II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7D klass - Kristjan Õmblus

7DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
MAValdmets311
IKTeever421
IKKallas420
EKKaldjärv105
2.
9:00-
9:45
MAValdmets311
EKKaldjärv105
MAValdmets311
VKKotovitš117
VKZaglada433
DTLään327A
DTKits L327A
3.
10:00-
10:45
IKTeever421
IKKallas420
GESaapar210
LOLään208
KULaur-Paist431
VKKotovitš117
VKZaglada404
4.
11:00-
11:45
KIKaldjärv105
VKKotovitš117
VKZaglada218
AJKahm314
IKTeever421
IKKallas420
BILuht209
5.
12:00-
12:45
IOTiits208
KTJänes006
TESoobik005
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
MUÕmblus203
GESaapar208
6.
13:00-
13:45
AJKahm314
KTJänes006
TESoobik005
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
KIKaldjärv105
MAValdmets311
7.
14:00-
14:45
LOLään206
EKKaldjärv105
KLJÕmblus203
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
BI - bioloogia (Luht)
DT - digitehnoloogia (Lään, Kits L)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Teever, Kallas)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Õmblus)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kahm - Raido Kahm (AJ)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kits L - Lennart Kits (DT)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Luht - Kaisa-Helena Luht (BI)
Lään - Anne-Ly Lään (DT, LO)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU, KLJ)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019 Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.