V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

6A klass - Polina Martila

6AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
VKZaglada218
VKKirillova433
LKVSRahula326
IKMüllerson415
IKTiimus422
LOTiits115
2.
9:00-
9:45
KLJMartila115
EKTerep106
MASõeroja312
EKTerep106
MASõeroja312
3.
10:00-
10:45
LOTiits116
MASõeroja312
KULaur-Paist431
MURahula326
MUÕmblus321
IKMüllerson415
IKTiimus421
4.
11:00-
11:45
KKVahtra118kp
KKLiivsoo118kt
LOTiits206
KITerep115
MASõeroja312
KITerep106
5.
12:00-
12:45
MASõeroja312
YHKahm314
VKZaglada322
VKKirillova433
TESoobik005
KTJänes006
AJKahm217
6.
13:00-
13:45
IKMüllerson415
IKTiimus319
AJKahm314
KKVahtra118p
KKLiivsoo118t
TESoobik005
KTJänes006
VKZaglada117
VKKirillova433
7.
14:00-
14:45
EKTerep106
MURahula326
MUÕmblus203
IOTiits208
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
EK - eesti keel (Terep)
IK - inglise keel (Müllerson, Tiimus)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Martila)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LKVS - Vocal Spirit (Rahula)
LO - loodusõpetus (Tiits)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusikaõpetus (Rahula, Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Zaglada, Kirillova)
YH - ühiskonnaõpetus (Kahm)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kahm - Raido Kahm (YH, AJ)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Martila - Polina Martila (KLJ)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Rahula - Lydia Rahula (LKVS, MU)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Terep - Anneliis Terep (EK, KI)
Tiimus - Urve Tiimus (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (LO, IO)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020 Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17:17.