V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Neljapäev

4
005006013015118p118kp118t118kt
1
KTMereväli7A
KKMännik2A
KKArutamm5D
KKRaidma5D
2
KTMereväli7A
KKArutamm4C
KKRaidma4C
3
TESoobik8C
KTMereväli8C
RTMNael1A
KKArutamm5A
KKRaidma5A
4
TESoobik8C
KTMereväli8C
KKMeremäe3D
KKLiivsoo4D
KKVahtra5B
KKRaidma4D
KKArutamm5B
5
TESoobik6A
KTJänes6A
KKArutamm5C
KKVahtra6C
KKLiivsoo5C
KKRaidma6C
6
TESoobik6A
KTJänes6A
KKRaenok9D
KKArutamm4B
KKLiivsoo9D
KKRaidma4B
7
TESoobik8B
KTJänes8B
KKVahtra8D
KKRaenok9D
KKRaidma8D
KKLiivsoo9D
8
TESoobik8B
KTJänes8B
KKVahtra8D
KKRaenok9C
KKRaidma8D
KKLiivsoo9C
9
KKÜksti2D
KKRaenok9C
KKLiivsoo9C
10
105106107108109
1
KITerep6C
EKKaju7B
2
EKTerep6A
KIKauksi9B
KUMeeri9D
3
EKKIKaldjärv11A
EKKIKaldjärv11B
EKKIKaldjärv11C
EKTerep6C
EKKIKaju11A
EKKIKaju11B
EKKIKaju11C
EKKIAdamson11A
EKKIAdamson11B
EKKIAdamson11C
KUNMeeri10C
4
EKKIKaldjärv11A
EKKIKaldjärv11B
EKKIKaldjärv11C
EKTerep6B
EKKIKaju11A
EKKIKaju11B
EKKIKaju11C
EKKIAdamson11A
EKKIAdamson11B
EKKIAdamson11C
KUNMeeri10C
5
KIKaldjärv7D
KITerep6B
EKKauksi9A
KIAdamson8C
6
EKKaldjärv7D
KITerep6D
KIKauksi7A
EKAdamson8C
7
EKKauksi7A
KTMeeri9B
8
KTMeeri9B
9
KRKMeeri10A
KRKMeeri10B
KRKMeeri10C
KRKMeeri11B
KRKMeeri11C
KRKMeeri11A
10
206208209210
1
KELään8A
BISikk9D
IOTiits6D
KLJSaapar9B
2
LOLään7C
GESaapar7D
FYSikk8C
GEEller10A
3
LOSaapar6D
FYSikk8A
GEEller10A
4
LOLään7B
GESaapar8B
BIOtsus8D
GEEller9C
5
GESaapar7C
LOLään4D
BIOtsus11C
EKPeepson5A
6
IOLään5A
BIOtsus11C
KLJNael2B
7
KEKippasto10C
IOTiits6A
SKRRammo
8
KEPRKippasto10A
KEPRKippasto10B
KEPRKippasto10C
SKRRammo
9
10
310311312313318
1
MASamoilenko10B
MASamoilenko10C
MAValdmets10B
MAValdmets10C
MAPukk10B
MAPukk10C
MAPukk10A
2
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MASõeroja11B
MASõeroja11A
MAPukk11C
MAPukk11B
MASalum6D
3
MASamoilenko9A
MAValdmets6B
MASõeroja8D
MAPukk9D
MASalum4B
4
MASõeroja6A
MASalum5C
5
FYSildnik11A
MAValdmets10B
MAValdmets10C
MASõeroja8A
MASamoilenko10B
MASamoilenko10C
MASalum5B
6
FYSildnik11A
MAValdmets9C
MASõeroja8B
KLJVahtra6C
MASalum4D
7
FYSildnik11B
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
KLJSalum6D
8
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
REJV
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
9
REJV
10
REJV
203204216326305314
1
BMKUibo E2B
BMKUibo E3B
BMKUibo E4B
BMKUibo E4C
BMKUibo E4D
MUKerge4A
MURahula4A
2
MUUibo E5A
STRNesler
MUKerge4B
MURahula5A
BIPaun8B
AJKahm6B
3
MUUibo E2B
STRNesler
MURahula6A
YHKahm9B
AJBarkala9C
4
MUUibo E9B
MUKerge2A
MURahula2A
AJKahm6C
AJBarkala8A
5
MUUibo E8B
STRNesler
MUUrbel3D
MURahula3A
FYSikk8D
AJKahm6D
6
MUUrbel4C
AJPaggi10B
AJBarkala9A
7
STRNesler
KLJUrbel5D
AJPaggi10A
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
8
STRNesler
MUUrbel1C
TSATPaggi10A
TSATPaggi10B
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
9
KMÕmblus10A
KMÕmblus10B
KMÕmblus10C
KMÕmblus1A
KMÕmblus11B
KMÕmblus11C
KMMägi10A
KMMägi10B
KMMägi10C
KMMägi11B
KMMägi11C
KMMägi11A
ORKAimla
MUUrbel1D
10
ORKAimla
113114115116214215
1
EKJürgens1A
EKKellam1B
MAMeremäe5A
2
MAJürgens1A
MAKellam1B
IOTiits7B
LONael4A
EKMännik2A
3
MAJürgens4A
LOKellam1B
EKMeremäe3D
LOLaikoja5C
LIÕMännik2A
4
KUJürgens1A
EKLaansalu4C
EKLaikoja3C
EKPeepson5A
EKNael2B
EKMännik5D
5
EKLaansalu4C
EKKellam4B
PPR
MAMeremäe5D
MANael2B
KLJMännik2A
6
EKLaansalu1C
EKSillang1D
PPR
LIÕMeremäe3D
EKPeepson2C
LIÕLaikoja3C
7
MALaansalu1C
EKSillang1D
PPR
MAMeremäe3D
EKPeepson2C
KULaikoja3C
8
LOSillang1D
PPR
KLJMeremäe3D
LIÕPeepson2C
KULaikoja3C
9
PPR
KLJPeepson2C
10
PPR
217319320321327A
1
URHohensee11B
EKUibo S3A
TEKits L7A
2
ITDHohensee10C
EKUibo S3A
EKPeetris3B
MUÕmblus5C
TEKits L7A
3
MAUibo S3A
MAPeetris4C
MUÕmblus6A
DTLään7C
DTKits L7C
4
ARKellam1B
LIÕUibo S3A
MAPeetris3B
MUÕmblus7C
5
MALaikoja3C
EKÜksti2D
KUPeetris3B
MUKerge3A
MAPukk10B
MAPukk10C
MAPukk10A
6
BIPaun8A
KIMännik5D
KUPeetris3B
LIÕÜksti2D
MAPukk9B
7
BISikk9C
TECOMäng
LOÜksti5A
TEKits L9B
8
URHohensee11A
TECOMäng
MAÜksti2D
TEKits L9B
9
ARLaansalu1C
ITDTJVKits L
10
409410412414415416
1
MAPaat10B
MAPaat10C
MAPaat10A
KLJVohnja9A
IKKaus5B
IKMüllerson6A
2
MAPaat6C
IKVohnja8A
IKLeibur2B
IKMüllerson2B
IKSoysal8D
3
IKVohnja3B
IKKaus7B
IKLeibur10B
IKMüllerson7A
IKSoysal7B
4
MAPaat7A
IKVohnja9A
IKKaus9D
IKLeibur10B
IKYevchuk10B
IKSoysal9D
5
MAPaat10B
MAPaat10C
MAPaat10A
IKYevchuk9C
TUGISillang1D
IKLeibur4A
IKMüllerson2C
IKMägi4A
6
MAPaat7B
IKVohnja10A
IKVohnja10C
BEYevchuk11B
IKLeibur6B
IKMüllerson10A
IKMüllerson10C
IKSoysal10A
IKSoysal10C
7
MAPaat7C
IKYevchuk10B
IKLeibur10B
IKMüllerson2D
IKSoysal8C
8
9
10
420421422423424425
1
IKKallas7C
IKTeever7C
IKTiimus6A
IKMägi5B
2
IKKallas8A
IKTeever8D
IKTiimus4D
IKMägi4D
3
IKKallas5D
IKMägi7A
IKTiimus5D
IKParts3B
4
IKKallas7D
IKTeever7D
IKParts9A
5
SKRRammo
IKTeever9C
IKTiimus2C
SKMänniste11B
PKMartila11B
IKParts9B
6
IKKallas10A
IKKallas10C
IKTeever11B
IKMägi6B
7
IKTeever8C
SKMänniste11C
PKMartila11C
IKParts2D
8
SKMänniste11C
PKMartila11C
9
10
117218322432433
1
VKSulg8C
VKKuznetsova8C
AJVurma5C
VKZaglada6B
2
VKKotovitš10B
VKSulg9A
VKKuznetsova9A
KIVurma5B
3
VKKotovitš7D
VKKuznetsova8B
EKVurma5B
VKZaglada7D
4
VKKotovitš10A
VKSulg6D
VKKuznetsova6D
EKVurma4A
VKKirillova10A
5
VKKotovitš7B
VKSulg9D
VKKuznetsova9D
AJVurma7A
VKZaglada7B
6
VKKotovitš7C
VKSulg8D
VKKuznetsova8D
KIVurma5C
VKZaglada7C
7
VKKotovitš11A
VKSulg8A
VKKuznetsova8A
8
9
10
217404407405431
1
URHohensee11B
VKKirillova6B
BIOtsus11A
KULaur-Paist7D
2
ITDHohensee10C
VKKirillova10B
KULaur-Paist5D
3
MAUibo S3A
VKKirillova8B
IKYevchuk10B
EKKIKauksi11A
EKKIKauksi11B
EKKIKauksi11C
KULaur-Paist4D
4
ARKellam1B
INFSikk4B
INFKits L4B
EKKIKauksi11A
EKKIKauksi11B
EKKIKauksi11C
5
MALaikoja3C
VKKirillova9B
HKMattioli11B
6
BIPaun8A
INFSikk4A
INFKits L4A
7
BISikk9C
INFLuha11A
HKMattioli11C
8
URHohensee11A
PROGRmtüNP
HKMattioli11C
9
ARLaansalu1C
PROGRmtüNP
10

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu
AR - arvutiõpetus
BE - inglise ärikeel
BI - bioloogia
BMK - B mudilaskoor
DT - digitehnoloogia
EK - eesti keel
EKKI - eesti keel ja kirjandus
FY - füüsika
GE - geograafia
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
INF - Informaatika
IO - inimeseõpetus
ITD - IT ja digiõpe
ITDTJV - informaatika ja (digi)tehnoloogia järelvastamine
KE - keemia
KEPR - keemia praktikum
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KM - koorimuusika
KRK - Kirjakunst
KT - käsitöö
KU - kunstiõpetus
KUN - kunst
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
MU - muusikaõpetus
ORK - orkestriõpe
PK - prantsuse keel
PPR - pikapäevarühm
PROGR - programmeerimise ring
REJV - reaalainete järelvastamine
RTM - rütmika
SK - saksa keel
SKR - saksa keele ring
STR - showtantsuring
TE - tehnoloogiaõpetus
TECO - Teadus on COOL!
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad
TUGI - tugiõpe
UR - uurimistöö alused
VK - vene keel
YH - ühiskonnaõpetus
-
Adamson - Jaanus Adamson
Aimla - Siim Aimla
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Eller - Kahrut Eller
Hohensee - Signe Hohensee
Jänes - Karmen Jänes
Jürgens - Annely Jürgens
Kahm - Raido Kahm
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kallas - Ruth Kallas
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kerge - Kuno Kerge
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits L - Lennart Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Liivsoo - Liina Liivsoo
Luha - Siim Luha
Lään - Anne-Ly Lään
Martila - Polina Martila
Mattioli - Ana Mattioli
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Mägi - Kadri Mägi
Mäng -
Männik - Kaja Männik
Männiste - Mart Männiste
Müllerson - Margot Müllerson
Nael - Helina Nael
Nesler - Liis Nesler
Otsus - Riina Otsus
Paat - Valvo Paat
Paggi - Ingrid Paggi
Parts - Maire Parts
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Rahula - Lydia Rahula
Raidma - Heli Raidma
Rammo - Riina Rammo
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sikk - Jörgen Ivar Sikk
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiimus - Urve Tiimus
Tiits - Kristiina Tiits
Uibo E - Ene Uibo
Uibo S - Sirje Uibo
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Yevchuk - Alina Yevchuk
Zaglada - Irina Zaglada
mtüNP - MTÜ Noored Progejad
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020 Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17:17.