Jaak Mae
11.00-11.45 - 10BC, 11ABC, 12ABC
Aulas
Tanel Saimre raamatust "Minu Norra"
Tanel Saimre
14.00-14.45 - 11ABC, 12ABC
Aulas
Kolmapäev, 8. jaanuar 2020
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Elavad pildid
09.00 - 1AB, 2AB, 3AB
10.00 - 4AB, 5ABCD
11.00 - 6ABCD
12.00 - 2CD, 3C, 4C
13.00 - 1CD, 3D, 4D
Aulas
Norra ajaloost
Tiina Meeri
09.00-09.45 - 4ABCD
15.00-15.45 - 1CD, 2CD
Auditooriumis
Haridusprogramm Lennusadamas
10.00-11.30 - 4D
12.00-13.30 - 5A
14.00-15.30 - 5B
Lennusadamas
Elavad pildid
09.00 - 7AD, 8C
10.00 - 7BC, 8D
11.00 - 9ABCD
13.00 - 8AB
Aulas
Nahast ehete valmistamise töötuba
Ott-Kaarel Vään 12B
09.00-10.30 - 9ABCD
Kammersaalis
30 õpilast reg alusel
"Osooniga" Norras
Saatejuht Kristo Elias
12.00-12.45 - 9ABCD
Auditooriumis
Meremuuseumi haridusprogramm "Laevaehituse töötuba"
14.00-15.30 - 7D
Paksus Margareetas
Nahast ehete valmistamise töötuba
Ott-Kaarel Vään 12B
09.00-10.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kammersaalis
30 õpilast reg alusel
Õppekäik Eesti Kunstiakadeemiasse
Õppimisvõimalused, ringkäik, erialade tutvustused
09.00-10.15 - 11A
10.00-11.15 - 11B
EKA - Põhja pst 7
Kogunemine Põhja pst 7 fuajees
Rolf Jacobseni ja Knut Ødegårdi luule
Øyvind Rangøy
10.00 - 10C, 12C
Auditooriumis
Elavad pildid
11.00 - 10C
12.00 - 10AB, 12ABC
13.00 - 11AB
Aulas
"Osooniga" Norras
Saatejuht Kristo Elias
13.00-13.45 - 10ABC
Auditooriumis
Võrkpall
14.00-15.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Võimlas
54 õpilast reg alusel
Igast klassist 6 õpilast (3 poissi, 3 tüdrukut)
Norra köök
David Truusa
15.00-17.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Klassis 006
18 õpilast reg alusel
Osavõtutasu täpsustamisel
Õhtusöök Kalevi Jahtklubi restoranis
18.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kalevi Jahtklub restoran
50 õpilast reg alusel
à 15€, Tasumine infolauda 7. jaanuaril kuni 12.00
Neljapäev, 9. jaanuar 2020
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Norra lipp ja vapp
Liputoimkond
08.00-08.15 - 5A - Klassis 217
08.25-08.40 - 1A - Klassis 113
08.25-08.40 - 1B - Klassis 114
11.25-11.40 - 4C - Klassis 114
08.25-08.40 - 5C - Klassis 432
10.25-10.40 - 5B - Klassis 432
11.25-11.40 - 4A - Klassis 432
09.00-09.15 - 3A - Klassis 319
09.00-09.15 - 6B - Klassis 116
10.00-10.15 - 3D - Klassis 116
09.25-09.40 - 6D - Klassis 318
10.00-10.15 - 4B - Klassis 318
10.00-10.15 - 2A - Klassis 215
11.00-11.15 - 5D - Klassis 215
10.25-10.40 - 4D - Klassis 214
10.25-10.40 - 6A - Klassis 109
Uisutamine Harju uisuplatsil
11.00 - 1AB
11.45 - 2AB
14.00 - 1CD
15.00 - 2CD
Norra ajaloost
Tiina Meeri
11.00-11.45 - 3ABCD
Auditooriumis
Haridusprogramm Lennusadamas
12.00-13.30 - 5C
14.00-15.30 - 5D
Lennusadamas
Norra kuningapere ja reisijutud Norrast
Pille-Riin Raie, Eva Katarina Tambets, Sabina Liselle Zahharov 11C
13.00 - 6D - Klassis 210
Kunstikonkurss
08.00-10.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Auditooriumis
63 õpilast reg alusel
Igast klassist 2-3 esindajat
Meremuuseumi haridusprogramm "Laevaehituse töötuba"
10.00-11.30 - 8B
12.00-13.30 - 8C
14.00-15.30 - 8D
Paksus Margareetas
Viikingilaevade ehitamisest ja Norra ajaloost
Anti Kerem
12.00 - 9ABCD
Aulas
Kunstikonkurss
08.00-10.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Auditooriumis
63 õpilast reg alusel
Igast klassist 2-3 esindajat
Ümarlaud "Maailmameri ja selle kaitse"
Urmas Lips Taltechi mereinstituudist, Eirik Lindebjerg WWF Norway
09.00-10.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
Norra lipp ja vapp
Liputoimkond
11.00-11.45 - 10AC
13.00-13.45 - 10B
Ainetunni klassiruumis
Uisutamine Harju uisuplatsil
11.00-12.00 - 12AB
14.00-15.00 - 12C
Viikingilaevade ehitamisest ja Norra ajaloost
Anti Kerem
13.00 - 10A, 11A, 12A
Aulas
Reede, 10. jaanuar 2020
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Mälumäng 4.-6. klassidele
Johannes Kalme 11C
08.00 - 6ABCD
09.00 - 4ABCD
10.00 - 5ABCD
Klass 115
Kaks 4-liikmelist võistkonda igast klassist
Norra lipp ja vapp
Liputoimkond
08.25-08.40 - 3B - Klassis 320
09.00-09.15 - 2B - Klassis 217
12.00-12.15 - 2D - Klassis 321
12.00-12.15 - 3C - Klassis 215
14.00-14.15 - 1D - Klassis 114
14.25-14.40 - 1C - Klassis 113
14.25-14.40 - 2C - Klassis 214
Käepaelte punumise töötuba
8A käsitöömeistrid
09.00 - 4B - Klassis 114
10.00 - 3C - Klassis 116
14.00 - 3D - Klassis 116
10.00 - 4D - Klassis 208
11.00 - 4C - Klassis 115
12.00 - 3A - Klassis 319
12.00 - 3B - Klassis 320
13.00 - 4A - Klassis 432
Haridusprogramm "Kiirteed ookeanis"
10.10 - 6A
12.00 - 6C
14.00 - 6D
Lennusadamas
Etendus "Russefeiring"
18.00-18.45 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Aulas
Tavapilet 8 €, toetajapilet 15 €
Stiilipidu
19.00-22.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Aulas
Tasuta! Selga kostüüm!
Mälumäng 7.-9. klassidele
Raido Kahm
08.00 - 9ABCD
09.00 - 7ABCD
10.00 - 8ABCD
Auditooriumis
Külla tuleb Norra lunnikoer
10.00 - 7ABC
11.00 - 7D, 8AB
Klassiruumides
Jalgpall / saalihoki
11.00-13.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Staadion / Võimla
Igast klassist 5 õpilast, kellest vähemalt 1 on tüdruk
Etendus "Russefeiring"
18.00-18.45 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Aulas
Tavapilet 8 €, toetajapilet 15 €
Stiilipidu
19.00-22.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Aulas
Tasuta! Selga kostüüm!
Blastbeatid ja põlevad kirikud - Norra Black Metal
Mark Alexander Ummelas 12C
11.00-12.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
12.00-13.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Auditooriumis
60 õpilast reg alusel
Kiiruisutamise võistlus
11.00-12.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Harju uisuplatsil
18 õpilast reg alusel
Igast klassist 1 poiss ja 1 tüdruk. Laenutus 3 €
Kunstinädala mälumäng
Tiina Meeri
13.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
Etendus "Russefeiring"
18.00-18.45 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
Tavapilet 8 €, toetajapilet 15 €
Stiilipidu
19.00-22.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
Tasuta! Selga kostüüm!