I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8D klass - Kristjan Õmblus

8DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
11:45 - 12:0013:30 - 13:45
Söömine on pärast paaristundi
11:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
13:45 - 14:00
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
MAValdmets311
VKKotovitš117
VKZaglada433
2.
9:00-
9:45
GESaapar210
Metsatalu115
IKKallas420
IKTeever421
BISikk217
3.
10:00-
10:45
BISikk217
MUÕmblus203
KULaur-Paist431
EKKaldjärv105
AJKahm314
4.
11:00-
11:45
MAValdmets107
VKKotovitš433
VKZaglada117
MAValdmets311
EKKaldjärv105
KELään206
5.
12:00-
12:45
FYSikk312
FYSikk209
KTJänes006
TESoobik005
MAValdmets311
IKKallas420
IKTeever421
6.
13:00-
13:45
KIKaldjärv105
AJKahm314
KTJänes006
TESoobik005
KELään209
MAValdmets311
7.
14:00-
14:45
KIKaldjärv105
KLJÕmblus203
INFKits L404
IOTiits208
VKKotovitš117
VKZaglada322
8.
15:00-
15:45
IKKallas420
IKTeever421
KKRaenok118p
KKArutamm118t
9.
15:55-
16:40
KKRaenok118p
KKArutamm118t
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
EÕ - ettevõtlusõpe (Metsatalu)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Kallas, Teever)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Õmblus)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kahm - Raido Kahm (AJ)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Metsatalu - Elbe Metsatalu (EÕ)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (BI, FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU, KLJ)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.