I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7D klass - Liivi Urbel

7DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:45 - 13:0012:45 - 13:0011:00 - 11:15
4. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
AJBarkala314
KTMereväli006
TEKits404
AJBarkala314
DTLään327A
DTKits327A
2.
9:00-
9:45
IKKallas420
IKSoysal416
MASamoilenko311
KTMereväli006
TEKits404
MASamoilenko311
DTLään327A
DTKits327A
3.
10:00-
10:45
GESaapar115
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
MASamoilenko319
LOLään206
BIOtsus209
4.
11:00-
11:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
EKUibo V209
KIUibo V105
MASamoilenko409
5.
12:00-
12:45
EKUibo V318
VKSulg218
VKKuznetsova322
IKKallas420
IKSoysal416
KIUibo V105
MUUrbel216
6.
13:00-
13:45
EKUibo V318
GESaapar210
LOLään116
IKKallas420
IKSoysal416
7.
14:00-
14:45
IOTiits208
KLJUrbel216
VKKuznetsova322
VKSulg218
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Otsus)
DT - digitehnoloogia (Lään, Kits)
EK - eesti keel (Uibo V)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Kallas, Soysal)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Uibo V)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Urbel)
KT - käsitöö ja kodundus (Mereväli)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Samoilenko)
MU - muusika (Urbel)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kits - Lennart Kits (TE, DT)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Lään - Anne-Ly Lään (DT, LO)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Uibo V - Veronika Uibo (EK, KI)
Urbel - Liivi Urbel (LAK, MU, KLJ)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis