II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

5C klass - Liina Liivsoo

5CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
Metsatalu431
AJVurma432
2.
9:00-
9:45
EKVurma432
IOLään209
IKVohnja410
IKKaus412
KULaur-Paist431
MASalum318
3.
10:00-
10:45
IKVohnja410
ROKits R327A
IKVohnja410
IKKaus412
MASalum318
LOLaikoja115
TESoobik005
KTMereväli006
4.
11:00-
11:45
MUÕmblus203
KKLiivsoo118t
KKArutamm118p
HMSaapar217
MASalum318
TESoobik005
KTMereväli006
5.
12:00-
12:45
IKKaus412
ROKits R327A
MASalum318
EKVurma432
KKLiivsoo118t
KKArutamm118p
EKVurma432
6.
13:00-
13:45
LOLaikoja215
EKVurma432
KIVurma432
KIVurma432
MASalum318
7.
14:00-
14:45
KLJLiivsoo320
KKLiivsoo118t
KKArutamm118p
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
EK - eesti keel (Vurma)
EÕ - ettevõtlusõpe (Metsatalu)
HM - huvitav matemaatika (Saapar)
IK - inglise keel (Vohnja, Kaus)
IO - inimeseõpetus (Lään)
KI - kirjandus (Vurma)
KK - kehaline kasvatus (Liivsoo, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Liivsoo)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Laikoja)
MA - matemaatika (Salum)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
RO - robootika (Kits R)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kaus - Merike Kaus (IK)
Kits R - Rasmus Kits (RO)
Laikoja - Helen Laikoja (LO)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK, KLJ)
Lään - Anne-Ly Lään (IO)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Metsatalu - Elbe Metsatalu (EÕ)
Saapar - Helle-Kai Saapar (HM)
Salum - Aili Salum (MA)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Vurma - Ave Vurma (AJ, EK, KI)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019 Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.