I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

11A klass - Valvo Paat

11AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:45 - 14:0011:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
10:30 - 10:45
Söömine on pärast paaristundi
10:30 - 10:45
Söömine on pärast paaristundi
13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
IKVohnja410
ÕFPVodja405
ÕFPHindremäe405
EKKITerep106
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
BIOtsus209
2.
9:00-
9:45
BIOtsus209
IKKallas420
IKSoysal407
IKMüllerson415
IKVohnja410
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets312
MASamoilenko311
FYSildnik310
INFLuha407
VKKirillova433
3.
10:00-
10:45
BIOtsus209
EKKITerep106
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets312
MASamoilenko311
FYSildnik310
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
IKVohnja410
4.
11:00-
11:45
INFLuha407
VKKotovitš117
EKKITerep106
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
HKMattioli421
SKKreegi423
PKHion424
BIOtsus209
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
IKVohnja410
5.
12:00-
12:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets312
MASamoilenko311
URHohensee217
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
IKVohnja410
HKMattioli432
SKKreegi423
PKHion424
6.
13:00-
13:45
FYSildnik310
KKArutamm118kt
KKVahtra118kp
FYSildnik310
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets312
MASamoilenko311
EKKITerep106
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
7.
14:00-
14:45
HKMattioli412
SKKreegi423
PKHion424
KKArutamm118t
KKVahtra118p
FYSildnik310
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets312
MASamoilenko311
EKKITerep106
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
8.
15:00-
15:45
KLJPaat409
BIOtsus209
KRKMeeri109
VKBKotovitš117
RKTAKahm314
SKPRPaun204
KEPRKippasto206
RELMeeri109
CINMattioli409
9.
15:55-
16:40
KV 21PaggiEõpe
VVSPornEõpe
KRKMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi204
10.
16:50-
17:35
FILPaggiEõpe

Legend

ÕppeainedÕpetajad
BI - bioloogia (Otsus)
CIN - cineforum (Mattioli)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Terep, Kaldjärv, Kaju, Käämer)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Kallas, Soysal, Müllerson, Vohnja)
INF - Informaatika (Luha)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Paat)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Pukk, Paat, Valdmets, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Hion)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Kahm)
SK - saksa keel (Kreegi)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kirillova, Kotovitš)
VKB - vene ärikeel (Kotovitš)
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid (Porn)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja, Hindremäe)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Hindremäe - Ander Hindremäe (ÕFP)
Hion - Sandra Hion (PK)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kahm - Raido Kahm (RKTA)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK, VKB)
Kreegi - Saale Ariane Kreegi (SK)
Käämer - Karl-Henri Käämer (EKKI)
Luha - Siim Luha (INF)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (KRK, REL)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paat - Valvo Paat (MA, KLJ)
Paggi - Ingrid Paggi (KV 21, FIL)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Porn - Ivari Porn (VVS)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Terep - Anneliis Terep (EKKI)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.