IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

5A klass - Andreas Viikvald

5AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LKVSRahula326
MAMeremäe116
2.
9:00-
9:45
MAMeremäe116
EKPeepson319
MUUibo E203
MURahula326
3.
10:00-
10:45
KKRaidma118p
KKArutamm118t
AJBarkala115
MUUibo E321
MURahula326
KKRaidma118t
KKArutamm118p
LOÜksti321
4.
11:00-
11:45
MAMeremäe116
IKRõuk415
IKTiimus424
Õmblus203
EKPeepson116
EKPeepson113
5.
12:00-
12:45
IKRõuk422
IKTiimus319
KULaur-Paist431
MAMeremäe217
EKPeepson107
MAMeremäe116
6.
13:00-
13:45
TESoobik005
KTMereväli006
KKRaidma118t
KKArutamm118p
IKRõuk117
IKTiimus422
IOLään208
KIPeepson214
7.
14:00-
14:45
TESoobik005
KTMereväli006
ROKits R327A
KIPeepson214
LOÜksti321
KLJTiimus320
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
EK - eesti keel (Peepson)
IK - inglise keel (Rõuk, Tiimus)
IO - inimeseõpetus (Lään)
KI - kirjandus (Peepson)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Tiimus)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LKVS - Vocal Spirit (Rahula)
LO - loodusõpetus (Üksti)
MA - matemaatika (Meremäe)
MU - muusikaõpetus (Uibo E, Rahula)
OÕ - orkestriõpe (Õmblus)
RO - robootika (Kits R)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Kits R - Rasmus Kits (RO)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (IO)
Meremäe - Marju Meremäe (MA)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Peepson - Tiina Peepson (EK, KI)
Rahula - Lydia Rahula (LKVS, MU)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Rõuk - Helis Rõuk (IK)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Tiimus - Urve Tiimus (IK, KLJ)
Uibo E - Ene Uibo (MU)
Õmblus - Kristjan Õmblus (OÕ)
Üksti - Endla Üksti (LO)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 16. märts 2020 - 9. aprill 2020 Viimati uuendatud: 15.03.2020 12:15:28.