I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

9A klass - Maarika Paun

9AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:45 - 13:0011:00 - 11:15
4. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
11:45 - 12:0012:30 - 12:45
Söömine on pärast paaristundi
12:45 - 13:00
1.
8:00-
8:45
MEKKerge326
YHFels313
LKVSRahula326
YHFels313
2.
9:00-
9:45
MURahula326
MUÕmblus203
GESaapar210
BIPaun206
IKKallas420
IKVohnja410
3.
10:00-
10:45
MASõeroja312
BIPaun209
EKKauksi108
MASõeroja312
VKKuznetsova404
VKSulg218
4.
11:00-
11:45
KUMeeri109
AJBarkala305
MASõeroja312
KIKauksi108
FYSildnik310
5.
12:00-
12:45
FYSildnik310
IKKallas420
IKVohnja410
AJBarkala314
EKKauksi108
MASõeroja312
6.
13:00-
13:45
KELään206
MASõeroja312
VKKuznetsova117
VKSulg218
GESaapar210
KIKauksi209
7.
14:00-
14:45
VKKuznetsova322
VKSulg218
KLJPaun209
KELään208
IKKallas420
IKVohnja410
8.
15:00-
15:45
KKRaidma118kt
KKVahtra118kp
9.
15:55-
16:40
KKRaidma118kt
KKVahtra118kp
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Paun)
EK - eesti keel (Kauksi)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Kallas, Vohnja)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kauksi)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Paun)
KU - kunstiõpetus (Meeri)
LKVS - Vocal Spirit (Rahula)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MEK - meeskoor (Kerge)
MU - muusikaõpetus (Rahula, Õmblus)
VK - vene keel (Kuznetsova, Sulg)
YH - ühiskonnaõpetus (Fels)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Fels - Erki Fels (YH)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kauksi - Eda Kauksi (EK, KI)
Kerge - Kuno Kerge (MEK)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Meeri - Tiina Meeri (KU)
Paun - Maarika Paun (BI, KLJ)
Rahula - Lydia Rahula (LKVS, MU)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.