I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

5B klass - Aili Salum

5BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:10:45 - 11:009:45 - 10:009:45 - 10:0010:45 - 11:0010:45 - 11:00
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
KKArutamm118t
KKMaling118p
ROReinmets327A
CDEKellam407
MUÕmblus203
2.
9:00-
9:45
KKArutamm118t
KKMaling118kp
IKParts425
IKVohnja410
MASalum318
IKParts425
IKVohnja410
IKParts425
IKVohnja410
3.
10:00-
10:45
EKKaju107
LOTiits208
KULaur-Paist431
KIKaju107
LOTiits208
4.
11:00-
11:45
MASalum318
MASalum318
KKArutamm118t
KKMaling118p
KIKaju107
IOTiits208
5.
12:00-
12:45
EKKaju107
AJBarkala314
EKKaju107
MASalum318
MASalum318
6.
13:00-
13:45
TESoobik005
KTUibo S006
IKParts425
IKVohnja410
KLJSalum109
EKKaju115
7.
14:00-
14:45
TESoobik005
KTUibo S006
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
CDE - Cooperative Digital English (Kellam)
EK - eesti keel (Kaju)
IK - inglise keel (Parts, Vohnja)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Maling)
KLJ - klassijuhatajatund (Salum)
KT - käsitöö ja kodundus (Uibo S)
KU - kunst (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Tiits)
MA - matemaatika (Salum)
MU - muusika (Õmblus)
RO - robootika (Reinmets)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Kaju - Külliki Kaju (EK, KI)
Kellam - Piret Kellam (CDE)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Maling - Eero Maling (KK)
Parts - Maire Parts (IK)
Reinmets - Marika Reinmets (RO)
Salum - Aili Salum (MA, KLJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Tiits - Kristiina Tiits (LO, IO)
Uibo S - Sirje Uibo (KT)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis