I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

9B klass - Merike Kaus

9BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
11:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
14:00 - 14:15
7. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
11:00 - 11:15
4. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
IKSoysal416
IKKaus412
GESaapar210
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
BISikk209
KIKaju107
2.
9:00-
9:45
KUMeeri109
FYSildnik310
KKArutamm118t
KKRaenok118p
VKKotovitš218
VKZaglada117
MAPaat409
3.
10:00-
10:45
MAPaat409
TEKits327A
KTMeeri109
VKKotovitš117
VKZaglada322
AJVurma432
KEKippasto206
4.
11:00-
11:45
EKKaju107
TEKits327A
KTMeeri109
IKSoysal416
IKKaus412
MAPaat409
BISikk431
5.
12:00-
12:45
MUÕmblus405
MAPaat409
AJVurma432
EKKaju107
FYSildnik310
6.
13:00-
13:45
YHFels314
KIKaju107
GESaapar210
YHFels314
7.
14:00-
14:45
VKKotovitš117
VKZaglada218
IKSoysal416
IKKaus412
MAPaat409
KEKippasto206
8.
15:00-
15:45
KLJKaus105
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Kaju)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Soysal, Kaus)
KE - keemia (Kippasto)
KI - kirjandus (Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Kaus)
KT - käsitöö ja kodundus (Meeri)
KU - kunst (Meeri)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
YH - ühiskonnaõpetus (Fels)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Fels - Erki Fels (YH)
Kaju - Külliki Kaju (KI, EK)
Kaus - Merike Kaus (IK, KLJ)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE)
Kits - Lennart Kits (TE)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Meeri - Tiina Meeri (KU, KT)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (BI)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis