I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8C klass - Indrek Vahtra

8CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
10:00 - 10:15
3. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
11:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
13:45 - 14:0012:45 - 13:00
1.
8:00-
8:45
INFKits404
Joonas115
KULaur-Paist431
2.
9:00-
9:45
IKTeever421
FYSikk208
IKTeever421
IKSoysal416
BISikk108
EKTerep106
3.
10:00-
10:45
KULaur-Paist431
EKTerep106
TESoobik005
KTMereväli006
VKZaglada117
VKSulg218
MAPukk313
4.
11:00-
11:45
BISikk206
MAPukk313
TESoobik005
KTMereväli006
KITerep106
MUÕmblus203
5.
12:00-
12:45
VKZaglada407
VKSulg218
KEKippasto206
AJBarkala314
KEKippasto206
GEAmbus210
6.
13:00-
13:45
KITerep106
KKVahtra118p
KKRaidma118t
VKZaglada322
VKSulg218
IKTeever421
IKSoysal416
FYSikk431
7.
14:00-
14:45
MAPukk313
KKVahtra118p
KKRaidma118t
MAPukk313
MAPukk313
AJBarkala314
8.
15:00-
15:45
KLJVahtra313
IKSoysal416
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Terep)
EÕ - ettevõtlusõpe (Joonas)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Ambus)
IK - inglise keel (Teever, Soysal)
INF - Informaatika (Kits)
KE - keemia (Kippasto)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Vahtra)
KT - käsitöö ja kodundus (Mereväli)
KU - kunst (Laur-Paist)
MA - matemaatika (Pukk)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Zaglada, Sulg)
Ambus - Kevin Ambus (GE)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Joonas - Priit Joonas (EÕ)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE)
Kits - Lennart Kits (INF)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY, BI)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Teever - Merle Teever (IK)
Terep - Anneliis Terep (EK, KI)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK, KLJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis