I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7B klass - Ave Arutamm

7BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:45 - 14:0011:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
12:45 - 13:0012:45 - 13:0012:45 - 13:00
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
MUÕmblus203
EKTerep106
VKKirillova433
VKZaglada117
2.
9:00-
9:45
MASõeroja312
EKTerep106
AJVurma432
EKTerep106
IKKaus412
IKMägi422
3.
10:00-
10:45
AJVurma432
TESoobik005
KTMereväli006
LOLään206
MASõeroja312
LOLään312
4.
11:00-
11:45
KKArutamm118t
KKMaling118p
TESoobik005
KTMereväli006
VKKirillova433
VKZaglada322
IKKaus412
IKMägi422
MASõeroja312
5.
12:00-
12:45
KKArutamm118t
KKMaling118kp
GESaapar210
KITerep106
IOTiits208
GESaapar109
6.
13:00-
13:45
IKKaus412
IKMägi422
MASõeroja312
KULaur-Paist431
BIPaun312
VKKirillova433
VKZaglada117
7.
14:00-
14:45
KITerep106
KLJArutamm208
BrAmKLeibur414
CONSoysal416
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Paun)
BrAmK - Briti-Ameerika kultuur (Leibur)
CON - conversation (Soysal)
EK - eesti keel (Terep)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Kaus, Mägi)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Maling)
KLJ - klassijuhatajatund (Arutamm)
KT - käsitöö ja kodundus (Mereväli)
KU - kunst (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK, KLJ)
Kaus - Merike Kaus (IK)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Leibur - Kristi Leibur (BrAmK)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Maling - Eero Maling (KK)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Mägi - Kadri Mägi (IK)
Paun - Maarika Paun (BI)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (CON)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Terep - Anneliis Terep (EK, KI)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis