I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

12C klass - Signe Hohensee

12CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:10:00 - 10:15
12:45 - 13:00
Söömine rühmades
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:45 - 13:0012:45 - 13:0011:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
1.
8:00-
8:45
AJYHPaggi305
AJYHPaggi305
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)105
EKKIKaju107
EKKIKauksi108
20SKMeeri109
EVÕPrigoda405
TFKPaggiEõpe
2.
9:00-
9:45
HKMattioli404
SKKreegi423
PKHion424
AJYHPaggi305
AJYHPaggi305
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)105
EKKIKaju107
EKKIKauksi108
20SKMeeri109
EVÕPrigoda405
TFKPaggiEõpe
3.
10:00-
10:45
EKKIKaldjärv105
HKMattioli432
SKKreegi423
PKHion424
CAELeibur414
CAEKallas407
IKKaus412
IKSoysal416
CAEKaus404
CAESoysal407
IKLeibur414
IKKallas420
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko409
4.
11:00-
11:45
FYSildnik310
MAValdmets320
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko311
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)105
EKKIKaju107
EKKIKauksi108
CAEKaus404
CAESoysal407
IKLeibur414
IKKallas420
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko409
5.
12:00-
12:45
CAELeibur404
CAEKallas407
IKKaus412
IKSoysal416
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)105
EKKIKaju107
EKKIKauksi108
FYSildnik310
KUNMeeri109
FYSildnik310
6.
13:00-
13:45
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko107
IKLeibur414
IKKallas420
IKKaus412
IKSoysal416
MAValdmets312
MAPukk313
MASõeroja217
MASamoilenko311
EKKIKaldjärv105
HKMattioli409
SKKreegi423
PKHion424
7.
14:00-
14:45
FYSildnik310
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
EKKIKaldjärv105
FYSildnik310
AJYHPaggi305
8.
15:00-
15:45
EKKIKaldjärv106
KLJHohensee108
EKKIKaldjärv105
HKMattioli431
SKKreegi423
PKHion424
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)105
EKKIKaju107
EKKIKauksi108
9.
15:55-
16:40
IDAPornEõpe
KV 21PaggiEõpe
PROGLuha407
KRKUMeeriEõpe
KRKMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi204
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SK - 20. sajandi kunst (Meeri)
AJYH - Ajalugu ja ühiskonnaõpetus (Paggi)
CAE - CAE (Leibur, Kallas, Kaus, Soysal)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Kaldjärv (end Adamsoni rühm), Kaju, Kauksi, Kaldjärv)
EVÕ - EV õigussüsteem (Prigoda)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IDA - Integraal diferentsiaalarvutus (Porn)
IK - inglise keel (Kaus, Soysal, Leibur, Kallas)
KK - kehaline kasvatus (Liivsoo, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Hohensee)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KRKU - Kristlus kunstis (Meeri)
KUN - kunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Valdmets, Pukk, Sõeroja, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Hion)
PROG - programmeerimine (Luha)
SK - saksa keel (Kreegi)
TFK - Tänapäeva filosoofilised küsimused (Paggi)
Hion - Sandra Hion (PK)
Hohensee - Signe Hohensee (KLJ)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kaldjärv (end Adamsoni rühm) - Kaldjärv (end Adamsoni rühm) (EKKI)
Kallas - Ruth Kallas (CAE, IK)
Kauksi - Eda Kauksi (EKKI)
Kaus - Merike Kaus (IK, CAE)
Kreegi - Saale Ariane Kreegi (SK)
Leibur - Kristi Leibur (CAE, IK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Luha - Siim Luha (PROG)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (20SK, KUN, KRKU, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Paggi - Ingrid Paggi (AJYH, TFK, KV 21)
Porn - Ivari Porn (IDA)
Prigoda - Ruth Prigoda (EVÕ)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK, CAE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.