II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8C klass - Ilmi Laur-Paist

8CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
MUÕmblus203
INFKits L404
KELään206
2.
9:00-
9:45
IKTeever421
IKSoysal416
KIAdamson108
IOTiits115
FYSikk208
3.
10:00-
10:45
KELään206
KIAdamson208
MAViikvald209
KTMereväli006
TESoobik005
AJBarkala314
4.
11:00-
11:45
MAViikvald116
MAViikvald312
EKAdamson108
KTMereväli006
TESoobik005
BIOtsus208
5.
12:00-
12:45
EKAdamson108
Metsatalu431
BIOtsus206
MAViikvald313
IKTeever421
IKSoysal416
6.
13:00-
13:45
KULaur-Paist431
IKTeever421
IKSoysal416
AJBarkala305
MAViikvald313
GESaapar210
7.
14:00-
14:45
VKKuznetsova322
VKSulg218
FYSikk310
KLJLaur-Paist431
VKKuznetsova322
VKSulg218
VKKuznetsova322
VKSulg218
8.
15:00-
15:45
KKVahtra118p
KKRaidma118t
9.
15:55-
16:40
KKVahtra118p
KKRaidma118t
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Adamson)
EÕ - ettevõtlusõpe (Metsatalu)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Teever, Soysal)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Adamson)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Laur-Paist)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Viikvald)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kuznetsova, Sulg)
Adamson - Jaanus Adamson (KI, EK)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU, KLJ)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Metsatalu - Elbe Metsatalu (EÕ)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Viikvald - Andreas Viikvald (MA)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019 Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.