XXXVIII kunstinädal - Hispaania 2024

Klassid8. jaanuar 20249. jaanuar 202410. jaanuar 202411. jaanuar 202412. jaanuar 2024
1A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:15-10:30 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb aatriumisse
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-09:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
08:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
08:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
09:00 - Kehaline tegevus
Kultuurigild
Väikeses võimlas
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
11:00-12:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
1B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb fuajeesse
10:15-10:30 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-09:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
08:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Kehaline tegevus
Kultuurigild
Väikeses võimlas
11:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
11:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
11:00-12:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
1C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Salvestus kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
15:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb aatriumisse
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00-13:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
14:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
15:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00-15:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
14:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
15:00 - Kehaline tegevus
Kultuurigild
Väikeses võimlas
15:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
1D
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Salvestus kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
15:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb fuajeesse
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00-13:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
13:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
15:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
14:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
14:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00-15:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
15:55 - Kehaline tegevus
Kultuurigild
Väikeses võimlas
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
2A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:15-10:30 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb 4. korruse telefoniputka juurde
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-09:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
11:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
13:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
11:00 - Kehaline tegevus
11C klassi õpilased
Väikeses võimlas
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
2B
09:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb aatriumisse
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:15-10:30 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-10:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
09:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Auditooriumis
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Kehaline tegevus
11C klassi õpilased
Väikeses võimlas
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
11:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
11:00-12:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
2C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Salvestus kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00-13:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
13:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
13:45 - Ringkäik koolimajas
koguneb 4. korruse telefoniputka juurde
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
15:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
15:55 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
15:55 - Kehaline tegevus
11C klassi õpilased
Väikeses võimlas
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00-15:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
15:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
2D
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Salvestus kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
16:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb aatriumisse
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00-12:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
14:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
15:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
15:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
15:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
15:00 - Kehaline tegevus
11C klassi õpilased
Väikeses võimlas
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00-15:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
3A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:15-10:30 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb fuajeesse
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-10:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
12:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
09:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
12:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
09:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
3B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb 4. korruse telefoniputka juurde
10:15-10:30 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-10:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
11:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
09:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
09:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
3C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Salvestus kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
16:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb fuajeesse
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00-12:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
14:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
15:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
15:00 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
15:00 - Kehaline tegevus
11C klassi õpilased
Väikeses võimlas
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
13:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
14:00-15:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
3D
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Salvestus kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
16:00 - Ringkäik koolimajas
koguneb 4. korruse telefoniputka juurde
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00-12:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
13:00 - Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
Oma klassiruumis
14:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
15:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
15:55 - Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00 - Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
15:55 - Kehaline tegevus
11C klassi õpilased
Väikeses võimlas
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
14:00-15:00 - Näomaalingud
11C klassi õpilased
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
4A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
10:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
13:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Hispaania muinasjutud
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
09:00 - Bingo ja loteria
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Salsa töötuba tervele klassile
Suures võimlas
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
4B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
10:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
13:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Kammersaalis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania muinasjutud
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Bingo ja loteria
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
12:00 - Salsa töötuba tervele klassile
Suures võimlas
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
4C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
10:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Hispaania muinasjutud
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Bingo ja loteria
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
12:00 - Salsa töötuba tervele klassile
Suures võimlas
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
4D
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
10:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
08:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Hispaania muinasjutud
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Salsa töötuba tervele klassile
Suures võimlas
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
5A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
11:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
13:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Bingo ja loteria
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
5B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
12:00-13:30 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Bingo ja loteria
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
5C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
13:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
14:00-15:30 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
5D
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00-13:30 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Salsa töötuba tervele klassile
Suures võimlas
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
6A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
12:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
11:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Auditooriumis
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Hispaania rätikute valmistamise töötuba
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
Kaasa viltpliiatsid!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
12:00 - Salsa töötuba tervele klassile
Suures võimlas
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
6B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
12:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
11:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Auditooriumis
08:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
10:00 - Hispaania rätikute valmistamise töötuba
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
Kaasa viltpliiatsid!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
6C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
12:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
11:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Hispaania rätikute valmistamise töötuba
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
Kaasa viltpliiatsid!
13:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00-13:30 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
6D
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
12:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:30 - Lauajalgpalli turniir
Väikeses võimlas
Registreerimise alusel
11:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
12:00 - Hispaania rätikute valmistamise töötuba
11C klassi õpilased
Oma klassiruumis
Kaasa viltpliiatsid!
14:00-15:30 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
7A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
13:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - "Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
7B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
13:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
13:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
08:00 - Gaudi keraamikatund
Ilmi Laur-Paist
Kunstiklass 431
Kaasa voolimissavi
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - "Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
7C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
13:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - "Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
Aulas - Vaata siit!
14:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
7D
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
13:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Gaudi keraamikatund
Ilmi Laur-Paist
Kunstiklass 431
Kaasa voolimissavi
11:00 - "Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
Aulas - Vaata siit!
14:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
8A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
14:15-15:45 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
à 5 €. Ahtri 2 - koos klassijuhatajaga
Lahkuvad koolist 13.45
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
12:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - "Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
8B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
12:30-14:00 - Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
à 5 €. Ahtri 2 - koos klassijuhatajaga
Lahkuvad koolist 11.45
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
12:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - "Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
8C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
11:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
12:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - "Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
Aulas - Vaata siit!
13:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
8D
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaaniast
Tiina Meeri
Auditooriumis
12:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - "Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
Aulas - Vaata siit!
13:00 - Flamenko õpituba tüdrukutele
Aulas
Seelikud kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
9A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Vahetusõpilasena Hispaanias
Elisabeth Adler, Saara Katarina Merioja 12B
Auditooriumis
12:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
13:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Cristobal Balenciaga elust ja loomingust
Jonatan Rand ja Oliver Lembra 11C
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:00 - Hispaania keele tund
Hispaania maja, Tondi 42
12 õpilast registreerumise alusel
11:00 - Hispaania kodusõjast
Leo Kunnas
Auditooriumis
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
9B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Vahetusõpilasena Hispaanias
Elisabeth Adler, Saara Katarina Merioja 12B
Auditooriumis
12:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
12:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Cristobal Balenciaga elust ja loomingust
Jonatan Rand ja Oliver Lembra 11C
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:00 - Hispaania keele tund
Hispaania maja, Tondi 42
12 õpilast registreerumise alusel
11:00 - Hispaania kodusõjast
Leo Kunnas
Auditooriumis
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
9C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Vahetusõpilasena Hispaanias
Elisabeth Adler, Saara Katarina Merioja 12B
Auditooriumis
12:00 - Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
Suures võimlas 118
13:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Cristobal Balenciaga elust ja loomingust
Jonatan Rand ja Oliver Lembra 11C
Auditooriumis
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-11:00 - Hispaania keele tund
Hispaania maja, Tondi 42
12 õpilast registreerumise alusel
11:00 - Hispaania kodusõjast
Leo Kunnas
Auditooriumis
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
10A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
10:00 - Vahetusõpilasena Hispaanias
Elisabeth Adler, Saara Katarina Merioja 12B
Auditooriumis
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
12:00 - Hispaania elu-olu, kombed ja tavad
Raul Ramiro, Picasso Keskus
Aulas - Vaata siit!
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
10B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
10:00 - Vahetusõpilasena Hispaanias
Elisabeth Adler, Saara Katarina Merioja 12B
Auditooriumis
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
12:00 - Hispaania elu-olu, kombed ja tavad
Raul Ramiro, Picasso Keskus
Aulas - Vaata siit!
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
10C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
09:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
10:00 - Vahetusõpilasena Hispaanias
Elisabeth Adler, Saara Katarina Merioja 12B
Auditooriumis
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
13:00-13:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
12:00 - Hispaania elu-olu, kombed ja tavad
Raul Ramiro, Picasso Keskus
Aulas - Vaata siit!
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
11A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
11:00 - Hispaania kirjandusest
Mari Laan - tõlkija, Toledo kirjastuse juht
Aulas
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania hurdad
Auditooriumis
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
11B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Kammersaalis
11:00 - Hispaania kirjandusest
Mari Laan - tõlkija, Toledo kirjastuse juht
Aulas
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania hurdad
Auditooriumis
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
11C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania hurdad
Auditooriumis
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
12A
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Hispaania kirjandusest
Mari Laan - tõlkija, Toledo kirjastuse juht
Aulas
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:45 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
12B
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00 - Hispaania kirjandusest
Mari Laan - tõlkija, Toledo kirjastuse juht
Aulas
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
13:00 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
12B vs teise mängu võitja
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
12C
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania loodus
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:45 - Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
Aulas
14:00 - 38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
Aulas
08:50 - ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
Aatriumis - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00-10:45 - Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
11:00 - Hispaania kirjandusest
Mari Laan - tõlkija, Toledo kirjastuse juht
Aulas
13:00-14:30 - Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 õpilast registreerumise alusel
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania kunst
Kooli kodulehel - Vaata siit!
10:00 - Elavad pildid Hispaania ajaloost
Aulas
Vaata siit!
08:00-10:00 - Kunstikonkurss
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania muusika
Kooli kodulehel - Vaata siit!
12:45 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
13:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Eriplaan
14:30-14:30 - Copa de Futbol
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Finaal
15:00 - Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
Aulas - Vaata siit!
09:00 - Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
Kooli kodulehel - Vaata siit!
11:00-12:00 - Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
15 õpilast registreerumise alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
11:00 - Salsa töötuba tervele klassile
Suures võimlas
12:00 - Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
Oma klassiruumis
13:00-15:00 - Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
Aulas - Vaata siit!
võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
18:00 - Stiilipidu
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".
Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8