II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7A klass - Kadri Mägi

7AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
MEKKerge326
IKMägi422
IKMüllerson415
LKVSRahula326
KTMereväli006
TEKits L327A
KKRaenok118p
KKArutamm118kt
2.
9:00-
9:45
LOLään208
VKKotovitš117
VKZaglada218
MUKerge216
MUMägi203
KTMereväli006
TEKits L327A
KKRaenok118p
KKArutamm118kt
3.
10:00-
10:45
MAPaat409
EKKauksi108
AJVurma432
IKMägi421
IKMüllerson321
EKKauksi106
4.
11:00-
11:45
GESaapar208
KIKauksi108
MAPaat409
MAPaat409
KULaur-Paist431
5.
12:00-
12:45
BIPaun210
MAPaat409
LOLään208
AJVurma432
IOTiits216
6.
13:00-
13:45
MUKerge321
MUMägi203
GESaapar210
VKKotovitš117
VKZaglada322
KIKauksi108
IKMägi422
IKMüllerson415
7.
14:00-
14:45
KLJMägi105
EKKauksi318
VKKotovitš117
VKZaglada433
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Paun)
EK - eesti keel (Kauksi)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Mägi, Müllerson)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Kauksi)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Mägi)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LKVS - Vocal Spirit (Rahula)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Paat)
MEK - meeskoor (Kerge)
MU - muusikaõpetus (Kerge, Mägi)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kauksi - Eda Kauksi (EK, KI)
Kerge - Kuno Kerge (MEK, MU)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Mägi - Kadri Mägi (IK, MU, KLJ)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Paat - Valvo Paat (MA)
Paun - Maarika Paun (BI)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Rahula - Lydia Rahula (LKVS)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019 Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.