IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

11B klass - Merle Kaldjärv

11BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
ÕFPVodja405
ÕFPHindremäe405
ACWRYevchuk415
BRSSoysal416
URHohensee217
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
2.
9:00-
9:45
MAPukk313
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko208
VKKotovitš117
VKKirillova433
ACWRYevchuk415
BRSSoysal416
MAPukk313
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko305
BIOtsus209
3.
10:00-
10:45
BIOtsus209
ACWRYevchuk326
BRSSoysal416
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi405
ACWRYevchuk326
BRSSoysal416
4.
11:00-
11:45
IKTeever421
IKYevchuk404
ACWRYevchuk326
BRSSoysal416
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi405
IKTeever421
IKYevchuk326
5.
12:00-
12:45
IKTeever421
IKYevchuk404
IKTeever421
IKYevchuk326
PKMartila424
SKMänniste423
HKMattioli422
PKMartila424
SKMänniste423
HKMattioli431
MAPukk313
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko409
6.
13:00-
13:45
PKMartila424
SKMänniste423
HKMattioli425
KUNMeeri109
MAPukk313
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko305
IKTeever421
IKYevchuk412
MAPukk313
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko409
7.
14:00-
14:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
BIOtsus209
BIOtsus209
KLJKaldjärv105
BIOtsus209
8.
15:00-
15:45
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
KEPRKippasto206
RELMeeri109
VVSPorn313
CINMattioli405
RIKVeske A405
VKBKotovitš117
9.
15:55-
16:40
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
VVSPorn313
SKPRPaun204
RIKVeske A405
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
GASTTruusa006
10.
16:50-
17:35
GASTTruusa006

Legend

ÕppeainedÕpetajad
ACWR - Academic Writing (Yevchuk)
BI - bioloogia (Otsus)
BRS - British Studies (Soysal)
CIN - cineforum (Mattioli)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Adamson, Kaldjärv, Kaju, Kauksi)
GAST - gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Teever, Yevchuk)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Liivsoo, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Kaldjärv)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KUN - kunst (Meeri)
MA - matemaatika (Pukk, Sõeroja, Valdmets, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Martila)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RIK - riigikaitse (Veske A)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
VKB - vene ärikeel (Kotovitš)
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid (Porn)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja, Hindremäe)
Adamson - Jaanus Adamson (EKKI)
Hindremäe - Ander Hindremäe (ÕFP)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI, KLJ)
Kauksi - Eda Kauksi (EKKI)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK, VKB)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (KUN, REL, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Porn - Ivar Porn (VVS)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Soysal - Mustafa Soysal (BRS)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Teever - Merle Teever (IK)
Truusa - David Truusa (GAST)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Veske A - Avo Veske (RIK)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Yevchuk - Alina Yevchuk (ACWR, IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 16. märts 2020 - 9. aprill 2020 Viimati uuendatud: 15.03.2020 12:15:28.