II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

6C klass - Indrek Vahtra

6CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
VKZaglada218
VKSulg404
ROKits R327A
MAPaat409
IOTiits116
2.
9:00-
9:45
MAPaat409
ROKits R327A
IKTeever421
MAPaat409
YHKahm314
LOSaapar210
3.
10:00-
10:45
VKZaglada117
VKSulg218
TESoobik005
KTMereväli006
IKTiimus422
IKTeever421
MAPaat409
EKTerep107
4.
11:00-
11:45
AJKahm314
TESoobik005
KTMereväli006
KULaur-Paist431
MUÕmblus405
VKZaglada433
VKSulg218
5.
12:00-
12:45
EKTerep106
KITerep106
AJKahm314
KKVahtra118kp
KKRaidma118kt
KITerep217
6.
13:00-
13:45
IKTiimus422
MAPaat409
LOSaapar210
KLJVahtra320
IKTiimus404
IKTeever421
7.
14:00-
14:45
LOSaapar210
EKTerep106
KKVahtra118kp
KKRaidma118kt
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
EK - eesti keel (Terep)
IK - inglise keel (Teever, Tiimus)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Vahtra)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Saapar)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
RO - robootika (Kits R)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Zaglada, Sulg)
YH - ühiskonnaõpetus (Kahm)
Kahm - Raido Kahm (YH, AJ)
Kits R - Rasmus Kits (RO)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (LO)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Teever - Merle Teever (IK)
Terep - Anneliis Terep (EK, KI)
Tiimus - Urve Tiimus (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK, KLJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019 Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.