IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

10A klass - Valvo Paat

10AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
GEEller210
GDSLaur-Paist217
MAPukk313
MAPaat409
GEEller210
2.
9:00-
9:45
ROKits R327A
VKKirillova433
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
MAPukk310
MAPaat409
GEEller210
PKMartila424
HKMadison414
SKMänniste423
3.
10:00-
10:45
EKKIKaldjärv105
EKKITerep106
MAPukk217
MAPaat409
GEEller210
GEEller210
VKKirillova433
VKKotovitš117
4.
11:00-
11:45
MAPukk313
MAPaat409
KEKippasto206
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
VKKirillova433
VKKotovitš117
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
5.
12:00-
12:45
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
ROKits R327A
VKKotovitš117
EKKIKaldjärv105
EKKITerep109
MAPukk327A
MAPaat409
KEKippasto206
6.
13:00-
13:45
IORoos203
EKKIKaldjärv105
EKKITerep106
PKMartila424
HKMadison414
SKMänniste423
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
KEKippasto206
7.
14:00-
14:45
IORoos203
EKKIKaldjärv105
EKKITerep106
KEKippasto206
KEKippasto206
EKKIKaldjärv105
EKKITerep106
8.
15:00-
15:45
MASHirv405
PLMPorn312
TKAMeeri109
KV 21Paggi305
KLJPaat409
KKVahtra118p
KKArutamm118t
KEPRKippasto206
TSATPaggi305
9.
15:55-
16:40
TKAMeeri109
KV 21Paggi305
KKVahtra118p
KKArutamm118t
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Kaldjärv, Terep)
GDS - graafiline disain (Laur-Paist)
GE - geograafia (Eller)
HK - hispaania keel (Madison)
IK - inglise keel (Vohnja, Kallas, Soysal, Müllerson)
IO - inimeseõpetus (Roos)
KE - keemia (Kippasto)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Paat)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Pukk, Paat)
MAS - meedia ja avalikud suhted (Hirv)
PK - prantsuse keel (Martila)
PLM - Planimeetria (Porn)
RO - robootika (Kits R)
SK - saksa keel (Männiste)
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur (Meeri)
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad (Paggi)
VK - vene keel (Kirillova, Kotovitš)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Eller - Kahrut Eller (GE)
Hirv - Juta Hirv (MAS)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE, KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kits R - Rasmus Kits (RO)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (GDS)
Madison - Mari-Liis Madison (HK)
Martila - Polina Martila (PK)
Meeri - Tiina Meeri (TKA, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Paat - Valvo Paat (MA, KLJ)
Paggi - Ingrid Paggi (KV 21, TSAT)
Porn - Ivar Porn (PLM)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Roos - Ingi Roos (IO)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Terep - Anneliis Terep (EKKI)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 16. märts 2020 - 9. aprill 2020 Viimati uuendatud: 15.03.2020 12:15:28.