I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Kolmapäev

3
005006013015118p118kp118t118kt
1
TESoobik5C
KTMereväli5C
KKVahtra9C
KKRaidma9C
2
TESoobik5C
KTMereväli5C
KKMännik3A
KKVahtra9C
KKLiivsoo4C
KKRaidma9C
KKArutamm4C
3
TESoobik6B
KTMereväli6B
KKKellam2B
KKLiivsoo5D
KKVahtra4B
KKRaidma5D
KKArutamm4B
4
TESoobik6B
KTMereväli6B
KKLaur1A
KKArutamm5B
KKVahtra7B
KKRaidma5B
KKLiivsoo7B
5
TESoobik8D
KTJänes8D
KKSillang2D
KKArutamm5C
KKVahtra7B
KKRaidma5C
KKLiivsoo7B
6
TESoobik8D
KTJänes8D
RTMPalo1D
KKRaenok10C
KKVahtra4A
KKLiivsoo10C
KKArutamm4A
7
TESoobik8C
KTJänes8C
KKRaenok10C
KKLiivsoo10C
8
TESoobik8C
KTJänes8C
KKÜksti3D
KKRaenok10B
KKLiivsoo10B
9
KKPeetris1C
KKRaenok10B
KKLiivsoo10B
10
105106107108109
1
EKKIKaldjärv11A
EKKIKaldjärv11B
EKKIKaldjärv11C
EKKITerep11A
EKKITerep11B
EKKITerep11C
EKKIKaju11A
EKKIKaju11B
EKKIKaju11C
EKKIKäämer11A
EKKIKäämer11B
EKKIKäämer11C
2
EKKaldjärv10A
EKKaldjärv10B
EKKaldjärv10C
KITerep7A
EKKaju10A
EKKaju10B
EKKaju10C
EKKäämer10A
EKKäämer10B
EKKäämer10C
KUMeeri9B
3
KITerep7A
EKKaju8C
EKKauksi9A
4
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12A
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12B
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12C
AJKahm7A
EKKIKaju12A
EKKIKaju12B
EKKIKaju12C
EKKIKauksi12A
EKKIKauksi12B
EKKIKauksi12C
KUNMeeri11C
5
KIKaldjärv9D
EKTerep7C
LOLaikoja6D
EKKauksi8A
KUNMeeri11C
6
KIKaldjärv9B
LOLään5D
EKKauksi9C
7
EKKIKaldjärv12B
EKKIKaldjärv12C
KLJVahtra7C
8
EKKIKaldjärv12B
EKKIKaldjärv12C
9
10
206208209210
1
Liiklus5D
BISikk8B
GESaapar10C
2
BIPaun9A
IOTiits8A
EKKauksi10A
EKKauksi10B
EKKauksi10C
GESaapar7B
3
LOLään7C
MAMeremäe5A
BISikk7D
GESaapar9B
4
KELään9B
IOTiits6A
BISikk8A
5
LOLään7D
IOTiits5B
BISikk8C
GEEller10B
6
KEKippasto11C
LOTiits5A
BIOtsus11B
GESaapar7C
7
KEKippasto11C
KELään9A
BIOtsus11B
8
KEKippasto11B
BIOtsus11A
9
10
310311312313318
1
MAValdmets7B
MAPukk7C
MASalum4B
2
FYSildnik8B
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MAValdmets11A
MAPukk11C
MAPukk11B
MAPukk11A
MASalum6B
3
FYSildnik10A
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MAValdmets11A
MAPukk11C
MAPukk11B
MAPukk11A
MASõeroja9D
4
FYSildnik9D
MAValdmets8D
MASõeroja9A
MAPukk7D
EKPeetris4B
5
FYSildnik12C
MASamoilenko9C
MASõeroja9B
LOÜksti6B
MASalum5D
6
FYSildnik11A
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
MASalum5B
7
FYSildnik11A
KLJKaus8B
8
KLJSildnik12A
KLJSamoilenko10A
9
10
203204216326305314
1
AMKUibo E2A
AMKUibo E3A
AMKUibo E4A
LKVSRahula5A
LKVSRahula6A
LKVSRahula7A
LKVSRahula8A
LKVSRahula9A
AJPaggi10A
2
MUUibo E1B
MUKerge2A
MURahula2A
AJYHPaggi12C
AJKahm7C
3
MUUibo E6A
MUKerge5B
MURahula6A
AJPaggi10C
AJKahm7B
4
MUUrbel4C
MUKerge4A
MURahula4A
KIPeepson6D
AJBarkala5A
5
MUUibo E3B
RTRAgu
MUKerge5A
MURahula5A
AJYHPaggi12B
AJBarkala9A
6
MUÕmblus10B
MUKerge3A
MURahula3A
AJKahm7D
AJBarkala9D
7
MUÕmblus7A
RTRAgu
MUUrbel3D
MURahula7A
AJBarkala9B
8
RTRAgu
MUUrbel1C
KLJKahm11C
9
RTRAgu
MUUrbel1D
10
RTRAgu
113114115116214215
1
EKKellam5B
KLJArutamm6B
MAMeremäe6D
2
EKKellam2B
EKUibo S4A
EKJürgens4D
EKPeepson6D
AJBarkala6A
3
MAJürgens2A
KILaansalu5C
LOTiits4D
EKNael3B
MAMännik3A
4
MAKellam2B
EKLaansalu5C
MAMeremäe4D
MANael3B
EKMännik3A
5
LIÕJürgens2A
IKKellam2B
MAUibo S4A
MAMeremäe6A
EKPeepson3C
EKMännik3A
6
EKLaansalu2C
EKSillang2D
EKJürgens4C
MAMeremäe5C
EKPeepson3C
LIÕNael3B
7
MALaansalu2C
MASillang2D
MAPeepson3C
EKPalo1D
8
KULaansalu2C
KUSillang2D
KUPeepson3C
MAPalo1D
9
KULaansalu2C
KUSillang2D
KUPeepson3C
10
217319320321327A
1
ARMOTalTech12A
EKLaur1A
EKLaikoja1B
DTLään7D
DTKits R7D
2
ARMOTalTech12A
MALaur1A
LOLaikoja6C
DTLään7D
DTKits R7D
3
GEEller10B
LOLaur1A
KULaikoja1B
ROKits R4C
4
EKJürgens2A
MASalum6C
KULaikoja1B
EKÜksti3D
ROKits R5D
5
URHohensee11A
MALaur4C
TUGIPeetris1C
MUUrbel4B
ROKits R3D
6
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
IKTiimus6D
EKPeetris1C
MAÜksti3D
ROKits R6D
7
KLJRaidma5B
MAPeetris1C
ROKits R10A
8
9
10
409410412414415416
1
IKVohnja6C
IKKaus6C
IKSoysal9D
2
MAPaat11C
MAPaat11B
MAPaat11A
IKVohnja4B
IKKaus5B
IKLeibur3B
IKMüllerson3B
3
MAPaat11C
MAPaat11B
MAPaat11A
IKVohnja4A
IKKaus12A
IKKaus12C
CAELeibur12A
CAELeibur12C
IKMüllerson8A
IKSoysal12A
IKSoysal12C
4
MAPaat8C
IKVohnja10A
IKVohnja10C
IKKaus10A
IKKaus10C
IKLeibur11B
IKMüllerson3C
IKSoysal10A
IKSoysal10C
5
MAPaat8B
IKVohnja10A
IKVohnja10C
IKKaus10A
IKKaus10C
IKLeibur11B
IKMüllerson3D
IKSoysal10A
IKSoysal10C
6
MAPaat8A
IKVohnja6A
IKKaus6B
HKMadison10A
IKMüllerson7A
IKSoysal7A
7
IKVohnja7D
IKLeibur7B
HKMadison10B
IKSoysal9C
8
HKMadison10C
9
KLJLeibur11B
10
420421422423424425
1
IKKallas9B
IKTeever9D
IKParts9B
2
IKKallas8D
IKTeever8D
IKMägi5B
IKParts4B
3
IKTeever12B
IKMägi8A
IKYevchuk12B
IKParts4C
4
IKKallas10A
IKKallas10C
HKMattioli11A
IKTiimus3C
SKKreegi11A
PKHion11A
IKMägi5D
5
IKKallas10A
IKKallas10C
HKMattioli12A
IKTiimus2C
SKKreegi12A
PKHion12A
IKParts2B
6
IKKallas8C
IKTeever8C
IKMägi6B
SKKreegi10A
PKHion10A
IKRõuk6A
7
IKTeever9C
IKTiimus5D
SKKreegi10B
PKHion10B
SKRRammo
8
SKKreegi10C
PKHion10C
9
10
SKRRammo
117218322432433
1
VKKotovitš8D
VKZaglada8D
2
VKKotovitš8C
VKSulg9D
VKKuznetsova9D
EKVurma5A
VKZaglada8C
3
VKKotovitš8B
VKSulg6D
VKKuznetsova6D
AJVurma6C
VKZaglada8B
4
VKKotovitš10B
VKSulg7C
VKKirillova10B
AJVurma8B
VKZaglada7C
5
IKNael2C
TUGIPalo1D
VKKirillova7A
KIVurma6C
VKZaglada7A
6
VKKuznetsova9A
VKSulg9A
VKKirillova7B
EKVurma6C
VKZaglada7B
7
VKZaglada8A
KIVurma6B
VKKirillova10A
8
9
10
217404407405431
1
ARMOTalTech12A
INFKits L4C
KULaur-Paist4D
2
ARMOTalTech12A
KULaur-Paist5D
3
GEEller10B
INFKits L4A
CAEKallas12A
CAEKallas12C
BIOtsus9C
KULaur-Paist8D
4
EKJürgens2A
IKYevchuk11B
BIOtsus9C
5
URHohensee11A
INFKits L4D
IKYevchuk11B
IKRõuk4D
KURLaur-Paist
6
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
INFKits L8B
CONYevchuk8B
KURLaur-Paist
7
INFKits L8D
IKYevchuk7B
MUMägi12A
8
KURLaur-Paist
9
KURLaur-Paist
10
KURLaur-Paist

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu
AJYH - Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
AMK - A mudilaskoor
ARMO - arhitektuur ja modelleerimine
BI - bioloogia
CAE - CAE
CON - conversation
DT - digitehnoloogia
EK - eesti keel
EKKI - eesti keel ja kirjandus
FY - füüsika
GE - geograafia
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
INF - Informaatika
IO - inimeseõpetus
KE - keemia
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KT - käsitöö
KU - kunstiõpetus
KUN - kunst
KUR - kunstiring
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LKVS - Vocal Spirit
LO - loodusõpetus
Liiklus -
MA - matemaatika
MU - muusikaõpetus
PK - prantsuse keel
RO - robootika
RTM - rütmika
RTR - rahvatantsuring
SK - saksa keel
SKR - saksa keele ring
TE - tehnoloogiaõpetus
TUGI - tugiõpe
UR - uurimistöö alused
VK - vene keel
-
Agu - Märt Agu
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Eller - Kahrut Eller
Hion - Sandra Hion
Hohensee - Signe Hohensee
Jänes - Karmen Jänes
Jürgens - Annely Jürgens
Kahm - Raido Kahm
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kaldjärv (end Adamsoni rühm) - Kaldjärv (end Adamsoni rühm)
Kallas - Ruth Kallas
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kerge - Kuno Kerge
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits L - Lennart Kits
Kits R - Rasmus Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kreegi - Saale Ariane Kreegi
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Käämer - Karl-Henri Käämer
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur - Kärt Laur
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Liivsoo - Liina Liivsoo
Lään - Anne-Ly Lään
Madison - Mari-Liis Madison
Mattioli - Ana Mattioli
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Mägi - Kadri Mägi
Männik - Kaja Männik
Müllerson - Margot Müllerson
Nael - Helina Nael
Otsus - Riina Otsus
Paat - Valvo Paat
Paggi - Ingrid Paggi
Palo - Ene Palo
Parts - Maire Parts
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Rahula - Lydia Rahula
Raidma - Heli Raidma
Rammo - Riina Rammo
Rõuk - Helis Rõuk
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sikk - Jörgen Ivar Sikk
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
TalTech - TalTech
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiimus - Urve Tiimus
Tiits - Kristiina Tiits
Uibo E - Ene Uibo
Uibo S - Sirje Uibo
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Yevchuk - Alina Yevchuk
Zaglada - Irina Zaglada
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september 2020 - 16. oktoober 2020 Viimati uuendatud: 18.09.2020 15:36:03.