TALLINNA XXI KOOLI
XXXVI KUNSTI- JA KULTUURINÄDAL
Egiptus
10.-14. jaanuar 2022


مصر

Näitused

  • kooli raamatukogus Tallinna Keskraamatukogu näitus
  • iga päev kell 08.35 ja 15.35 raadiosaade Egiptuse kultuuriloost ja loodusest

Vaata klasside kaupa: 1A - 1B - 1C - 1D - 2A - 2B - 2C - 2D - 3A - 3B - 3C - 3D - 4A - 4B - 4C - 4D - 5A - 5B - 5C - 5D - 6A - 6B - 6C - 6D - 7A - 7B - 7C - 7D - 8A - 8B - 8C - 8D - 9A - 9B - 9C - 9D - 10A - 10B - 10C - 11A - 11B - 11C - 12A - 12B - 12C

Esmaspäev, 10. jaanuar 2022
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
15.35 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised Egiptuse ajaloost ja tänapäevast"
15.00 - 1CD, 2CD, 3CD
Salvestuse vaatamine kooli kodulehelt
10.00 - 1AB, 2AB, 3AB, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Videoülekanne
Vaata siit!
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 2B, 3AB
11.00 - 2A, 3D
14.00 - 2D, 3C
15.00 - 2C
Oma ainetunni klassiruumis
Kunstinädala avamine
13.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Videoülekanne
Vaata siit!
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
15.35 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised Egiptuse ajaloost ja tänapäevast"
10.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Videoülekanne
Vaata siit!
Muumiate valmistamise töötuba
Kristi Paatsi, Kalamaja Muuseumi juhataja
11.00 - 9ABCD
Klass 206
15 osalejat reg alusel
Kunstinädala avamine
13.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Videoülekanne
Vaata siit!
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
15.35 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised Egiptuse ajaloost ja tänapäevast"
10.00 - 10ABC, 11C
Aulas
10.00 - 11AB, 12ABC
Videoülekanne
Vaata siit!
Muumiate valmistamise töötuba
Kristi Paatsi, Kalamaja Muuseumi juhataja
11.00 - 10ABC
Klass 206
15 osalejat reg alusel
Kunstinädala avamine
13.00 - 10ABC, 11C, 12C
Aulas
13.00 - 11AB, 12AB
Videoülekanne
Vaata siit!
Teisipäev, 11. jaanuar 2022
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Miks püramiid?
Oliver Koel 10C
08.00 - 6A
11.00 - 6C
12.00 - 6B
13.00 - 6D
Oma ainetunni klassiruumis
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
15.35 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Lasteetendus Egiptuse jumalatest
09.00 - 1AB
10.00 - 2AB
11.00 - 3AB
12.00 - 3CD
13.00 - 1CD
14.00 - 2CD
Aatriumis
Vaata salvestust siit!
Kõik kardavad aega
Moje Trutin 10C
11.00 - 5C
12.00 - 5B
14.00 - 5A
Oma ainetunni klassiruumis
Töötoad "Kunst tarbimiseks"
Kristel Soidra
11.15 - 6A
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
à 5 €
Kohtumine lasteraamatuillustraator Viive Noorega
Viive Noor, Eesti Kunstnike Liit
12.00 - 2AB, 3AB
13.00 - 2CD, 3CD
Aulas
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
15.35 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Töötoad "Kunst tarbimiseks"
Kristel Soidra
09.30 - 8B
13.15 - 8D
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
à 5 €
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 7AB
13.00 - 7CD
Oma ainetunni klassiruumis
Vana-Egiptuse kunstist ja kommetest
kunstiajaloolane Raivo Haab
10.00 - 9ABCD
Aulas
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
15.35 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Disaini töötuba EKA-s, "Disaini protsess. Võimatuna näivad probleemid"
10.00 - 11ABC, 12ABC
12.00 - 11ABC, 12ABC
EKA
15 osalejat reg alusel
Kumu näituse "Egiptuse hiilgus. Niiluse oru kunst" valmimine ja kuraatori ülesanded
Jaanika Anderson PhD, Tartu Ülikooli Muuseumi teadusdirektor
11.00 - 10ABC
12.00 - 11ABC
Auditooriumis
Savikoja töötuba
14.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Maakri 28a
20 osalejat reg alusel
à 2,50 €
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
14.00 - 11B
Kammersaalis
Kolmapäev, 12. jaanuar 2022
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Egiptusest
Tiina Meeri
08.00 - 1AB
09.00 - 5AB
11.00 - 2AB
12.00 - 3AB
13.00 - 1CD
Auditooriumis
Egiptuse loomariigist
Toomas Prantsibel
09.00 - 6A
11.00 - 6D
12.00 - 6B
Oma ainetunni klassiruumis
08.00 - 6C
Klass 203
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
15.35 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Kõik kardavad aega
Moje Trutin 10C
09.00 - 5D
Oma ainetunni klassiruumis
Töötoad "Kunst tarbimiseks"
Kristel Soidra
10.30 - 6C
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
à 5 €
Miks püramiid?
Oliver Koel 10C
08.00 - 9C
13.00 - 9A
Oma ainetunni klassiruumis
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
15.35 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Egiptuse loomariigist
Toomas Prantsibel
10.00 - 7C
Oma ainetunni klassiruumis
Infootsingu töötuba
korraldab Tallinna Keskraamatukogu
10.00 - 7D
11.00 - 7C
Raamatukogus
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 8D, 9D
11.00 - 8AB
13.00 - 8C
Oma ainetunni klassiruumis
Kõhutantsu õpituba
Kaidi Udris vil!
11.00 - 8ABCD, 9ABCD
Võimlas
45 osalejat reg alusel
tüdrukutele, à 1 €
Töötoad "Kunst tarbimiseks"
Kristel Soidra
12.15 - 7C
14.30 - 7D
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
à 5 €
Egiptuse loomariik
13.00 - 7ABCD - kogunemine 12.45 Ehitajate tee 150 väravas
õpituba Tallinna Loomaaias
30 osalejat reg alusel
à 1 €
Egiptusest
Tiina Meeri
14.00 - 7A, 8A
Auditooriumis
Saalihoki
14.00 - 8ABCD, 9ABCD
Võimlas, ilma pealtvaatajateta
5+1 võistlejat + 2 varu igast klassist
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.35 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
15.35 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Elavad pildid Egiptuse ajaloost
09.00 - 10C, 11ABC, 12C
Aulas, salvestus publikuga
Egiptlane, tema väärtused, tavad ja kombed
Kaidi Udris vil!
10.00 - 10ABC
Auditooriumis
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
12.00 - 10B
Oma ainetunni klassiruumis
Köievedu
16.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Võimlas, ilma pealtvaatajateta
5 poissi ja 5 tüdrukut igast klassist
Neljapäev, 13. jaanuar 2022
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.30 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
15.30 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Voolimise töötuba
korraldab 11C
09.00 - 1AB
10.00 - 2AB
11.00 - 3ABC
12.00 - 3D
13.00 - 1C, 2D
14.00 - 1D, 2C
Oma ainetunni klassiruumis
Maskimeisterdamise töötuba
korraldab 11C
10.00 - 4AB, 5C
11.00 - 5AB
12.00 - 4CD
13.00 - 5D
Oma ainetunni klassiruumis
kaasavõetavate töövahendite info klassijuhatajalt
Elavad pildid Egiptuse ajaloost
11.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
esilinastus koduleheküljel
Miks püramiid?
Oliver Koel 10C
08.00 - 9B
09.00 - 9D
Oma ainetunni klassiruumis
Kunstikonkurss
08.15 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast registreerumise alusel.
Töövahendid kaasa, paberi saab kohapealt.
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.30 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
15.30 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 9A
11.00 - 9C
Oma ainetunni klassiruumis
Töötoad "Kunst tarbimiseks"
Kristel Soidra
10.30 - 8A
12.15 - 8C
14.30 - 7B
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
à 5 €
Elavad pildid Egiptuse ajaloost
11.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
esilinastus koduleheküljel
Kunstikonkurss
08.15 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast registreerumise alusel.
Töövahendid kaasa, paberi saab kohapealt.
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
15.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Elavad pildid Egiptuse ajaloost
11.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
esilinastus koduleheküljel
Egiptus peale II maailmasõda
PhD Martti Kalda vil!
12.00-13.30 - 10A, 11AC, 12A
Aulas
12.00-13.30 - 10BC, 11B, 12BC - Vaata siit!
Videoülekanne
Loengu vahel on 12.45-13.00 vaheaeg, et vahetada klassiruume ja minna söögivahetunnile.
Araabia keele tund
Külli Tõnus, Multilingua
14.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kammersaalis
25 osalejat reg alusel
Saalijalgpall
16.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Võimlas, ilma pealtvaatajateta
Registreerumise alusel 5+1 liiget + 2 varu
Reede, 14. jaanuar 2022
 
1.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.30 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
15.30 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD, 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Mälumäng
õp Ester Barkala
09.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - 3 õpilast igast klassist
Auditooriumis
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 1A
11.00 - 1B
13.00 - 1CD
Oma ainetunni klassiruumis
Egiptuse muinasjutu illustreerimine
10.00 - 2AB
14.00 - 2CD
Oma ainetunni klassiruumis
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.30 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
15.30 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Infootsingu töötuba
korraldab Tallinna Keskraamatukogu
09.00 - 7B
Raamatukogus
09.00 - 7A
Klass 431
Mälumäng
õp Raido Kahm
10.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD - 6-liikmelised võistkonnad, teistele videoülekanne - Vaata ülekannet siit!
Aulas
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
11.00 - 9B
Oma ainetunni klassiruumis
Lumest loomaskulptuuride ehitamine
12.00-16.00 - 8ABCD - Info klassijuhatajatelt
Tallinna Loomaaias
Raadiosaade "Egiptuse jutud"
08.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
15.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
Kooliraadio, visuaal kooli kodulehel
Kunstnik August Künnapu vil! ateljee külastus
11.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Kogunemine 10.45 turvalaua juures
15 osalejat reg alusel
Egiptuse sümbolitest
Liputoimkond
12.00 - 12B
Oma ainetunni klassiruumis
Mälumäng
õp Tiina Meeri ja Kahrut Eller
13.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Aulas igast klassist üks poiss ja üks tüdruk
Aulas
13.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Vaata siit!
Videoülekanne
Stiilipidu
18.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Stiilipidu ei toimu!
Muusikali „AIDA“ etendused jäävad ära!
Uutest etenduste toimumise aegadest anname teada.