I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8B klass - Kristiina Tiits

8BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:45 - 13:0013:45 - 14:0012:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:45 - 13:0012:45 - 13:00
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
KLJTiits208
FYSildnik310
2.
9:00-
9:45
KELään206
IKLeibur414
IKKallas420
IKLeibur414
IKKallas420
AJBarkala314
3.
10:00-
10:45
FYSildnik310
VKKirillova433
VKZaglada218
EKTerep106
KITerep106
IKLeibur414
IKKallas420
4.
11:00-
11:45
MAValdmets310
MAValdmets305
BITiits208
VKKirillova433
VKZaglada117
MAValdmets311
5.
12:00-
12:45
EKTerep106
INFKits404
CONSoysal416
MAValdmets311
MUÕmblus203
IOTiits208
6.
13:00-
13:45
BITiits208
KITerep106
AJBarkala314
KELään209
GEAmbus210
7.
14:00-
14:45
IOTiits208
TESoobik005
KTMereväli006
MAValdmets311
VKKirillova433
VKZaglada117
8.
15:00-
15:45
KKVahtra118p
KKLiivsoo118t
TESoobik005
KTMereväli006
9.
15:55-
16:40
KKVahtra118kp
KKLiivsoo118kt
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Tiits)
CON - conversation (Soysal)
EK - eesti keel (Terep)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Ambus)
IK - inglise keel (Leibur, Kallas)
INF - Informaatika (Kits)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Tiits)
KT - käsitöö ja kodundus (Mereväli)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
Ambus - Kevin Ambus (GE)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kits - Lennart Kits (INF)
Leibur - Kristi Leibur (IK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (CON)
Terep - Anneliis Terep (EK, KI)
Tiits - Kristiina Tiits (KLJ, BI, IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis