IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

9C klass - Tiia Valdmets

9CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
MAValdmets311
IKTeever421
IKYevchuk326
MAValdmets311
YHFels305
2.
9:00-
9:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
YHFels209
MUUibo E321
MAValdmets311
3.
10:00-
10:45
FYSikk310
FYSikk108
VKSulg218
VKKuznetsova322
KUMeeri109
TEKits L327A
KTMeeri109
4.
11:00-
11:45
GEEller210
VKSulg404
VKKuznetsova322
AJBarkala305
GEEller210
TEKits L327A
KTMeeri109
5.
12:00-
12:45
BISikk108
MAValdmets311
IKTeever421
IKYevchuk420
IKTeever421
IKYevchuk410
EKAdamson106
6.
13:00-
13:45
EKAdamson105
KEKippasto206
KEKippasto206
MAValdmets311
KIAdamson106
7.
14:00-
14:45
KIAdamson314
KLJValdmets311
BISikk217
AJBarkala311
8.
15:00-
15:45
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
9.
15:55-
16:40
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Adamson)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Eller)
IK - inglise keel (Teever, Yevchuk)
KE - keemia (Kippasto)
KI - kirjandus (Adamson)
KK - kehaline kasvatus (Liivsoo, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Valdmets)
KT - käsitöö (Meeri)
KU - kunstiõpetus (Meeri)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Uibo E)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
YH - ühiskonnaõpetus (Fels)
Adamson - Jaanus Adamson (EK, KI)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Eller - Kahrut Eller (GE)
Fels - Erki Fels (YH)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Meeri - Tiina Meeri (KU, KT)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY, BI)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Teever - Merle Teever (IK)
Uibo E - Ene Uibo (MU)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA, KLJ)
Yevchuk - Alina Yevchuk (IK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 16. märts 2020 - 9. aprill 2020 Viimati uuendatud: 15.03.2020 12:15:28.