V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

11A klass - Eve Sildnik

11AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
AJPaggi305
ÕFPVodja405
ÕFPHindremäe405
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
BIOtsus405
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
2.
9:00-
9:45
MASõeroja312
MASamoilenko108
FYSildnik310
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
MASõeroja312
MASamoilenko310
AJPaggi305
3.
10:00-
10:45
INFLuha407
VKKotovitš433
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli433
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi405
AJPaggi305
4.
11:00-
11:45
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli416
BIOtsus209
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi405
INFLuha407
VKKirillova433
5.
12:00-
12:45
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli416
AJPaggi305
BIOtsus405
FYSildnik310
MASõeroja312
MASamoilenko409
6.
13:00-
13:45
INFLuha407
VKKirillova433
AJPaggi305
MASõeroja312
MASamoilenko310
FYSildnik310
MASõeroja312
MASamoilenko409
7.
14:00-
14:45
FYSildnik310
BIOtsus209
BIOtsus209
INFLuha407
VKKotovitš117
FYSildnik310
8.
15:00-
15:45
KLJSildnik310
KEPRKippasto206
RELMeeri109
VVSPorn313
CINMattioli405
RIKVeske A405
URHohensee217
VKBKotovitš117
9.
15:55-
16:40
KV 21Paggi305
VVSPorn313
SKPRPaun204
RIKVeske A405
KMMägi203
KRKMeeri109
GASTTruusa006
10.
16:50-
17:35
GASTTruusa006

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
BI - bioloogia (Otsus)
CIN - cineforum (Mattioli)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Adamson, Kaldjärv, Kaju, Kauksi)
FY - füüsika (Sildnik)
GAST - gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
INF - Informaatika (Luha)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Liivsoo, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Sildnik)
KM - koorimuusika (Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Sõeroja, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Martila)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RIK - riigikaitse (Veske A)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
VKB - vene ärikeel (Kotovitš)
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid (Porn)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja, Hindremäe)
Adamson - Jaanus Adamson (EKKI)
Hindremäe - Ander Hindremäe (ÕFP)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kauksi - Eda Kauksi (EKKI)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK, VKB)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Luha - Siim Luha (INF)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (REL, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ, KV 21)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Porn - Ivar Porn (VVS)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (FY, KLJ)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Truusa - David Truusa (GAST)
Veske A - Avo Veske (RIK)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020 Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17:17.