I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7A klass - Kaide Sõeroja

7AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:9:45 - 10:0012:45 - 13:0010:30 - 10:45
Söömine on pärast paaristundi
10:45 - 11:0011:45 - 12:00
1.
8:00-
8:45
MEKKerge326
LKVSRahula326
KTJänes006
TESoobik005
IKSoysal416
IKMüllerson415
2.
9:00-
9:45
MASõeroja312
VKKirillova433
VKZaglada117
KITerep106
KTJänes006
TESoobik005
LOLään206
3.
10:00-
10:45
VKKirillova433
VKZaglada218
AJKahm314
KITerep106
KULaur-Paist431
EKTerep106
4.
11:00-
11:45
KKVahtra118kp
KKLiivsoo118kt
LOLään208
AJKahm106
MASõeroja312
BITiits208
5.
12:00-
12:45
KKVahtra118p
KKLiivsoo118kt
EKTerep106
VKKirillova322
VKZaglada433
EKTerep106
GESaapar210
6.
13:00-
13:45
IKSoysal416
IKMüllerson415
GESaapar210
IKSoysal416
IKMüllerson415
MURahula326
MUÕmblus203
MASõeroja312
7.
14:00-
14:45
IOTiits208
MASõeroja312
MURahula326
MUÕmblus203
8.
15:00-
15:45
KLJSõeroja312
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
BI - bioloogia (Tiits)
EK - eesti keel (Terep)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Soysal, Müllerson)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Sõeroja)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LKVS - Vocal Spirit (Rahula)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MEK - meeskoor (Kerge)
MU - muusikaõpetus (Rahula, Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kahm - Raido Kahm (AJ)
Kerge - Kuno Kerge (MEK)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Rahula - Lydia Rahula (LKVS, MU)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA, KLJ)
Terep - Anneliis Terep (KI, EK)
Tiits - Kristiina Tiits (BI, IO)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.