I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

10C klass - Ingrid Paggi

10CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:10:30 - 10:45
Söömine on pärast paaristundi
13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:30 - 12:45
Söömine on pärast paaristundi
13:45 - 14:0012:30 - 12:45
Söömine on pärast paaristundi
1.
8:00-
8:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
EKKäämer108
EKKaldjärv105
EKKauksi106
EKKaju107
GESaapar210
MASHirv405
GDSLaur-PaistEõpe
2.
9:00-
9:45
MASamoilenko311
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets107
EKKäämer108
EKKaldjärv105
EKKauksi106
EKKaju107
EKKäämer108
EKKaldjärv105
EKKauksi209
EKKaju107
MASHirv405
GESaapar210
3.
10:00-
10:45
MASamoilenko311
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets107
AJPaggi305
AJPaggi305
ITDHohensee217
HKMadison414
SKKreegi423
PKHion424
4.
11:00-
11:45
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
GESaapar210
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
MASamoilenko311
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets310
EKKäämer108
EKKaldjärv105
EKKauksi106
EKKaju107
5.
12:00-
12:45
GESaapar210
VKKotovitš117
VKKirillova433
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
AJPaggi305
EKKäämer108
EKKaldjärv105
EKKauksi106
EKKaju107
6.
13:00-
13:45
AJPaggi305
MASamoilenko311
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets217
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
VKKotovitš117
VKKirillova433
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
7.
14:00-
14:45
AJPaggi305
MASamoilenko311
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets217
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
GESaapar210
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
8.
15:00-
15:45
MYTMeeri109
ATSamoilenkoEõpe
HKMadison414
SKKreegi423
PKHion424
KEPRKippasto206
KRKMeeri109
KLJPaggi305
9.
15:55-
16:40
MYTMeeri109
KV 21PaggiEõpe
PLMPornEõpe
KRKMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi204
10.
16:50-
17:35
FILPaggiEõpe

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
AT - arvuteooria (Samoilenko)
EK - eesti keel (Käämer, Kaldjärv, Kauksi, Kaju)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
GDS - graafiline disain (Laur-Paist)
GE - geograafia (Saapar)
HK - hispaania keel (Madison)
IK - inglise keel (Vohnja, Kallas, Soysal, Kaus)
ITD - IT ja digiõpe (Hohensee)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Paggi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Samoilenko, Pukk, Paat, Valdmets)
MAS - meedia ja avalikud suhted (Hirv)
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri)
PK - prantsuse keel (Hion)
PLM - Planimeetria (Porn)
SK - saksa keel (Kreegi)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
Hion - Sandra Hion (PK)
Hirv - Juta Hirv (MAS)
Hohensee - Signe Hohensee (ITD)
Kaju - Külliki Kaju (EK)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kauksi - Eda Kauksi (EK)
Kaus - Merike Kaus (IK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Kreegi - Saale Ariane Kreegi (SK)
Käämer - Karl-Henri Käämer (EK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (GDS)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Madison - Mari-Liis Madison (HK)
Meeri - Tiina Meeri (MYT, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Paat - Valvo Paat (MA)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ, KLJ, KV 21, FIL)
Porn - Ivari Porn (PLM)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA, AT)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.