II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Ruum 217

217EsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
ARMOTalTech12A
EKUibo S3A
GDSLaur-Paist10A
ITDHohensee10B
URHohensee11C
2.
9:00-
9:45
ARMOTalTech12A
EKPeetris3B
EKTerep6A
EKMännik2A
EKNael2B
3.
10:00-
10:45
MASamoilenko11ABC
FYSikk9C
EKTerep6D
MAViikvald11BC
URHohensee11B
4.
11:00-
11:45
MASamoilenko10BC
MASõeroja6A
HMSaapar5C
ARKellam1B
ARJürgens1A
5.
12:00-
12:45
HMSaapar5D
ITDHohensee10C
MAValdmets9C
MALaikoja3C
KITerep6C
6.
13:00-
13:45
MASalum6D
EKKellam4B
EKMeremäe3D
CAEParts12C
BILuht7B
7.
14:00-
14:45
MAValdmets6B
MAPeepson2C
8.
15:00-
15:45
URHohensee11A
CAETeever12B
CAETeever12B
MAÜksti2D
9.
15:55-
16:40
ARSillang1D
ARLaansalu1C
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AR - arvutiõpetus
ARMO - arhitektuur ja modelleerimine
BI - bioloogia
CAE - sertifikaadieksami ettevalmistuskursus
EK - eesti keel
FY - füüsika
GDS - graafiline disain
HM - huvitav matemaatika
ITD - IT ja digiõpe
KI - kirjandus
MA - matemaatika
UR - uurimistöö alused
Hohensee - Signe Hohensee
Jürgens - Annely Jürgens
Kellam - Piret Kellam
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Luht - Kaisa-Helena Luht
Meremäe - Marju Meremäe
Männik - Kaja Männik
Nael - Helina Nael
Parts - Maire Parts
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sikk - Jörgen Ivar Sikk
Sillang - Koidu Sillang
Sõeroja - Kaide Sõeroja
TalTech - TalTech
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Uibo S - Sirje Uibo
Valdmets - Tiia Valdmets
Viikvald - Andreas Viikvald
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019 Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.