I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8A klass - Kadri Mägi

8AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:30 - 13:45
Söömine on pärast paaristundi
13:45 - 14:0013:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:45 - 13:00
1.
8:00-
8:45
MEKKerge326
LKVSRahula326
VKZaglada420
VKKotovitš117
VKZaglada218
VKKotovitš117
2.
9:00-
9:45
KULaur-Paist431
MAPaat409
IOTiits208
MAPaat409
MAPaat409
3.
10:00-
10:45
AJVurma432
FYSikk431
IKMägi422
IKMüllerson415
IKMägi422
IKMüllerson415
EKKauksi108
4.
11:00-
11:45
BISikk209
KEKippasto206
BISikk209
MUMägi405
MUKerge216
KEKippasto209
5.
12:00-
12:45
TESoobik005
KTMereväli006
GESaapar210
EKKauksi108
FYSikk208
IKMägi422
IKMüllerson415
6.
13:00-
13:45
TESoobik005
KTMereväli006
KIKauksi108
MAPaat409
KIKauksi108
AJVurma432
7.
14:00-
14:45
MAPaat409
INFKits L404
ELMUMägi407
VKZaglada218
KLJMägi326
8.
15:00-
15:45
VKKotovitš117
KKRaenok118p
KKArutamm118t
9.
15:55-
16:40
KKRaenok118p
KKArutamm118t
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Kauksi)
ELMU - elektrooniline muusika (Mägi)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Mägi, Müllerson)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Kippasto)
KI - kirjandus (Kauksi)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Mägi)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LKVS - Vocal Spirit (Rahula)
MA - matemaatika (Paat)
MEK - meeskoor (Kerge)
MU - muusikaõpetus (Mägi, Kerge)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Zaglada, Kotovitš)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kauksi - Eda Kauksi (EK, KI)
Kerge - Kuno Kerge (MEK, MU)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Mägi - Kadri Mägi (IK, MU, ELMU, KLJ)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Rahula - Lydia Rahula (LKVS)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY, BI)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.