TALLINNA XXI KOOLI
XXXVII KUNSTI- JA KULTUURINÄDAL
Kreeka
8.-13. jaanuar 2023

τὸ σχολαστήριον κα’ τῆς Ταλλίνης
λζ’ ἑβδομάς τῶν τεχνῶν κὰι τῆς παιδείας
Ελλάς

Πέμπτη μεσοῦντος – δευτέρα μετ’ εἰκάδας Ποσειδεῶνος δευτέρου
Ὀλυμπ. Ψ’ – β’

Näitused

  • Kreeka Suursaatkonna näitus 2. korrusel

Vaata klasside kaupa: 1A - 1B - 1C - 1D - 2A - 2B - 2C - 2D - 3A - 3B - 3C - 3D - 4A - 4B - 4C - 4D - 5A - 5B - 5C - 5D - 6A - 6B - 6C - 6D - 7A - 7B - 7C - 7D - 8A - 8B - 8C - 8D - 9A - 9B - 9C - 9D - 10A - 10B - 10C - 11A - 11B - 11C - 12A - 12B - 12C

Pühapäev, 8. jaanuar 2023
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
  
Olümpiatule süütamine Kreeka Suursaatkonnas ja toomine koolimaja juurde
12.00 - 10C, 11C, 12C
Kokkuvõttevideo kooli kodulehel - Vaata siit!
Esmaspäev, 9. jaanuar 2023
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised kreeklased"
09.45 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
10.15 - 1AB, 2AB, 3AB
Aulas
10.45 - 1CD, 2CD, 3CD
Järelvaadatav otseülekanne kooli kodulehelt - Vaata siit!
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
11.00 - 1B, 3AB
11.15 - 1A
12.00 - 2B, 5CD
13.00 - 2A
15.00 - 1CD, 2C
Ainetunni klassiruumis
37. kunsti- ja kultuurinädala avamine
14.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
09.00 - 8B
Ainetunni klassiruumis
Lühiülevaade antiikfilosoofiast
Mara Hütsi, Jakob Heinrich Tuubel, Mia Loviise Ehrstein 10A
10.00 - 9C
12.00 - 9B
Ainetunni klassiruumis
13.00 - 9A
Klass 203
Kreeka rahvamuusikast ja -pillidest
Kultuurigild
11.00 - 7A, 8A, 9A
Auditooriumis
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised kreeklased"
11.45 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Aulas
Kreekast
Tiina Meeri
12.00 - 8ABCD
Auditooriumis
37. kunsti- ja kultuurinädala avamine
14.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Elust Kreekas eestlase pilgu läbi
Märten Ühtegi, Ateena Püha Katariina Briti Kool
10.00 - 10ABC
Auditooriumis
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised kreeklased"
10.45 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
37. kunsti- ja kultuurinädala avamine
14.00 - 10ABC, 11C, 12ABC
Aulas
14.00 - 11AB
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
Teisipäev, 10. jaanuar 2023
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Lasteetendus Heraklese vägiteod
09.00 - 1AB
10.00 - 2AB
11.00 - 3AB
12.00 - 3CD
13.00 - 1CD
14.00 - 2CD
Aatriumis
Muuseumitund Uuri skulptuuri
10.00-11.30 - 1A
11.00-12.30 - 1B
13.00-14.30 - 1C
14.00-15.30 - 1D
Kadrioru kunstimuuseumis
à 5 €
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 4ACD
11.00 - 3C
12.00 - 2D, 4B
13.00 - 3D, 5AB, 6D
Ainetunni klassiruumis
Kreekast
Tiina Meeri
11.00 - 4ABCD
15.00 - 3CD
Auditooriumis
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Kreeka suuri mõtlejaid
Ernst Johannes Pae 10C
10.00 - 8B
12.00 - 8C
13.00 - 8D
Ainetunni klassiruumis
Meditsiini isa Hippokrates
Miia Pärgmaa 11C
10.00 - 9AB
13.00 - 9CD
Auditooriumis
Lühiülevaade antiikfilosoofiast
Mara Hütsi, Jakob Heinrich Tuubel, Mia Loviise Ehrstein 10A
10.00 - 9D
Ainetunni klassiruumis
Kreeka Saatkond Tallinna Botaanikaaias
Urmas Laansoo
11.00-12.00 - 8C
à 5,50 €
Elust Kreekas eestlase pilgu läbi
Märten Ühtegi, Ateena Püha Katariina Briti Kool
12.00 - 9ABCD
Aulas
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Lasteetendus Heraklese vägiteod
09.00 - 10C
Aatriumis
Müüt ja poliitika
Dr Mait Kõiv, Tartu Ülikool
10.00-11.30 - 11AB, 12ABC
Aulas
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
11.00 - 10B
Ainetunni klassiruumis
Muuseumitund Antiikmütoloogia ja skulptuurikunst
11.00-12.30 - 10C
Kadrioru kunstimuuseumis
à 5 €
Kolmapäev, 11. jaanuar 2023
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Elavad Pildid Kreeka ajaloost
09.00 - 1AB, 2AB, 3AB, 4ABCD
10.00 - 5ABCD, 6ABCD
13.00 - 1CD, 2CD
14.00 - 3CD
Aulas
Haridusprogramm Raeapteegis
10.00 - 4A
11.30 - 4B
à 3 €
Kreekast
Tiina Meeri
11.00 - 1AB, 2AB, 3B
12.00 - 3A, 5ABCD
13.00 - 6ABCD
15.00 - 1CD, 2CD
Auditooriumis
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
11.00 - 6BC
11.15 - 6A
Ainetunni klassiruumis
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Kreeka suuri mõtlejaid
Ernst Johannes Pae 10C
09.00 - 8A
Ainetunni klassiruumis
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
11.00 - 7C
13.00 - 7AB
Ainetunni klassiruumis
Elavad Pildid Kreeka ajaloost
11.00 - 8ABCD
14.00 - 7ABCD
Aulas
11.00 - 9ABCD
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Elavad Pildid Kreeka ajaloost
11.00 - 10AC
13.00 - 12ABC
14.00 - 10B, 11AB
Aulas
Muuseumitund Antiikmütoloogia ja skulptuurikunst
11.00-12.30 - 10B
Kadrioru kunstimuuseumis
à 5 €
Õhtusöök Varkizana Kreeka tavernas
18.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Virbi 4
30 osalejat reg alusel
à 20 € tasuda hiljemalt kolmapäeval kell 10:00 infolauda
Neljapäev, 12. jaanuar 2023
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Voolimise töötuba
09.00 - 1B, 2A
10.00 - 1A, 3A
12.00 - 3D
13.00 - 1CD
14.00 - 3C
Ainetunni klassiruumis
Muuseumitund Kunstiga kiusamise vastu
10.00-11.30 - 2A
11.00-12.30 - 2B
12.00-13.30 - 2C
13.00-14.30 - 2D
Kadrioru kunstimuuseumis
à 5 €
Haridusprogramm Raeapteegis
10.00 - 4C
11.30 - 4D
à 3 €
Kreeka rahvamuusikast ja -pillidest
Kultuurigild
11.00 - 4A, 5A, 6A - Vaata ülekannet siit!
Aulas
Spordivõistlused
11.00 - 6ABCD
12.00 - 5ABCD
Võimlas
Väitlus
11C ja vilistlased
08.00-10.00 - 8AB, 9BC
Auditooriumis
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Kreeka mütoloogiast
11C
10.00 - 7ABCD - Vaata ülekannet siit!
Aulas
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 8C, 9AC
12.00 - 8A
12.15 - 7D
13.00 - 8D, 9B
Ainetunni klassiruumis
Talimängud uisuplatsil
11.00-11.45 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Harju tänava uisuplatsil
50 osalejat reg alusel
Kreeka Saatkond Tallinna Botaanikaaias
Urmas Laansoo
11.00-12.00 - 8B
14.00-15.00 - 8D
à 5,50 €
Mälumäng Eestlased olümpial
14.00 - 9ABCD - Igast klassist 5 võistlejat
Kammersaalis
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Lääne mõtlemise juured
Paul Raud vil!, Tallinna Ülikool
09.00 - 12ABC - Vaata ülekannet siit!
Aulas
Muuseumitund Antiikmütoloogia ja skulptuurikunst
11.00-12.30 - 10A
Kadrioru kunstimuuseumis
à 5 €
Antiik-Kreeka ja popkultuur
Dr Ivo Volt, Tartu Ülikool
12.00-13.30 - 10BC, 11ABC
Aulas
Mälumäng Eestlased olümpial
15.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Igast klassist 2 võistlejat
Kammersaalis
Reede, 13. jaanuar 2023
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Voolimise töötuba
09.00 - 3B
10.00 - 2B
12.00 - 2CD
Ainetunni klassiruumis
Muuseumitund Uuri skulptuuri
10.00-11.30 - 3A
11.00-12.30 - 3B
12.00-13.30 - 3C
13.00-14.30 - 3D
Kadrioru kunstimuuseumis
à 5 €
Stiilipidu
18.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Kreeka 20. sajandi sõjad
Leo Kunnas
09.00 - 9ABCD
Auditooriumis
Mälumäng
õp Raido Kahm
10.00-11.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - igast klassist 5-liikmeline võistkond
Aulas - Vaata siit!
Kunstikonkurss
10.00-12.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast
Kreeka Saatkond Tallinna Botaanikaaias
Urmas Laansoo
11.00-12.00 - 8A
à 5,50 €
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
11.00 - 9D
Ainetunni klassiruumis
Stiilipidu
18.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Telesaade Reisile meiega
Ateenat tutvustavad Oliver Koel, Grete Kalvet, Gregor Aab, Maian Maiste ja Moje Trutin
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Antiikolümpia rusikavõitlus (poks)
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Väikeses võimlas 013
10 osalejat reg alusel
Noormehed
Kreeka sümbolitest
Liputoimkond
09.00 - 11AB
10.45 - 12A
11.00 - 12C
11.45 - 12B
12.00 - 10AC
Ainetunni klassiruumis
Kunstikonkurss
10.00-12.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast
Talimängud uisuplatsil
11.00-11.45 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Harju tänava uisuplatsil
50 osalejat reg alusel
Mälumäng
õp Tiina Meeri ja Kahrut Eller
13.00-14.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
Aulas - Vaata siit!
Stiilipidu
18.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC