II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7C klass - Külliki Kaju

7CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
MAPaat409
MAPaat409
IKTeever421
IKKallas420
KTJänes006
TESoobik005
2.
9:00-
9:45
BILuht321
GESaapar210
VKKotovitš117
VKZaglada322
LOLään206
KTJänes006
TESoobik005
3.
10:00-
10:45
AJKahm314
IKTeever421
IKKallas420
KKArutamm118t
KKRaenok118p
DTLään327A
DTKits L327A
MUÕmblus203
4.
11:00-
11:45
KIKaju107
LOLään209
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
GESaapar208
AJKahm312
5.
12:00-
12:45
KIKaju107
EKKaju107
KULaur-Paist431
IOTiits431
VKKotovitš117
VKZaglada404
6.
13:00-
13:45
MAPaat409
IKTeever421
IKKallas420
VKKotovitš117
VKZaglada433
EKKaju107
7.
14:00-
14:45
KLJKaju107
EKKaju107
MAPaat409
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
BI - bioloogia (Luht)
DT - digitehnoloogia (Lään, Kits L)
EK - eesti keel (Kaju)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Teever, Kallas)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Kaju)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kahm - Raido Kahm (AJ)
Kaju - Külliki Kaju (KI, EK, KLJ)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kits L - Lennart Kits (DT)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Luht - Kaisa-Helena Luht (BI)
Lään - Anne-Ly Lään (LO, DT)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019 Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.