I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

9B klass - Ruth Kallas

9BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:30 - 12:45
Söömine on pärast paaristundi
10:00 - 10:15
3. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
11:45 - 12:0012:45 - 13:0012:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
IKParts425
IKKallas420
IKParts425
IKKallas420
MASõeroja312
2.
9:00-
9:45
FYSildnik310
YHFels313
KUMeeri109
MASõeroja312
YHFels313
3.
10:00-
10:45
KELään206
MASõeroja312
GESaapar210
GESaapar210
EKKaldjärv105
4.
11:00-
11:45
EKKaldjärv105
KKRaidma118t
KKVahtra118p
KELään206
VKKirillova433
VKKuznetsova322
BIPaun404
BIPaun407
5.
12:00-
12:45
KIKaldjärv105
KKRaidma118kt
KKVahtra118kp
MASõeroja312
MUUibo E203
AJBarkala314
6.
13:00-
13:45
VKKirillova433
VKKuznetsova322
BIPaun209
KIKaldjärv105
FYSildnik310
TEKits L327A
KTMeeri109
7.
14:00-
14:45
IKParts425
IKKallas420
VKKirillova433
VKKuznetsova322
AJBarkala314
MASõeroja217
TEKits L327A
KTMeeri109
8.
15:00-
15:45
KLJKallas105
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Paun)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Parts, Kallas)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Kallas)
KT - käsitöö (Meeri)
KU - kunstiõpetus (Meeri)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusikaõpetus (Uibo E)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Kirillova, Kuznetsova)
YH - ühiskonnaõpetus (Fels)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Fels - Erki Fels (YH)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kallas - Ruth Kallas (IK, KLJ)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Meeri - Tiina Meeri (KU, KT)
Parts - Maire Parts (IK)
Paun - Maarika Paun (BI)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Uibo E - Ene Uibo (MU)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.