V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7B klass - Merike Kaus

7BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
IKSoysal416
IKKaus412
EKKaju107
CONSoysal416
2.
9:00-
9:45
EKKaju107
KIKaju107
BrAmKLeibur414
IOTiits116
EKKaju107
3.
10:00-
10:45
IKSoysal416
IKKaus412
KIKaju107
AJVurma432
IKSoysal416
IKKaus412
AJVurma432
4.
11:00-
11:45
GESaapar109
MAPaat409
MAPaat409
LOLään206
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
5.
12:00-
12:45
KULaur-Paist431
GESaapar210
LOLään208
VKKotovitš117
VKZaglada433
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
6.
13:00-
13:45
MUÕmblus203
VKKotovitš117
VKZaglada218
VKKotovitš431
VKZaglada322
MAPaat409
BILuht209
7.
14:00-
14:45
MAPaat409
TEKits L327A
KTMereväli006
KLJKaus313
8.
15:00-
15:45
TEKits L327A
KTMereväli006
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Luht)
BrAmK - Briti-Ameerika kultuur (Leibur)
CON - conversation (Soysal)
EK - eesti keel (Kaju)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Soysal, Kaus)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Kaus)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kaju - Külliki Kaju (EK, KI)
Kaus - Merike Kaus (IK, KLJ)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Leibur - Kristi Leibur (BrAmK)
Luht - Kaisa-Helena Luht (BI)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK, CON)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020 Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17:17.